USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Боєць 14-ої бригади зняв на відео перестрілку з росіянами у Мар'їнці

23 Квітня 2016 11:54
У мережі з’явився відеозапис перестрілки бійців Збройних сил України з російсько-терористичними військами у населеному пункті Мар'їнка Донецької області.

Відео перестрілки військовослужбовців 14-ої Володимир-Волинської бригади з російсько-терористичними військами зняв один із бійців у самому епіцентрі бою. Кадри перестрілки опублікував телеканал «Еспресо».

«Важкий кулемет ДШК – 12,7 мм, стрілецька зброя: автомати АК-74, підствольні гранатомети ГП-25 - 40 мм, гранатомети РПГ -18 «Муха», - йдеться у записі.

УВАГА! На відео присутня ненормативна лексика.
Нагадаємо, після того як бійці 14 бригади знищили лінію оборони бойовиків навколо Мар’їнки, терористи були вимушені перенести мережу своїх укріплень майже на один кілометр вглиб, в бік Донецька, де облаштували окопи.

Наближатися до позицій 14 бригади наважуються лише снайпери бойовиків. Днями боєць волинського підрозділу у снайперській дуелі знищив свого опонента. Тіло вбитого пролежало майже добу, адже поплічники не наважувались його забрати.

Додамо, у Генштабі визнали, що 14 бригада – одне з найкращих військових з’єднань в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 23 Квітня 2016 12:17
Молодці хлопці! Повертайтесь живими!
волинянин Показати IP 23 Квітня 2016 12:22
Пишаємось воїнами!!!!
ППШ Показати IP 23 Квітня 2016 12:27
А де ж ті по кому стріляють, як довесті напісане? І як це виходити і у повний зріст стріляти - це знахідка для ворожого снайпера! На кого це відео розраховано?!
??? до ППШ Показати IP 23 Квітня 2016 12:30
На таку війну як там.... Стріляють аби звук був... Покі сепарам команду не дадуть градами заху@чити пів світу, от грабться в піф паф. Авось повезе....
??? Показати IP 23 Квітня 2016 12:28
Про що відео. По кому стріляють. Нащо таке викладати? Потім будуть писати що ВСУ нападають і порушують мінські домовленості... Краще б закінчилось все це і не гинули люди нізащо, і країна може б встала з колін.
факт Показати IP 23 Квітня 2016 12:30
От вона "своя" пропаганда - написати те, що не можна довести, а хто не згідний - комент не пропустимо :) І хто від цього виграє, кого дуримо???
123 Показати IP 23 Квітня 2016 13:33
Чисто Сталинград. Куда стреляем, зачем? А х*р его знает!
1234 Показати IP 23 Квітня 2016 15:09
Domovilis chtobi separi v otvet ne streljli. Pokazuha...
Бывалый Показати IP 23 Квітня 2016 20:29
Вы ребята молодцы но зачем расходовать сколько боеприпасов в пустую? Или это показуха?
12345 Показати IP 24 Квітня 2016 01:56