USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Частина Луцька залишиться без води

31 Жовтня 2022 15:13
У Луцьку завтра частина міста залишиться без води.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Завтра, 1 листопада, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на мережах, буде припинено електропостачання деяких об’єктів КП «Луцькводоканал».

Читати ще: Завтра у значній частині Луцька та в селах поблизу не буде світла. Де саме

Відповідно із 9:00 до 18:00 в правобережній частині Луцька від річки Стир (центральна частина міста, 33, 40 квартали та інші райони) буде припинено водопостачання або суттєво понижено тиск подачі води в мережі.

Усіх просять завчасно подбати про добовий запас питної води, а також підготувати воду для технічних цілей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Макар Показати IP 31 Жовтня 2022 15:39
33, 40 квартали та інші райони - млін Ви серйозно??? ми платимо кошти і немалі невже так важко зробити деталізацію повуличну де не буде води???? на сайті водоканалу взагалі пусто :( Це такий "сервіс" євода ітп?
Ася до Макар Показати IP 31 Жовтня 2022 16:08
Жмот ти. макар !
Роман до Макар Показати IP 31 Жовтня 2022 16:09
Так написали ж, що не буде води в правобережній частині Луцька від річки Стир. Відкриваємо карту і дивимось, які райони на правому березі річки.
МАкар до Роман Показати IP 31 Жовтня 2022 22:44
Ну що ж завтра побачимо чи не "пустодзвін" ви....
Макар до Роман Показати IP 1 Листопада 2022 16:42
Ну що ж пустодзвон ти Романе або типовий працівник водоканалу... на більшості означених вулиць ні проблем з тиском ні з водою не було... а люди воду набирали... бо комусь впадло зробити свою роботу!!!
Угу Показати IP 31 Жовтня 2022 18:43
Якби то все так просто було в цьому житті. Наразі проблема не тільки та не стільки у водоканалу, питання а тому, що проблеми зараз із живленням після руйнування інфраструктури із передачі електроенергії магістральними лініями, частину навантаження на себе прийняли мережі розподільні, які нажаль по ряду причин не повністю можуть компенсувати те, що було зруйновано. Якщо сказати простіше - електричні мережі не витримують навантаження та потребують ремонту.
луцьк Показати IP 1 Листопада 2022 05:48
писаки! в країні війна! люди роблять свою роботу! давайте їм не будемо заважати! потерпимо! завчасно попередили - молодці! ПЕРЕЖИВЕМО! ПЕРЕМОЖЕМО!
Stepan Показати IP 1 Листопада 2022 14:23
Нема світло нема води! олені ви ,що не знали що так буде??? Я на Соборності живу в мене вже давно стоїть 100 літрів води запасу, 3 павербанки, 2 лампи на 24 години і запас їжі на місяць і мені все норм , кому не подобається тоді їдьте в Бахмут там легше