• EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Ковельчани перемогли футболістів з Київщини

6 Листопада 2016 23:00
У останньому турі першого кола любительського чемпіонату України ФЦ «Ковель-Волинь» на рідному стадіоні обіграв команду «Чайка» (село Петропавлівська Борщагівка, Київська область) – 4:2.

Нагадаємо, що «Чайка» є чотирьохразовим срібним призером чемпіонату Київської області (2011-2014) та володарем аматорського Кубка України (2013).

Перший тайм закінчився перемогою гостей – 2:1 (за ковельчан відзначився Віталій Кашуба). Однак на початку другого тайму голи Петра Мороза та Івана Данилюка вивели ковельчан вперед. А наприкінці зустрічі Данилюк оформив дубль. До слова, обидві свої м’ячі Іван забивав головою.

Отож, ФЦ «Ковель-Волинь» завершує перше коло з п’ятнадцятьма набраними очками, перебуваючи посередині турнірної таблиці

Друге коло стартуватиме весною. Волинська команда в першому весняному матчі зіграє проти ФК «Львова».