USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Луцька міська лікарня потребує заміни дороговартісного обладнання

23 Червня 2016 13:05
Виділити 1,6 мільйона гривень на заміну трубки томографа просить головний лікар Луцької міської клінічної лікарні.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 23 червня.

Як повідомила голова комісії Алла Надточій, з проханням виділити кошти з міського бюджету звернулася головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич. Так, у медичному закладі зламалася трубка у спіральному комп’ютерному томографі. Трубка вартує 50 тисяч євро і її ресурс був повністю вичерпаний – гарантійна кількість її включень становить 300 тисяч. А фактично було здійснено 540 тисяч. Для її заміни потрібна велика сума коштів, тому головний лікар просить виділити 1,6 мільйона гривень. Якщо суму на придбання трубки збирати з благодійних внесків, значно подорожчає послуга обстеження на томографі, тож просять виділити кошти з бюджету міста.

Члени комісії рекомендували надати інформацію про те, скільки часу працював томограф та скільки коштів благодійних внесків було отримано. Питання виділення коштів з міського бюджету розглядатимуть під час розподілу залишків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ВОНО Показати IP 23 Червня 2016 13:23
як брали за обстеження на МРТ 400 грн. уже в 2010 році, а на обстеження СКТ всього по 1500 грн. з 2014р. то було кому і куди гроші складати, А як ремонтувати то тут вже проблєми держави, коли ви вже нажеретесь накінець на людському горі????
скептик Показати IP 23 Червня 2016 13:27
Щось мені не дуже віриться, що ця трубка відпрацювала таку кількількість включень. Проста арифметика - в році 365 днів, віднімаємо вихідні і святкові, маємо приблизно 250 днів. В день лікарня працює 8 годин, а за годину лікар максимум може прийняти 6 пацієнтів (10 хвилин на кожного), отож маємо 48 включень на день, 12000 в рік. Питання - скільки років працює томограф, 45? Карл, 45 років у Луцьку праює томограф.... Я не знав....
Анонім до скептик Показати IP 23 Червня 2016 21:01
Так а ще ж треба порахувати всіх лєвих пацієнтів.
Марія до Анонім Показати IP 24 Червня 2016 09:02
Яких лєвих пацієнтів? Кожному видається квитанція про оплату коштів,за якою і прослідковується кількість проведений обстежень
хвора Показати IP 23 Червня 2016 13:34
Хай ця Духневич менше краде і всі їй подібні ескулапи. Вони такі гроші деруть з людей, що в це не можна повірити. А людей за кожну дрібницю.За операцію найменшу по 5 тисяч.Хай люди платять у касу ,а не їм у лапи. За це,що витгянули вени заплатила 5 тисяч хабарнику-лікарю-це без ліків. Як жити людЯм.
1 Показати IP 23 Червня 2016 13:41
540000 включень помножити на 300 грн = 162 млн. грн.
Зоряна Показати IP 23 Червня 2016 14:21
Перевірте фонд, куди йдуть усі благодійні внески, жодне обстеження не роблять без оплати. Ще один варіант, запропонуйте скинутись лікарів які працюють на цьому томографі, половину точно повинні вони фінансувати особисто.
Знаючий до Зоряна Показати IP 24 Червня 2016 09:11
Фонд і благодійні внески неодноразово перевірялись і порушень не виявлено.Гроші використовуються згідно цільового призначення. А якщо Ви працюєте на заводі і там ламається дороговартісний станок, то робочі теж повинні здаватися на його ремонт??То чому лікарі повинні за власний рахунок ремонтувати томограф? Не говоріть дурниць...
Україна Показати IP 23 Червня 2016 15:09
є на то благодійний фонд! От хай лікарня і платить! Це правдв за саму просту операцію беруть 5000 грн. Половину в благодійний фонд а половину лікарю.
Незакордон до Україна Показати IP 24 Червня 2016 09:14
Благодійний фонд це інша установа!А лікарня-комунальна власність і фінансується із місцевого бюджету. Тому і звернулися до міської ради в рамках повноважень
Лучанка Показати IP 23 Червня 2016 16:12
Точно. ..в 2013 році за цей комп'ютер заплатила 400грн!І мала при собі лише 300грн і ніхто не уступив...мусила бігти в банкомат і знімати ще гроші!отож із заплачено включень 540000 ×в середньому на 250грн і скільки то буде?Пані , Лариса! !!!Віддайте гроші !!!!
Figa Показати IP 23 Червня 2016 18:36
А де наші прокурори? Чому не перевірять куди витрачено кошти благодійного фонду за використання того ж томографа? 100 % лампа або ще працюча і її просто перепродадуть на інше місце, або загнали її через неправильне користування... а за це ніколи лікарі не будуть нести відповідальності... ніколи. вони краще поскиглять що нема чим лікувати і добрі дяді із облради знову виділять півтори лімона. а ви, бідото - платіть за кожен сеанс по 500 гривень...
Лол до Figa Показати IP 23 Червня 2016 19:13
Прокуроры?) эти ск*ты тоже в доле. Вот сверху люди подсчитали сколько денег там накрали
Liga до Figa Показати IP 24 Червня 2016 10:08
Трубка до томографа це Вам не ручка до дверей.ЇЇ так просто зняти і продати неможливо.Люблю наших "спеціалістів", які говорять про щось не знаючи що до чого і не бачивши річ ніколи в житті))
Анонім Показати IP 23 Червня 2016 20:58
Дійсно, це дослідження дуже дороге. Деж ті гроші тепер?
Анонім Показати IP 23 Червня 2016 21:00
А що Духневич на прислугу не вистаччає? Чи на пластичну операцію?
Відомий до Анонім Показати IP 24 Червня 2016 10:09
Якщо у Вас чогось не вистачає, (наприклад, розуму,тактовності, або культури) то не треба думати що у всіх також чогось не вистачає..