USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Луцька влада дозволила підвищити вартість проїзду у маршрутках

28 Квітня 2014 15:03
Комісія регуляторної політики затвердила граничні тарифи на проїзд. Вартість коливатиметься від 2 до 3 гривень у залежності від маршруту.

«Три гривні платитимуть лучани за проїзд у маршрутках № 9а, 12, 18, 22, 24, 19. Маршрути 15 і 15а будуть по 2 гривні, усі інші - по 2.5 гривні», - говорить заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Він наголошує, що це не обов’язкова ціна, а гранична.

Тарас Яковлев додає, що перевізники вимагали 3.5 гривні, однак вони не змогли економічно обґрунтувати таку вартість.

Відповідний проект рішення підтримали й під час засідання комісії з питань ціноутворення та тарифної політики.

Якщо ж 29 квітня, під час позачергового засідання виконкому Луцької міської ради, відповідний проект рішення підтримають, то більше грошей за проїзд у маршрутках доведеться платити вже з 1-го травня цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 84
Троль Показати IP 28 Квітня 2014 15:06
Цікаво, власники маршруток депутати (переважно) або вони їх прикривають, і тут самі в себе вимагали 3,50 але самі собі не обгрунтували цієї вимоги. БРЄД.
Ковель до Троль Показати IP 28 Квітня 2014 16:43
Та все просто. Вимагають більше, щоб було куди владі зменшити. Стандартна практика.
123 до Троль Показати IP 28 Квітня 2014 22:46
Підняли тарифи,бо подорожчав бензин...Так пересідаймо на тролейбуси - вони бензину не споживають та й доходи підуть в бюджет міста, а не в лапи ненажерливих бариг!
Анонім до 123 Показати IP 28 Квітня 2014 23:17
ЯКЩО ТАК ТО ПОЯСНІТЬ ЧОМУ ПРИ ОДНАКОВОМУ КІЛОМЕТРАЖІ МАРШРУТ 19 БУДЕ ВАРТУВАТИ 3 ГРН А МАРШРУТ 23 2.50??????
Анонім до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 00:16
Маршрут №19 іздить за місто(Гірка Полонка), тому з №23 у них різний кілометраж
Анонім до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 02:11
А 24 та 12? Теж за місто їздить?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 17:15
Яка різниця село чи не село КІЛОМЕТРАЖ ОДИНАКОВИЙ чи маршрутка за містом більше соляри споживає????
1243 Показати IP 28 Квітня 2014 15:14
тоді давайте будемо вимагати належних перевезень та маршруток а не пазіки...
Корінний лучанин до 1243 Показати IP 28 Квітня 2014 15:25
А які "належні" маршрутки ви хочете вимагати? Вимога ваша може бути реалізована, але плата за проїзд при цьому ще зросте.
віто до Корінний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 15:50
у всякому випадку, не проходьте мимо порушень, вказуйте водіям на порушення правил дорожнього руху та перевезень, на бруд в салоні, грубість, підтримуйте один одного, забудьте "моя хата-з краю". Обзаведіться телефонами ДАЇ та муніціпальної міліції, сміливо дзвоніть та називайте номер маршрутки порушника. Хоч це можна робити? Можна і треба!
Користувач до Корінний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 18:37
Наприклад обігрів салону у зимній період!!!
5678 до 1243 Показати IP 28 Квітня 2014 18:33
давайте хоча б квиточки брати і не їздити ними!!! ми самі даємо заробляти на собі!!! беріть квитки,чого ви всі так боїтесь? це ж нам на руку!!! і не їздьть, пройдіться, вийдіть раніше, тролейбусом чи ще чимось. це страх!!! давайте і ми бастуватимемо проти цього!!!
Романюк до 1243 Показати IP 28 Квітня 2014 22:03
Та що ви можете вимагати, *******? Покукарікаєте і будете платити - так завжди було. Революція скінчилась - назад у стойло!
apis Показати IP 28 Квітня 2014 15:14
Ну,за новую власть.
Вдячний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 15:22
Зарплати заморозили, доходи на нулі, податки накрутили, а тепер ще й проїзд..... А давайте заблокуємо громадою нах*р роботу: 1) АЗС, які ціни тримають на пальне на рівні найвищого курсу долара; 2) Перевізників, які вважають що наша кишеня бездонна; 3) міськради, яка їм потакає. А через диждень і видно буде - як гарно всі вср*ться і все устаканиться.
Справедливий Лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 15:23
ДАЄТЕ ЯКІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕНЬ??? ТОДІ ПЛАТИМО ПО НОВИХ ТАРИФАХ!!!
Корінний лучанин до Справедливий Лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 15:46
Поясніть що Ви маєте на увазі під ЯКІСТЮ ПЕРЕВЕЗЕНЬ, щоб була зрозуміла ваша позиція? ( Крім дотримання графіка руху, чистоти салону і т.п.) Я ВВАЖАЮ , ЩО У САМИХ ЛЮДЕЙ(ПАСАЖИРІВ) ТЕЖ ПОВИННА БУТИ КУЛЬТУРА ПОВЕДІНКИ у ТРАНСПОРТІ: не псувати сидіння розмальовками , порізами. Молоді повинні уступати місце старшим - однакова плата цьому НЕ Є ВИПРАВДАННЯ! ЦІ НЕГАТИВНІ ЯВИЩА ШИРОКО ПРИСУТНІ у НАШОМУ СУСПІЛЬСТВІ! Водіїв ПРОСТО ТРЕБА ЗОБОВЯЗУВАТИ ПІД ЧАС ПЕРЕВЕЗЕНЬ НАГАДУВАТИ ЛЮДЯМ ПРО КУЛЬТУРУ ЇХНЬОЇ ПОВЕДІНКИ У ТРАНСПОРТІ !!!
Справедливий Лучанин до Корінний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 16:07
Доброго дня, Ви сядьте в маршрутне таксі в першому сидінні, те що зразу за водієм, та почитайте Інструкцію (Обов'язки водія) і у Вас більше не виникне ніяких запитань.
Корінний лучанин до Справедливий Лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 16:28
Та не сяду я там! Це місця для ІНВАЛІДІВ ТА ДІТЕЙ! Я ЗАПИТАНЬ НЕ ЗАДАЮ. Низьку культуру людей у транспорті я спостерігаю майже щодня. Ви думаєте , що інструкцію повісили і проблеми зникли? Інструкції здебільшого чіпляють ДЛЯ ПЕРЕВІРЯЮЧИХ. А до речі, ще цікаве питання підкину: ЗА ПРОВІЗ НЕГАБАРИТНОГО ВАНТАЖУ У ТРАНСПОРТІ (приміром, дитячий візок, велику сумку) ХТОСЬ ПЛАТИТЬ ? ТО - ТО Й ВОНО! А там в цій "бамазі" передбачено.
ВОНО до Корінний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 17:15
зразу видно шо ти власник золотої жили під назвою маршрут
Корінний лучанин до ВОНО Показати IP 28 Квітня 2014 17:45
Аж ніяк !!! Я звичайний пасажир маршрутки. Просто обєктивно підходжу до цих питань. Поясню детальніше. Часто їжджу міжміськими маршрутками , до Львова приміром і ці проблеми , вони на виду для спостережливого ока: стан дороги, стан маршруток, кількість пасажирів і т.д. Я ще додам до цього ситуацію в Україні та ріст цін на пальне. Від того що деякі люди "репетують" проти підвищення ціни на проїзд - це ситуацію не змінить та не покращить. НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЦЕ ОБЄКТИВНА РЕАЛЬНІСТЬ! Ви ж самі бачите, що країна пограбована януковичами та олігархією. В Держави зараз немає фінансового резерву. Лише пенсії та зарплати обіцяють індексувати на ріст інфляції, яку хочуть утримати на рівні 15% на цей рік. От і все. Якщо все буде добре складатись.
ярек до ВОНО Показати IP 28 Квітня 2014 17:46
я в польщі припух від 5 зл за проїзд ( близько 20 грн нині) зате автобуси там круті і напівпорожні ))
правда до ярек Показати IP 28 Квітня 2014 18:37
Так там є проїзні!!! Народ, не плутайте!не рівняйте Львів та Луцьк!У Львові МАНИ їздять, а не ср...і Богдани чи ще "кращі" Еталони!!!
оля до ярек Показати IP 28 Квітня 2014 23:02
Але в Польщі є добові, триденні. тижневі і місячні квитки. Вони дійсні на всі види міського транспорту (автобус, трамвай, тролейбус). Відповідно і плата за один проїзд досить низька. Близько 5 злотих білет лише у водія, а в кіоску він 3 зл. І найважливіше ТРАНСПОРТ МІСЬКИЙ, А НЕ ПРИВАТНИЙ. ВОДІЇ В СОРОЧКАХ І КРАВАТКАХ, БЕЗ МУЗИКИ НА ВЕСЬ САЛОН І ПРАЦЮЮЧИЙ КОНДИЦІОНЕР В САЛОНІ. Водій тоді автоматично блокує вікна, щоб тепло з вулиці не заходило. І тд. і тп.
вона до ВОНО Показати IP 28 Квітня 2014 18:55
Тий саме себе називаєш воно... Купи собі маршрут... Будеш власником золотої жили!!!
лучани Показати IP 28 Квітня 2014 15:31
Романюк ніколи людей не підтримав а бізнесменів -да спасибо йому
корень Луцька до лучани Показати IP 28 Квітня 2014 17:07
Передвиборні плакати Романюка згадайте:"Людяний і справедливий"! Побачили "людяність і справедливість"? О то і радуйтесь, а знаючи, що він більше мером не буде, то зараз на повну буде "на себе" працювати і чхати йому на вас!!!
сутність лучан до корень Луцька Показати IP 28 Квітня 2014 18:39
то чому ми його при владі залишили??? коли був майдан всі по хатах чиділи,правда??? Львів Луцьк підіймав чи не так???А зараз...,от і далі сидіть!Самі ми винні!Якщо наразі, окрім, базікання, нічого не зміните та писанини тут-не бойкотуватимете, не братимете квиточків, не ходитимете пішки, не їздитимете тролейбусами-то грош вам всім тут ціна, раби ви довічні!
Вдячний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 15:33
І сплату податків ними чесну, плюс ШТРАФИ за відхилення від графіку і з'їзд з маршруту "на півгодинки" раніше, і роботу з 5-00 до 23, а то і до 00-30 а не до 22-00 а тоді або таксі або ніяк (ну і зранку аналогічно - хочеш на автобус - викликай таксі).
біда нам всім до Вдячний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 18:42
а як це контролювати??? скарги писати чи що??? давайте і луцьк протест цьому влащтує,блін!!! та це вже геть!газ дорощає, маршрутки дорожчають, продкути дорожчають, про ліки вже мовчу..., а про одяг...,хто цікаво цього літа куди поїде???? на Стир)))...,бо це страх!
настя Показати IP 28 Квітня 2014 15:34
хіба це спрраведливо ? стояти на одній нозі бо людей забито і платити такі гроші. Ганьба владі !!!!!І романюку зокрема ганьба а яковлеву е взагалі добре що ви на машинах їздите а декому це копійки Майдан навіть не підтримав людей Росія не дарма жаліє українців простих
Анонім до настя Показати IP 28 Квітня 2014 16:23
Таке враження що ви в своїй реальності живеие, ви бачили ціни на бензнин і запчастини ? а ціни на проїзд в інших містах ? таке враження що одні тп тут пишуть
Анонім до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 02:24
Ціни на бензин і на запчастини залежать від бакса, якщо вони не виробляються в державі, а курс бакса залежить напряму від дій державних чиновників, від їх вміння керувати економікою держави. Романюк то взагалі людям зарплати зменшив, не тим хто по 10тис.грн має, а тим, хто по 2-1,5тис.грн! Саме ця категорія людей і користується в більшості маршрутками. Ті хто має зарплати більші за 2 тис переважно їздять своїми авто і на вартість проїзду їм якось нас*ати. Враховуйте ще й цю реальність!!!
Вдячний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 15:40
А Романюк..... ну, дострибається з часом з підвищеннями тарифів та іншими "пакращеннями" для людей (згадати варто хоча б "утримання будинку" минулорічне) і до коктейлю якогось..... Хоча в нас народ такий, що може і змовчати.
романюк-теля палиці до Вдячний лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 18:45
то нащо мовчати??? мене це дивує!!!чому всі ми не можемо не мовчати????
маршрутчик Шніпельсо Показати IP 28 Квітня 2014 15:48
Ви оце всі попишете коментів, пожалієтесь один одному на кухнях, побурчете пару деньків, і почнете мовчки платити новий тарий. Що перший раз? Я вас умаляю. Побачу такі я ваш бойкот)
Роман до маршрутчик Шніпельсо Показати IP 28 Квітня 2014 16:09
Ну, як мінімум, люди не мовчать. І.ще - Романюку не бачити переобрання, як своїх вух. А що ви пропонуєте? Закупити АК та відкрити стрілянину по міськраді?
НЕЛУЧАНИН до Роман Показати IP 28 Квітня 2014 16:25
для початку пустити червоного півня , як це зробили в заболотівській сільраді і маріупольському суді
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Квітня 2014 02:28
Правильно, ти ж НЕЛУЧАНИН. Тобі тільки нищити все! Від твоїхьпропозицій в першу чергу постраждає сам народ, а треба щоб була наука романюку!
маршрутчику до маршрутчик Шніпельсо Показати IP 28 Квітня 2014 18:47
ось тому і з нас сміються...., треба дійсно цей бойкот,щоб нас боялись,а не ми їх!!! блін, лумани чого ви такі ...,от чого???Яка Вам Європа????ЯКА???Ви все "їсте" і далі б їли...
читач Показати IP 28 Квітня 2014 15:51
те що люди не вдоволені вартістю маршрутки, чи не зможуть оплачувати - ні мера ні його замів не цікавить, вони ж їздять на машинах за рахунок бюджету (бензин оплачує міська рада) на людей їм наплювати, головне свої кишені набити.
Роман Показати IP 28 Квітня 2014 16:00
І як це накажете розуміти? Навіть стара "антинародна" влада тримала ціни. А нова "народна" тільки підвищує.Це за таку владу загинули люди? Пани депутати! Вам не затісно в ваших депутатських кріслах? Може, помогти встати?
лучани до Роман Показати IP 28 Квітня 2014 18:49
Підтримую!!! Лучани, давайте но вперед, разом, та це вже геть одуріли!!! Чи ЯК?Правий сектор???АУ!!!!Вже знову за старе???Чого Романюк в церкву бігає???Йому до Голієвої краще забігти...., нелюди!
лучанка Показати IP 28 Квітня 2014 16:13
Пітримую романа. Яка б попередня злочинна влада не була, але ціни так не підвищувала. Як людям вижити. Давайте перестанемо платити за комуналку, в школу, де кожний рік збирають на ремонт. Невже люди загинули, щоб ми сьогодні жили в ніщеті.
Джулія до лучанка Показати IP 28 Квітня 2014 18:07
От в школу "на ремонт" припинити платити точно варто. Не щороку ж кабінети ремонтують??
охохо Показати IP 28 Квітня 2014 16:22
коментар було видалено
ви Показати IP 28 Квітня 2014 16:26
ви якби не ця нова влада, і не екстренні заходи реабілітації, то б наша ненька Україна загнулася б найближчим часом, а то тільки патякаєте як все погано
Анонім до ви Показати IP 29 Квітня 2014 02:32
Реабілітація - процес відновлення, а в Україні окрім процесу нищення більше нічого на даний час не відбувається! Розкажіть, може й щось хороше є, окрім того що вас ЖАБА задушила?
ви Показати IP 28 Квітня 2014 16:26
ви якби не ця нова влада, і не екстренні заходи реабілітації, то б наша ненька Україна загнулася б найближчим часом, а то тільки патякаєте як все погано
настя Вл. Показати IP 28 Квітня 2014 16:26
ціни то ми бачили. Але простим громадянам ні пенсії ні зарплати не збільшили!! то з чого платити за проїзд, шановні розумні і багаті???????????????? ДЯКУЄМО ПРИЙДЕШНІЙ ВЛАДІ!
my_gift до настя Вл. Показати IP 28 Квітня 2014 18:08
Нема з чого підвищувати пенсії та мінімалку :-( Хіба краще буде, як надрукують "папірців"??
Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 16:27
маршрути № 9а, 12, 18, 22, 24, 19 належать "своїм людям"
Для аноніма до Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 18:51
належать Голієвій,що не ясного??? бабло матиме Романюк, фу ригати від такого мера!НАМ БИ САДОВОГО ТА МАНИ, а не богдани чи еталони, як у Львові.... Шкода,але лучани самі винні,що такого мера мають! При революції сидів,а це вже ожив! Ще прокурора треба на своє місце-в будку собачу зняти, Махніцкий "свого" поставив!Позорище!А за проїзд-бойкот,але не тут, а в дійсності!!!
ЛУЧАНИ Показати IP 28 Квітня 2014 16:28
Ганьба Міські луцькій влад на чолі з романюком Не для людей він працює а на бізнесменів і так далі. В такий час треба підтримати людей в першу чергу простих ті що не мають таких статків а ви ще їх грабуєте!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПОЗОР ВАМ І СОВІСТІ У ВАС НЕМАЄ
Костя Показати IP 28 Квітня 2014 16:30
коментар було видалено
Обурена Показати IP 28 Квітня 2014 16:31
Мені подобається вибірковість маршрутів, на яких буде підвищення цін до 3 грн, з яких це пір дорога з району вул.Львівської на 33-й квартал, довша, як з ГПЗ, Виходить мешканцям вул. Львівської права вибору ніякого не лишили, тільки їздити за 3 грн. Що ж за справедливість така?! Щодня користуюся послугами маршруту № 12, такий обділений людьми маршрут, що зранку втиснутися не можна, а ввечері теж повно людей стоїть!
ВОНО до Обурена Показати IP 28 Квітня 2014 17:17
від дуже збитковий, тому і людей багато їздить
ярек до Обурена Показати IP 28 Квітня 2014 17:43
23 вибір зостався а решту маршрутів належать міськраді (депо), тиому для них обгрунтовано 3 грн, а для решти, що платять більші подятки в розрахунку на окремий автомобіль на маршруті по 2,5 але то не спасає галузь - перспективи, що на наступному тендері будуть нові автобуси як ніколи ХИМЕРНІ!!!!!!!!!
істина до Обурена Показати IP 28 Квітня 2014 18:54
От 11 чи 10))) не треба підвищувати, а 12-треба))), бо це Голієвої!!! Блін, давайте ту 12...зуміємо подалати,будемо тоді йти по Даньшина на Гнідаву, а що робити??? Чи тролейбуси нехай пускають!! Що це таке??? По ідеї проїзд варто підвищити тим людям, які їздять у Забороль, Гаразджу, Підгайці,Милуші-3,30,22,25 маршрутки,а до чого тут 18 чи 12???
Лучанин до істина Показати IP 29 Квітня 2014 02:38
Згідний, але тільки тим пасажирам які дійсно їдуть за межі міста, як в приміських маршрутках - по місту один тариф, а за містом інший.
Корінний лучанин до Обурена Показати IP 28 Квітня 2014 22:10
А ЯКЩО №12 ПУСТИТИ НИЗОМ ПО ГЛУШЕЦЬ, ЩОБ НЕ ПСУВАВ ПОВІТРЯ У ЦЕНТРІ МІСТА, ТО ПАСАЖИРІВ ПОМЕНШАЄ , ГАРАНТУЮ . БУДУТЬ ТРОЛЕЙБУСАМИ КОРИСТУВАТИСЬ ЯКІ ЙДУТЬ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР. №12 ДІЙСНО ЗАВЖДИ ПОВНИЙ, ЧЕРЕЗ ЦЕ НИМ НЕ КОРИСТУЮСЬ. " ГНИЛИЙ " МАРШРУТ- ЯК Я ЙОГО НАЗИВАЮ. А ТАКИ №12 ТРЕБА ЩОБ НИЗОМ ПУСТИЛИ, В НОВІЙ СХЕМІ РУХ МАРШРУТОК БУДЕ ЗМІНЕНИЙ ЧЕРЕЗ ЕКОЛОГІЮ МІСТА!
Олег Показати IP 28 Квітня 2014 16:33
гнати в шию треба з міської ради тих розумників що так дбають про лучан!! дякуємо знову за ваше підвищення . Покращення вже відчули від нової влади
ідея до Олег Показати IP 28 Квітня 2014 18:54
от нехай їх і скоротить Романюк і себе!!!
Я Показати IP 28 Квітня 2014 16:40
Заробітну плату у вихователів і вчителів зменшили, а вартість проїзбу збільшили -" БАГАТІЄМО! " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................................
віталій Показати IP 28 Квітня 2014 17:32
да вже покращення усі побачили. Ще згадаємо хороші часи при регіонах! а зараз Майдан життя людей не покращив а навпаки і романюк підтримує не простих лучан а багатіїв гірка але правда
Олександр Показати IP 28 Квітня 2014 17:42
Ги-ги,маршрут 32 від ДПЗ через Львівську до Ліпін!!! не увійшов у число привілейованих. Всі ходові маршрутки з Львівської - по три гривні (12, 19 і 24). Живіте, як хочете...
Небайдужий Показати IP 28 Квітня 2014 17:44
Несправедливо! Згідна, що долар виріс, ціни теж. Долар падатиме , ціни - ні! В нас такий закон. Пальне подорожчало .Але хто прода чи відмовився від маршрутки? Таких багато? Тільки власник автобусів за маршрутом №18. Всім решта - непогано! Графік руху - сумнівний; безпеки руху -взагалі немає, бо раллі триває постійно; бруд - жах, пил стовпом стоїть(я не кажу про пописані сидіння), ніхто вологе прибирання не робить ні з самого ранку ні пізніше, не можна дихати взагалі; кількість автобусі вражає - люди як оселедці; окремі маршрути такі як №25, №32, №12 і решта , які починаються у селах недоступні жителям районів міста, бо там жителі Забороля, Гіркої Полонки і т.д.Тому жителі Львівської чи Володимирської змушені добиратись двома маршрутками.А тепер це по 3 гривні. Порядок треба навести чи принаймі підтримувати, а потім ціну набивати...
Корінний лучанин до Небайдужий Показати IP 28 Квітня 2014 18:22
"ЗОЛОТІ СЛОВА" ! ВСЕ ПРО НАРОД ДУМАЄТЕ! А "народець" оті сидіння й пописав, непевно із лютої ненависті до москалів. А ви знаєте, що правилам водії можуть набирати 43 пасажира у маршрутку. В кожній маршрутці є табличка. Оце вже й буде, як кажете, ЯК ОСЕЛЕДЦІ в БАНЦІ і все між іншим по закону виглядає. Та причина ще й у тому. що ці маршрутки маломірні, вже ЗАСТАРІЛІ.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 02:42
Взагалі то правилами передбачено лише сидячі місця! Сидячі та стоячі лише в звичайних автобусах.
Жах Показати IP 28 Квітня 2014 18:17
Підніміть зарплати. Крім проїзду подорожчали квартпослуги, одяг, харчування. Слів не вистачає. Ну скільки ще на нас будуть проводити досліди?
Іван Показати IP 28 Квітня 2014 18:24
Справа не в тому, що пальне здорожчало і долар. А в тому, що пасажири повинні підтримати попередню рентабельність перевізників. Зарплати у людей залишаються попередні, уряд закликає громадян затягнути паски, а перевізники паски не збираються затягувати. Ось така справедливість.
Корінний лучанин до Іван Показати IP 28 Квітня 2014 18:39
ОЙ ІВАНЕ, ІВАНОЧКУ! ДАВАЙ НА ЗЛО КЛЯТИМ ПЕРЕВІЗНИКАМ БУДЕМО ХОДИТИ ПІШКИ, ЦЕ КАЖУТЬ "ЗДОРОВЛЯ" ДОДАЄ, а паски нехай будуть на тому самому місці. Уявляєш скільки буде ПІШИХ, а чи буде...?
ваня до Іван Показати IP 28 Квітня 2014 19:03
то й п=здуй пішки, пасок не треба буде затягувати
Вільна Волинь Показати IP 28 Квітня 2014 19:29
Як би не сумно було визнвати, але вони мають на це повне право. В Житомирі, до прикладу, 2.50-3.00 грн. В Рівному 2.50 теж, якщо я не помиляюсь. Це так, заради статистики. А для чого підвищувати вартість проїзду - так це ж очевидно. За останніх 4 місяці долар піднявся на 3 грн, паливо на 2 грн, а відповідно збільшилвсь і вартість запчастин. Я звичайно не прихильник підняття тарифів, але треба розуміти, що обслуговування автобусів, податки, виплати в пенсійний фонд і зарплата - це все гроші. А загалом, ми пожинаємо власні плоди. Адже, той же Яценюк, одразу як прийшов до влади, сказав, що підвищення тарифів, цін та скасування пільг є неминучим. Тому про підвищення зарплат, думаю, теж можна забути, оскільки для цього немає жодних підстав. Заробіток водія у 80-150 грн в день і це при тому, що цілий день з 6.00 до 23.00 треба крутити баранку, - це говорить про те, що не крепко вони там і заробляють. Звичайно, доля того, що щодня потрібно здавати план господарю у 700 - 1200 грн теж багато про що говорить і вказує на певну несправедливість підняття тарифів, але тут ми зтикаємось з іншою проблемою - одвічна "бідність" підприємців, таких як Голєва, наприклад. (адже вона в нас королева маршрутних таксі)
дідусь до Вільна Волинь Показати IP 28 Квітня 2014 21:09
А в Тернополі?Львові?Франківську?Чернівцях?Хмельницькому?Києві?Вінниці?Ужгороді????АУ!!!!!Це фантастика Голієвої та нової влади під словом Юля, Порошенка до влади,мера Луцька звільнити! ДЗолар стабілізується, кредити дадуть,що ще не так????Піід шумок робите???Совість треба мати та якусь людську повагу, всі працюють,всі, окрім, Голієвої та Романюка!
Вільна Волинь до дідусь Показати IP 28 Квітня 2014 21:25
Я їх не захищаю, але в той же час, - долар падає, а вартість палива залишається на місці! Відповідно треба зробити наступне: Підпалити 1-2 заправки, попередньо вивіши звідти працівників, і сказати, що це ознака народного невдоволення вартістю палива. І, думаю, за місяць-два, паливо здешевшає на 2-3 грн., а тоді можна буде і маршруткам пред"явити.
Оксана Показати IP 28 Квітня 2014 19:29
завтра йду на роботу пішки
Да Показати IP 28 Квітня 2014 19:51
А я переночую на роботi! Хай вдавляться
собак@ Показати IP 28 Квітня 2014 20:22
дякую всім хто скуплював долари.. заробили! тепер порахуйте , що за ті зароблені купите
Лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 20:41
Мусово було підвищити плату за проїзд, бо всі перевізники сплачують кошти на утримання правого сектору, автомайдану і самооборону майдану
7 Показати IP 28 Квітня 2014 23:07
Яка різниця між громадянами, які працюють в центрі міста? Чому одна людина, яка їде з роботи наприклад на пр.Відродження може сплатити за проїзд всього 2 грн., а інша, яка, навіть,проживає на початку Лвівської змушена платити 3 грн.
Пасажир. Показати IP 29 Квітня 2014 00:10
Круто. Тепер з Цукрового буду їздити 23 маршрутом, бо платити менше. А на 40-й прибуває на 5 хвилин пізніше ніж 24. Який придурок міряв кілометри. А чому 12 не зробити по 10 гривень. Поки зміна переїде з Кромберга, можна буде заробити денну виручку. Романюк казав що у нього зарплата 3500 гривень, а за словами Клімчука і Качмарека робочі отримують майже 5000 гривень. Скинуться меру дяді Колі на бензин і Голєвій на хліб. Хіба шкода?
Лучанка Показати IP 29 Квітня 2014 09:49
Мусово було підвищувати плату за проїзд (сарказм), бо ж у перевізників є сім"ї, яким необхідно вчитись, відпочивати і т.д.