USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

П'яна панна каталася Луцьком, відсвяткувавши свій день народження

4 Січня 2017 13:42
Патрульні поліцейські затримали дівчину, яка у нетверезому стані каталася Луцьком.

Про це повідомляє Волинь24.

Вночі, 4 січня, на вулиці Винниченка поліцейські зупинили авто, яким керувала п'яна панна.

За словами дівчини, вона з друзями святкувала свій день народження. При проходженні перевірки на алкотестері, дівчина вдавала, що не може нормально дихнути, та з 7-8 спроби, все-таки пройшла тест.

Драгер показав 1,38 проміле (при нормі 0,2 проміле), дівчину доправили у луцький відділок поліції для складання протоколу.

Слід відзначити, що під ранок на луцьких вулицях була шалена ожеледиця.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
лучанин Показати IP 4 Січня 2017 13:55
Оголосіть ПІП панни...хто упізнав.. )
Иван до лучанин Показати IP 4 Січня 2017 14:55
Зачем тебе ПІП ??? а вдрюг ты извращенец?
лучанин до Иван Показати IP 5 Січня 2017 11:07
ти мене розкусив.. так і є.. я переслідую пяненьких панночок, щоб при нагоді перегнути через коліно і дати по трусах ))))
Иван до лучанин Показати IP 6 Січня 2017 11:04
Сидя на диване можно перегибать кого угодно и как угодно, да и "по трусам" давать, мы поняли, ты тут мастер-фламастер ))) - ты Херой однозначно )))
Мвс Показати IP 4 Січня 2017 14:11
Так це вроді Тяжика авто!
Анонім Показати IP 4 Січня 2017 14:11
І що це за п'яне чудо ?
Нічний сторож Показати IP 4 Січня 2017 14:26
коментар було видалено
123 Показати IP 4 Січня 2017 14:44
Чого фоткі неякісні???!! Особливо третя?!!!!))
СС до 123 Показати IP 4 Січня 2017 21:22
Фотограф теж був бухий.
Иван Показати IP 4 Січня 2017 14:58
Каталась пьяная? - видимо искала приключения. теперь пополнит бюджет, а при желании получить новое водительское удостоверение придётся выйти замуж поменяв при этом хфамилию )))
Активіст Показати IP 4 Січня 2017 15:08
коментар було видалено
гість Показати IP 4 Січня 2017 15:37
країна повинна знати героїв в лице по фамілії
Иван до гість Показати IP 4 Січня 2017 16:54
Так знать в лицо иль тебю всё же фамилия интересует, неугомонный ))) то ты задаёшь этот вопрос под ником "лучанин" то под ником "гість" - мы тебя тут раскусили, шалун ты этакий )))
Анонім до Иван Показати IP 5 Січня 2017 09:34
а може він хоче на брудершафт з нею розпити
Іван Показати IP 4 Січня 2017 15:42
Оскільки то є панна, то треба ніжно і лагідно перегнути панну через коліно, зняти майтечки і скресати ** дупу на квасне яблуко.І то так, щоб сісти не могла. Бо то піст. А після свят - як положено по старій добрій традиції повторити ще три рази. Бо коли через голову розум не лізе, то мо через задницю зайде.
Коля Показати IP 4 Січня 2017 16:02
Чия це дочка чи жінка така дур*? Нема проблем в дівки
Читач. Показати IP 4 Січня 2017 16:31
Там, певне, такі майтечки, що дупу можна кресати не знімаючи. А після свят, то є так.
Зірочка Показати IP 4 Січня 2017 23:07
Видно маленькі штрафи за водіння напідпитку)))
Чого Показати IP 5 Січня 2017 07:20
радуєтесь чужим проблемам зловити і оштрафують потім права заберуть дай їм фамілію і ще всього дай не думаєте про те що самі не кращі. Ще зброю вам дати...
Микола Показати IP 5 Січня 2017 07:57
коментар було видалено
вася Показати IP 5 Січня 2017 21:42
пяна тьолка рулить
Петро Показати IP 5 Січня 2017 22:32
А я би простив, все ж такі день народження раз у році. Зробили би зауваження відігали би машину куди вона сказала б. Як Зібров співає- День народження є у кожного...
Володимир Показати IP 6 Січня 2017 15:21
1.38 проміле ~ 200 грам горілки... День народження у кожного100% А чи не безпечніше і дешевше посадити таксиста за руль)?