USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку нарікають на понівечену дорогу до гімназії №21

23 Грудня 2015 14:10
Через незадовільний стан тротуару на вулиці Кравчука, учні гімназії №21 змушені виходити на проїжджу частину, наражаючи життя на небезпеку.

Про це йшлося під час другої сесії Луцької міської ради 23 грудня.

Депутат Андрій Козюра у запиті до міського голови зауважив, що у квітні цього року проводили ремонтні роботи на вулиці Кравчука щодо заміни дорожнього покриття проте тротуари та бордюри залишилися у такому ж стані, в якому були раніше.

У жовтні трапився прорив теплотраси і здійснювалися ремонтні роботи, після яких, знову ж таки, благоустрій не відновили належним чином. Частина тротуару у районі вулиці Гордіюк, що веде до гімназії №21, перебуває в занедбаному стані – асфальтне покриття знищене, коріння тополь створили нерівності, а в дощову погоду у ямах утворюються калюжі.

Діти, які цією дорогою ходять у школу, змушені виходити з тротуару на проїжджу частину, що створює небезпеку для їхнього життя. Депутат просив включити витрати на реконструкцію тротуару на вулиці Кравчука, що веде до гімназії №21, включити до міського бюджету на 2016 рік.

Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2015 14:43
А чому депутат перживає тільки за стан покриття біля 21 гімназії, можливо через те що його дітки там вчаться? А чому не звернув увагу на ту ж 25 школу, яка всього у 500 метрів від 21 гімназії??? Біля школи взагалі дорожне покриття відсутнє - в дощ не те що по тротуару, по дорозі не можна пройти - калюжі в коліно! Я не проти того щоб робили благоустрій, але потрібно бути все ж справедливим до потреб лучан. А то получається одним все, іншим нічого! Пан Козюра ще не зрозумів, що Україна міняється і суспільство також.
Лучанка до Лучанин Показати IP 23 Грудня 2015 16:12
Пан Козюра в 1996 року закінчив Луцьку ЗОШ № 25 з відзнакою.
Лучанка Показати IP 23 Грудня 2015 14:57
Ситуація на 40-вому -ідентична. Дороги від зупинки до межі школи №11 -немає А коли буде..????
Анонім Показати IP 23 Грудня 2015 15:57
А яке покритя до 18 гімназіі?!!!
Лучанка Показати IP 23 Грудня 2015 15:58
Те саме і біля гімназії 18 та дитсадка 35. Нікому немає діла, скільки не писали. А меру подавайте 5 заступників. На це гроші в міста є. Парадокс.
Лучанка Показати IP 23 Грудня 2015 16:10
Пан Козюра в 1996 року закінчив Луцьку ЗОШ № 25 з відзнакою.
!!! Показати IP 23 Грудня 2015 16:16
А зі сторони вул Набережної до школи №3 взагалі тротуару не має. А ходять діти до школи ,що від кільця колишньої "пушки",що зі сторони вул.Ковельської. Можна було б вимагати від забудовника пана Чорнухи благоустрій тротуарів,адже 2 будинки "близнюки" збудували,то можна було б і тротуари дітям поробити,щоб по багнюці не ходили.
До Лучанки Показати IP 23 Грудня 2015 16:26
Школа з відзнакою певно далася знати для КОЗЮРИ. Смішнішого депутата важко знайти, хіба що ОСІПОВ!!!
лучанин Показати IP 23 Грудня 2015 21:07
На даний час автомобілі, які вивозять пісок з новобудови по вул. Рівненській , їздять перевантажені і руйнують вул. О. Шума і Г. Мазепи, і нікому до цього немає діла. На вул. О. Шума є вже провалля під трубопроводом каналізації.
ТОМА Показати IP 23 Грудня 2015 23:36
Ви подивіться що робиться біля школи №20 .Які доріжки ,скільки бруду! Собаки табуном бігають.
микола Показати IP 24 Грудня 2015 02:49
народ звертайтесь до своїх депутатів,,, нехай щось роблять. Козюрі там округ по якому балатувався. а з рештою мова протротуар вулиці Кравчука.... Там хтось був??? Просто жах - його там немає!!!
мер Показати IP 24 Грудня 2015 02:50
в Романюка 5 заступнік по школам. Він скоро всі тротуари до шкіл зробіть)))