USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У центрі Луцька «Мерседес» збив пішохода

10 Вересня 2016 08:58
Автомобіль «Мерседес Бенц А» збив людину на пішохідному переході по проспекту Волі у Луцьку. Пішохода у важкому стані забрали до лікарні медики.

Пригода трапилася близько 4 години ночі на розі проспекту Волі і вулиці Шопена,- інформує власкор «Волинь24».

У потерпілого – важкі травми, зокрема, розбита голова. Це чоловік кремезної статури, на вигляд – близько 30 років.

Згідно з попередніми оцінками, «Мерседес» «влетів» у пішохода на швидкості близько 80 кілометрів.

Водій автомобіля від перевірки на алкотестері відмовився, хоча мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Карина Показати IP 10 Вересня 2016 09:42
ОТ прид*рок, а якби це була на переході його родина ? Де* іли гроші є а розум щось відбирае дуріють
Анонім Показати IP 10 Вересня 2016 09:48
П'янь, яку ще кару на них треба?!
Лучанка Показати IP 10 Вересня 2016 10:00
І коли вже людей перестануть давити на переходах? Що ще потрібно міський владі щоб навести порядок на дорогах? Яких копів? Марганьських, як казала моя бабуся?
Привіт Показати IP 10 Вересня 2016 10:18
Нічого водію за не буде
Шпиндель Показати IP 10 Вересня 2016 10:30
Підхожу до переходу у ночі - машин нема хоча якийсь мерс несеться справа -то може зачекати -ні піду - у мене ж перевага.
петро задниця Показати IP 10 Вересня 2016 10:32
дайте вгадаю - вони обоє були синючі в гімно, один їхав а другий переходив дорогу, і це все в 4 ночі, звісно я не виправдовую водія - він винен на всі 100, але як ти переходиш серед ночі дорогу, по якій їде всього одна нахр*н машина, то пропусти її, нащо лізти?
123 Показати IP 10 Вересня 2016 10:39
Сбил человека и отказался в трубку дышать, потом окажется, что трезвый. Или вообще пешеход на машину кинулся!
Yulia Показати IP 10 Вересня 2016 11:12
Це так страшно, водій збив пішохода о 2,58-2,59 ночі. Це в мене під вікнами, я ще швидку викликала. Сну не було, сиділа в інтернету, почула різкий звук гальм і глухий удар, одразу вийшла на балкон та побачила жахливу картину.( Хоча такі звуки чуються кожної ночі, тут ганяють, немов навіженні) зупинилося 3-4 машини, в основному таксі. Якась дівчина дуже плакала( тільки я не зрозуміла, чи вона була з потерпілим, чи їхала в автомобілі, який збив пішохода). Швидка їхала хвилин 6-7. Після аварії, черехз хвилини 3-4, почулися стони потерпілого( аж видихнула, що він живий), але дай Бог йому швидкого одужання і щоб все було добре.
йосип Показати IP 10 Вересня 2016 12:43
Він дуже хороша людина....
Свідок Показати IP 11 Вересня 2016 10:47
Шановні "журналісти" не маючи достовірної інформації не пишіть маячню! Ваші факти суперечать реальності! Наступного разу перед тим як створювати нову мега "сенсацію" подумайте про почуття та емоційний стан людей!! Дякувати Богу з потерпілим все нормально! З кожним водієм таке могло статись! І наголошу, що саме водій надав першу медичну допомогу!!!!
Жора Северний Показати IP 12 Вересня 2016 10:30
Що можу сказати автомобіль їхав на невеликій швидкості близько 40 км/год, те що тут пишуть *80км/год* повний абсурд.... Вину не можна ні з водія знімати ні з пішохода тут неуважність і одного і іншого... А на рахунок того що відмовився від алкотестера думаю це був ШОК швидше, ніж просто відмова, зважаючи на те що водій надав першу медичну допомогу...
Мама водія до Жора Северний Показати IP 15 Вересня 2016 23:12
Дякую за розуміння
Свідок 2 Показати IP 12 Вересня 2016 12:24
Спочатку хлопець лежав непритомний. Як пише Yulia, "пізніше почула стони потерпілого". Це сталося саме тому, що водій інтенсивно надавав допомогу, робив штучне дихання і т.д.. Мені здається, що навіть завдяки йому все і обійшлось, тому що швидка їхала довго(відносно того звідки і куди), а по приїзду, фельдшери ходили туди - сюди, щось махали головами і переглядались! це жах! люди навколо почали ПРОСИТИ їх щось робити, і вони, наче нікуди не спішать, поки дістали ті носилки,поки піднесли, поки опустили і т.д. Вони діяли дуже повільно!
Мама водія до Свідок 2 Показати IP 15 Вересня 2016 21:56
Дякую за об'єктивність і правдивість свідчення
Мама водія до Свідок 2 Показати IP 15 Вересня 2016 22:52
Дякую Свідку 2 за об'єктивність.Дякувати Богові,потерпілий вже виписався з лікарні,він і його дружина дуже хороші люди.Я,як мама ,рада з того,що син правильно діяв,в такій складній ситуаціі.Бажаю всім тільки позитивних емоцій!