USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

У «Волиньобленерго» - новий керівник

21 Травня 2015 10:45
У головного постачальника електроенергії Волинської області відбулися зміни на керівному містку.

Так, рішенням Наглядової ради ПАТ «Волиньобленерго» генеральним директором товариства призначили Купчака Володимира Романовича. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Попередній очільник підприємства Олександр Білець пропрацював на посаді рівно рік.

Новопризначений гендиректор Володимир Купчак родом з Прикарпаття. Народився 7 квітня 1978 року в Івано-Франківську. У 2000 році здобув диплом магістра економіки,

в 2010-му – кваліфікацію інженера. Новий директор є кандидат економічних наук. Володимир Купчак займається викладацькою діяльністю. Вільно володіє англійською і польською мовами.

Також працював начальником відділу міжнародних відносин Івано-Франківської обласної державної адміністрації, на керівних посадах ВАТ «Львівгаз» та ВАТ «Івано-Франківськгаз».

З 2012 по 2014 був народним депутат України 7-го скликання. Обраний по одномандатному округу №84. Отримав 47.38% голосів.

Володимир Купчак засновник і президент Міжнародної Студентської Організації «Форум Європейських Студентів» AEGEE (найбільш чисельна в Європі студентська організація); організатор більше 30 міжнародних конференцій, форумів в Україні і за кордоном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 21 Травня 2015 10:56
Чий чоловічок? Судячи про кар"єру у "Львівгазі" і в"Іванофранківськгазі" за ним стоїть дядя Фірташ, якому належать контрольні пакети в цих облгазах. Що далі?
Дьодік до Анонім Показати IP 21 Травня 2015 11:52
А "далі" будемо платити за електроенергію, як за газ - по 300-500 грн у місяць з квартири.
Анатоль_ Показати IP 21 Травня 2015 11:13
Миз панею Наталкою Семенівною бажаємо шановному пану Володимирові усіляких гараздів, добробуту та великого щастя у особистому житті!
222 Показати IP 21 Травня 2015 12:00
регыонал Бойко стриже капусту з Волиньобленерго, от вам і люстрація НАЦІОНАЛІЗУВАТИ
Не пан UA Показати IP 21 Травня 2015 12:32
Обленерго,облгаз у власності спритних шулерів,що прикрились депутатською недоторканістью.Державну власність роздерибанюють і далі.Наповнять вони бютжет ?! Кишені свої і рахунки в офшорах наповнять ! А ви шановні вишиванку і на майдан співати ! До чого доспіваємось ?
лучанин Показати IP 21 Травня 2015 16:07
Досягнення В. Купчака за час керування Івано-Франківськгазом:1. Відмінив премії та всі види доплат робітникам (навіть за роботу в нічний час та доплату водіям за класність). Робітники отримували ледве за 1 тис. грн. Щомісячна зарплата Купчака складала 64 тис. грн. 2. На всі керівні посади поставив дилетантів. 3. Задавив будь-які прояви самостійності і незалежної думки. Неугодні звільнялись з роботи. 4. Збудував собі трьохповерховий будинок на території садового товариства За мир. 5.Пересів з Тойоти Авалон на Порше Кайєн. 6. Довів Івано-Франківськгаз майже до банкрутства