USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Польщі обурені українським призначенням Бальцеровича

27 Квітня 2016 23:30
В Уряді Польщі обурені тим, що Порошенко призначив Лешека Бальцеровича своїм представником.

Про це повідомляє Главком.

Міністр юстиції та генеральний прокурор Польщі Збігнєв Зьобро скептично висловився про роботу Лешека Бальцеровича в Україні.

Своє обурення він оприлюднив у Twitter: «Часи Бальцеровича в Польщі: скандали Fozz, алкогольний та інші, розорені фабрики та державні рільничі господарства, за копійки продані банки. Боже, Україну збережи!».

В той же час, польський соціолог Наталія Рябінска зазначає, що завдячуючи політиці Лешека Бальцеровича в Польщі відбулось різке розділення населення на багатих та бідних, - передає портал Znaj.ua.

«У нас є люди, які просто не встигли за трансформацією держави, не змогли себе внести в капіталістичну економіку, яку він побудував. Через це росла фінансова різниця між підприємцями і людьми з депресивних районів Польщі. Останні і сьогодні не можуть знайти собі роботу, відкрити бізнес і просто заробити на життя, тому змушені існувати за рахунок держави», - розповіла Рябінска.

Нагадаємо, польський економіст і політик Лешек Бальцерович отримав посаду міжнародного радника в профільній групі при Кабінеті міністрів України. Відповідний указ президент підписав 22 квітня 2016 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Кейт Показати IP 27 Квітня 2016 23:38
Хай йому греця! Как не Г так Д
polka Показати IP 28 Квітня 2016 00:10
Kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo !!!! Polacy zawdzięczają sukcesy Państwa Polskiego właśnie mądrej postawie Pana Balcerowicza . A Pan Ziobro .....nie sięga mu do pasa
Ая Показати IP 28 Квітня 2016 05:06
вже писав про трагедію яку принесе собою цей "спеціаліст" якщо можновладці пригорнуть його. Негативні наслідки не обминуть населення України. Не забуваймо теж і про те, що корінні українці вже не від нині на межі виживання. Треба прямо запитати Порошенка чи в Україні нема вже спеціаліста від економікі? Чим мотвована необхідність наймання когось, хто доказав своє невіглавство в економіці....Боже бережи УКРАЇНУ.
do Aja Показати IP 28 Квітня 2016 08:22
To ty , Zbycho ?
До Президента Показати IP 28 Квітня 2016 08:45
Шановний! А, що українці - тупа маса, безграмотна нація, якою ти керуєш (правиш)???? Вже в уряді були литовці, американці,вірмени, є купа грузинів, про історичну Хайфу вже не згадую. Не паплюж націю, ми не такі.....
111 Показати IP 28 Квітня 2016 09:08
Якась собі соціолоґ Рябінска ( она же - Пертова ,Сідорова))), ніби оцінюе економіста Бальцеровича ...по перше - в Польщі то і воно - немае так радикальноґо розшарування в суспільстві, як наприклад в Україні .. Найбільший процент - середній клас . Ясно , як всюди , є боґаті ( але не оліґархи ) , бідні ( але не жебракі - ті, кому зі слів ґоресоціолоґа Рябінскі- Бальцеровіч не поміґ бізнес позкрутити ) , але найбільше - середньоґо класу . Нехай ті , що бувають в Польщі заперечать ... по друґе , так званим ,,недобізнесменам,, з депресивних реґіонів варто було б до праці взятися , бо українці тут працю знаходять , є праця , немає охоти працювати.. В Україні такі ґоре бізнесмени біля бочок з пивом кучкуються .. І повірте мені на слово за колґоспами полякі не плачуть ! Пан Бальцеровіч - автор економічноґо чуда , тому декому це дуже не на руку...зрештою , люди самі все бачать..
mika Показати IP 28 Квітня 2016 09:14
Якби в Польщі було все так поґано , то полякі би до нас до праці їздили...
то точно.. до mika Показати IP 28 Квітня 2016 10:38
коментар було видалено
Анонім до mika Показати IP 28 Квітня 2016 11:12
Поляки на заробітках в Німеччині,Італії,Іспанії.
Анонім Показати IP 28 Квітня 2016 11:19
І де ж та незалежність,що всі так кричать?Головне вишиванку надягнути і руку на серце покласти. ,,Свободі,,засліпило,що при владі іноземці?Придурашена Фаріон не чує,що варяги і половина можновладців говорять російскою мовою? Маргинал Ярош кличе своїх прибічників на бойню в Одесу,де нищитимуть простих людей,мирних жителів,а він не бачить,що в Києві зрада,при владі російськомовні іноземці або поляки,що розмовляють на своїй мові?То де зрада?Правильно кажуть,риба з голови гниє.Де незалежність України?В зубожінні власного народу?
Виктор Показати IP 29 Квітня 2016 22:18
не смогут ничего сделать даже все ведущие экономисты мира, пока в Украине действует система кланов, их чиновников , депутатов и прочих ублюдков и мародеров,сидящих на потоках, на "трубе",,, и т,д,все бесполезно,надо ломать СИСТЕМУ