USD 39.50 39.76
  • USD 39.50 39.76
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Волинянка – учасниця телевізійного шоу «Холостяк»

5 Березня 2016 19:00
Енергійна і завзята дівчина Іванна Клевчук з села Новосілки Горохівського району, яка називає себе «справжньою щирою українкою», стала учасницею "Холостяка-6".

Новий сезон романтичного шоу "Холостяк" почався в п'ятницю, 4 березня, на телеканалі "СТБ". Головним героєм став 30-річний власник продакшн-компанії Mag Entertainment гарячий грузин Іраклі Макацарія, - інформує Обозреватель.

20-річна Іванка Клевчук веде активне сільське життя: косить траву, доїть корову і навіть може сісти за кермо трактора.



Ця дівчина прийшла на зустріч до "Холостяка-6" з глечиком молока – його вона надоїла сама. Іраклі Макацарія їй сподобався, про що вона з гумором сказала творцям шоу.



Іванка Клевчук

У підсумку, Іраклі вибрав із 30-ти учасниць 17 дівчат, які продовжувати участь у проекті "Холостяк 6", серед них – і наша землячка.

Іраклі Макацарія

Зауважимо, згідно з умовами телешоу, побачення головного героя з дівчатами відбуваються в різних місцях - у ресторані, на кораблі чи віллі... Їх ціль - сподобатися під час зустрічі холостякові, зацікавити його не тільки красою, а й почуттями, інтелектом тощо і тим самим позбутися конкуренток.

Кількість претенденток зменшується з кожною передачею. Холостяк сам вирішує, кого залишити і з ким би він хотів продовжити знайомство. Врешті у фіналі залишаться лише дві дівчини. Після їхнього знайомства з батьками Холостяка герой робить свій вибір: у шоу він пропонує одній із них руку і серце.

Бажаємо Іванні Клевчук перемогти!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Тоха Показати IP 5 Березня 2016 19:50
Супер , харизматична дівчина !
шоути Показати IP 5 Березня 2016 19:54
25дівок принижується перед одним ........ Крім слова проституція нічого не можна добавити.
Патріот Волині Показати IP 5 Березня 2016 20:53
Знаєте, більш тупішого шоу ніж це не існує!!! Дівчата принижуються перед незнакомцем (до проекту вони знають тільки про цього хлопця одне - він БАГАТИЙ, більше нічого: не зовнішність, не характер), на це дивляться мільйони людей...Жах...Ганьба нашим дівчатам...Продаються за гроші і прикриваються фразою типу "я його полюбила не за багатство, а за ті якості, завдяки яким він став багатим"...
а Показати IP 5 Березня 2016 20:57
на всяк випадок замінусив усіх, пробачте
Клава Показати IP 5 Березня 2016 22:33
Від цього проєкту блювати хоцца, розраховано на доярок з Новосілок ....
Таня Показати IP 6 Березня 2016 10:20
Дійсно хочеться блювати від цього телешоу.Підстилками косять під нього, приниження страшне.А він ,як вівень походжає між курками, думаєна яку скочити. Таких курок у нього вже було сотня, а може більше.Для чого цей цирк. Чого їдуть наші шалаві на таке приниження,бо інакше їх назвати не можна.Все робитть бабло, а ми сидимо і дивимося на цю клоунаду.
555 до Таня Показати IP 7 Березня 2016 12:45
Ключове..." а ми сидимо і дивимося на цю клоунаду." Шановна, не варто так перейматись - просто не дивіться))))
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 10:33
це просто шоу і не більше
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 10:34
Це просто шоу.
Читач до Анонім Показати IP 6 Березня 2016 12:17
Це просто бл@дство
Патріот Волині Показати IP 6 Березня 2016 12:19
коментар було видалено
Вася Показати IP 6 Березня 2016 13:30
Мене переповнює почуття гордості за рідну землю! Слава бабі на шоу, слава шоу, слава Україні!
проня прокоповна до Показати IP 6 Березня 2016 16:04
коментар було видалено
район Показати IP 7 Березня 2016 11:26
Грузинів в районі не мало
Ага Показати IP 7 Березня 2016 12:53
Закудахтали : "приниження, приниження". Приниження - це рахувати копійки, микатись по винайманих кутках, нищком штопати собі колготи і на всьому економи, щоб хоч дитині забезпечити більш менш нормальні умови, та ще до всього й терпіти здебільшого чоловіка-придурка, в якого від чоловічого тільки гонор та статева ознака,а на й на додачу прибаца свекруха і всі інші родичі, які до скону будуть лізти в ваше життя. От це, таке життя, приниження. В взявши участь в шоу дівчата мають шанс бути поміченими і якщо не вдало вийти заміж, то знайти роботу на телебаченні чи рекламі з нормальною зарплатою, що дасть можливість по людськи жити. Це нітрохи не більш принизливо чим мити ср..ки в Італії, чи стояти раком на полях в Польщі.
да ага Показати IP 7 Березня 2016 19:00
молодець правильно підмічено.
Галина Показати IP 8 Березня 2016 01:10
Дівки безумовно дурнуваті. Дивляться на того грузина як на ікону. А він як в гаремі, вибирає...Я б його віддубасила, легше стало б