USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Волинські нардепи не підтримали створення Держбюро розслідувань

16 Липня 2015 13:32
Волинські нардепи-олігархи з групи «Воля народу» Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк не підтримали проект Закону про Державне бюро розслідувань (№2114).

Про це інформує власкор «Вголосу».

15 липня Верховна Рада України не підтримала утворення в Україні Державного бюро розслідувань. Серед тих, хто причетний до провалу даної ініціативи, волинські депутати-олігархи з групи «Воля народу».

Згідно з проектом закону, бюро має виявляти, розкривати і припиняти злочини, пов’язані з діяльністю організованих груп та злочинних організацій, розслідувати випадки катування та інших злочинів, пов’язаних з жорстоким, нелюдським або таким, що принижує гідність, поводженням або покаранням, вчинених прокурорами, слідчими (детективами) Національного антикорупційного бюро, СБУ, органів внутрішніх справ та працівниками інших правоохоронних органів.

Бюро має також розслідувати військові злочини, злочини, вчинені службовими особами, які займають особливо відповідальне становище.

Крім того, бюро має займатись розслідуванням злочинів, які вчинили службові особи Національного антикорупційного бюро України, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (крім випадків, коли досудове розслідування цих злочинів віднесено до підслідності детективів підрозділу внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 16 Липня 2015 14:13
БО БОЯТЬСЯ ЗА СВОЮ д*пу
Мер княжого до Анонім Показати IP 16 Липня 2015 17:39
Досить про цих бандюків писати... набридло!
Так до Анонім Показати IP 16 Липня 2015 20:30
Ось в таких випадках вони і показують свою злодійсько-хабарницьку прогнилу суть.
Стас Показати IP 16 Липня 2015 14:13
Люди добрі, а чого краще від цих олігархів які думають що схватили Бога за бороду чекати, я думаю що їм лишень казати ГАНЬБА і гнати їх як ккажуть в народі С**НОЮ Мітлою.
Роман Показати IP 16 Липня 2015 15:43
І назву собі взяли "ВОЛЯ НАРОДУ" УЙО...КИ!
любешів до Роман Показати IP 16 Липня 2015 17:43
А нам по 100 грєвін міронич далє. Мє щаслєві!
політика Показати IP 16 Липня 2015 16:06
Політики великі : вкрасти- злочин, багато вкрасти- бізнес, а тепер обкрадають весь український народ . Обкрадання, знущання і вбиття українського народу- це політика !
СБУ Показати IP 16 Липня 2015 16:13
Дивлюся на фото горе-депутатів і думаю, що може доброго зробити колишня бандо-рекетня для народу, крім того як далі грабувати його, нічим не кращі від тогож ахметова , бойко, лайно, балога і т д.
опа Показати IP 16 Липня 2015 16:19
а якого милого ви за них проголосували!?
Лучанка Показати IP 16 Липня 2015 16:31
Та коли вже їх повигонять?!.. Допоки наших людей будуть "купляти" такі депутати, то нічого не зміниться. А незабаром місцеві вибори. Люди задумайтесь!!
людина до Лучанка Показати IP 16 Липня 2015 17:41
Людей ніколи не купиш, стадо завжди...Волиняки ви хто?...
мама Показати IP 16 Липня 2015 17:01
У день святих Верховних апостолів Петра і Павла тут уже вп’яте відзначали День села. Звісно, найперше вшановували Петрів і Павлів, вітаючи з іменинами. І дякували ініціатору цього дійства — голові Апеляційного суду Волинської області Петрові Філюку, Були всі чиновники . Скажіть що змінилось? Пани гуляють , раби слухняні .