USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Воєнкомів можуть відправити в зону АТО

5 Серпня 2014 17:41
Порошенко запропонував поміняти місцями поранених офіцерів і керівників військкоматів, - інформує ТСН.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час наради із силовиками.

З його слів, військкомати повинні нести повну відповідальність за якість кадрового складу, який мобілізують. "Розгляньте пропозицію, щоб воєнкоми несли відповідальність за якість кадрового складу, який мобілізується. Можливо, ми введемо практику, коли бойові офіцери з фронту, які отримали поранення, повертатимуться і працюватимуть у військкоматах. Навіть на посадах военкомів або заступників. А воєнком на місяць або на 45 днів поїде у ЗСУ", - сказав глава держави.

Петро Порошенко також наголосив на суворому дотриманні закону та боротьбі з корупцією. Нагадаємо, начальник відділу впровадження служби в резерві Мобілізаційного управління Міноборони полковник Михайло Щербина заявив, що мобілізовані військовослужбовці направлятимуться в зону АТО тільки після проходження навчань та бойового злагодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ректор Показати IP 5 Серпня 2014 17:45
хай сина порошенка з собою прихватять!
Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 18:07
Таке в здорову голову не прийде. Хіба що в такий спосіб винищити весь особовий склад. Яка обізнаність у військовій тактиці в цих паперових вояках тільки президенту може й відомо.
Андрій76 до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 19:40
Ти що военком?..А яка обізнаність у військовій тактиці у 19-тирічного сільського хлопця якого забрали прямо з поля на гарматне мясо,без спецпідготовки?..А ці як ти кажеш паперові вояки по службовому обов"язку повинні знаходитись у зоні АТО,а не хабарі по 500дол.брати за кожного"списаного". Нічого,похуднуть трохи за 45 діб,це їм піде тільки на користь...
домця до Андрій76 Показати IP 5 Серпня 2014 21:52
Такса виросла, вже 500 єврів... наживаються ....
лучанин до домця Показати IP 5 Серпня 2014 23:08
панове.. ви не володієте інформацією.. у таких закутках як Ратнівський чи Камінь-Кашмарський район воєнком вже давно бере 1000 доларів.. і каже що радуйтесь.. бо в києві ця послуга 3-4 тис.коштує
серж до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 23:14
В воєнкоматах зажерлись.
майор Показати IP 5 Серпня 2014 18:11
Ну ті товстопузі, що зазвичай сидять у військоматах, якраз навоюють!:) Але дійсно, кому у голову така ідея прийшла? Треба ж хоч трохи розуміти, що таке "писака", а що таке бойовий офіцер!!!
домця до майор Показати IP 5 Серпня 2014 21:56
А може то гарний спосіб "оновити" особовий склад? І платити нікому не треба буде...за відстрочки і комісування.
888 Показати IP 5 Серпня 2014 18:30
Судят солдат за то что остались живы http://www.youtube.com/watch?v=HV-GP_R-To4
солдат Показати IP 5 Серпня 2014 18:56
Ну шо воєнком ти скоро йдеш до нас. Ми тебе ну дууужже тут чекаємо
аяяй Показати IP 5 Серпня 2014 19:14
воювати може.! не вм! ють,так пороху понюхають ,! в! дчують на власн! й шкур! що таке в! йна
Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 19:33
Из непроверенных источников сети интернет. Не проверено! То есть это не факты, а для информации : 1.Под Псковом, бойцы ВДВ Псковского Гарнизона загружены в 8 самолетов АН-26. И их не выпускают с суден. 2.В Грозном, Рамзан Кадыров собрал экстренное заседание силового корпуса Республики.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 20:31
На Кыйов?
аааааа Показати IP 5 Серпня 2014 20:49
,Правильно!!! Хай ідуть, а тільки знають погрожувати і хабарі брати!!
небайдужа Показати IP 5 Серпня 2014 22:50
Ау служба божа України, а вас що не зацікавили попередні коменти. Ау не спіть!!!!!!!!