USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку може з’явитися новий баскетбольний майданчик

25 Березня 2015 11:30
На занедбаній території, що на вулиці Глушець, хочуть облаштувати повноцінний баскетбольний майданчик.

Про це йшлося під час 72-ї сесії міськради 25 березня.

Із депутатським запитом до міського голови звернувся член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук. Він зауважив, що поруч із так званим «Діснейлендом» на вулиці Глушець розташований занедбаний баскетбольний майданчик, де проростає трава і немає можливості займатися спортом. З його слів, Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» планує облаштувати високоякісний баскетбольний майданчик на цій території з метою популяризації здорового способу життя серед лучан, тож він просить мера здійснити перевірку правового статусу ділянки і у разі необхідності повернути її в комунальну власність міста, закріпивши за однією зі спортивних шкіл.

Микола Романюк відповів, що ділянка перебуває в комунальній власності, до нього зверталися представники педагогічного коледжу з проханням передати їм майданчик. Водночас, заклад не має коштів для його облаштування. Він зазначив, що варто попрацювати над цим питанням у робочому порядку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Луцька правда Показати IP 25 Березня 2015 12:20
Кривицький забрав у лучан частину парку ім. Л.Українки і віддав власникам готелю "Срібні лелеки" . Потім "лелеки" продали Москвичу з с.Боратин для коней. І в парку відпочивають коні Москвича, замість лучан.
Жорман Показати IP 25 Березня 2015 12:21
Тільки ЗА ! І такий майданчиків треба декілька по місту у спальних районах! гопників вже менше - дайте дітям інструмент - спорт ! бо від компютерів, планшетів та вконтаків скоро не буде з ким говорити - задроти всі будуть ))
Дорогий до Жорман Показати IP 25 Березня 2015 14:18
Я підтримую вашу думку, що у Луцьку потрібно декілька таких майданчиків,адже один на весь Луцьк буде маловато!
КОНІ Показати IP 25 Березня 2015 12:26
- НЕ ВИННІ !
Ооооо ДАААААААААААА! Показати IP 25 Березня 2015 13:50
О боже, невже здійсниться моя мрія, і в Луцьку буде баскетбольна площадка. якшо це все таки пройде і площадка буде стояти, я Палиці буду вдячний до кінця свого життя і підтримаю його в будь-якій ситуації! дай Боже вам сили на вирішення цього питання!!!!!!!
Коля до Ооооо ДАААААААААААА! Показати IP 25 Березня 2015 21:12
Почку можешь ему отдать )
Лучанин Показати IP 25 Березня 2015 13:52
На мою думку, потрібно розвивати баскетбол у місті Луцьку. ДОРОГІ ДЕПУТАТИ віддайте цю ділянку під забудову баскетбольно майданчика, ато діти дійсно не встають від компютерів, планшетів та вконтаків. НАМ ПОТРІБНА ЗДОРОВА НАЦІЯ!!!!
+100500 до Лучанин Показати IP 25 Березня 2015 13:55
краще нехай кидають в кільце, чим вештатимуться в підворітнях! за таку ініціативу! і невже тут треба шось вирішувати, приймати і погоджувати?? якшо є люди, які готові профінасувати будівництво, то міська радочка повинна низько вклонитися і піднести земельну ділянку на блюдечку для початку робіт!!
Підтримаю Лучанина до Лучанин Показати IP 25 Березня 2015 13:57
Ділянка дійсно класна для створення баскетбольного майданчика. Центр міста, парк відпочинку, багато людне місце, досить хороше. Депутати допоможіть, посприяйте вирішенню цього питання.
мама Показати IP 25 Березня 2015 13:53
Ну накінець то... може хоч матимуть де діти позайматись в хорошу погоду...
Мамочка Показати IP 25 Березня 2015 14:00
Дійсно нам потрібна ЗДОРОВА НАЦІЯ, так шановні депутати допоможіть вирішенню цього питання!!!!!!
Житель міста Луцька Показати IP 25 Березня 2015 14:03
Це буде найкращий Пасхальний подарунок, якщо депутати віддадуть цю ділянку для будівництва баскетбольної площадки.
Шеф Показати IP 25 Березня 2015 14:11
Микола Ярославович, ми ідемо у Європу , нам потрібна інфраструктура , розвиток спорту, футбол у нас розвинений , а тепер давайте розвивати і баскетбол у нашому місті. Тим більше цю ідею благодійного фонду "Новий Луцьк" підтримає досить велика к-сть жителів міста Луцька.
Ольга Показати IP 25 Березня 2015 14:59
МОЯ ДОЦЯ БУДЕ БАЧИТИ НАКІНЕЦЬ ТО НЕ ЛИШЕ ДОЦІЛЬНІСТЬ ЗАНЯТЬ БАСКЕТБОЛОМ, А Й доступність=))) Й БЕЗПЕЧНО ЦЕ БУДЕ
лучанин Показати IP 26 Березня 2015 08:21
Нарешті! А то таке враження що на Волині тількі футбол і більше нічого немає!