USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.10
  • PLN 9.76 9.92

Комунальна і дорога: парковку біля візового центру у Луцьку відкриють в березні

14 Лютого 2017 10:34
Зменшувати кількість автомобілів, які на вулиці Кривий вал у Луцьку, планують введенням високих тарифів на паркування.

Про це йшлося під час оперативної наради у луцького міського голови.

Заступник луцького міського голови Сергій Григоренко зазначив, що на вулиці Кривий Вал облаштують платну комунальну парковку. Для цього вже закупили відповідне обладнання, але завершити роботи заважають морози.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зауважив, що через скупчення автомобілів поблизу візового центру інколи важко проїхати. Відтак, зменшувати щільність трафіку планують «гривнею»:

«Парковка в цьому місці буде дорогою. Аби люди двічі подумали, чи їхати туди автомобілем, чи залишити його в іншому місці», - зазначив він.

Відповідно до попередніх планів, парковка розпочне роботу вже у березні 2017 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Олександр Показати IP 14 Лютого 2017 10:38
То зробіть ще біля міськради теж платну парковку. Щоб і чиновники трохі задумалися чи їздити на авто чи на громадському транспорті.
лучанка Показати IP 14 Лютого 2017 10:51
ню-ню. Де там є місце для парковки ???? Там тісно. Що не можуть пройтись метрів 200. Треба підїхати під самі двері. Зробіть парковку біля себе в коридорі.
Місцевий Показати IP 14 Лютого 2017 10:54
А місцевим що робити? Спочатку засунули візовий центр у мурашине горло, а тепер будуть дерти з водіїв самі не знають за що на парковці місць на 10-15. Чи може ви натякаєте, що парковка на вулиці загального користування стане платною, як біля ринків? На жаль, подібна ситуація на кожному кроці в нашій державі. Амінь!
Леся Показати IP 14 Лютого 2017 11:02
Треба було думати, куди переносити візовий центр. В самий центр міста його втиснули.
Анонім до Леся Показати IP 14 Лютого 2017 15:20
у всьому світі максимально транспорт намагаються не заводити в центр міста! а в луцьку все не по людськи! Ще побудуйте супермаркет замість театру -про що я? хворі на голову депутати придумають самі !
Петро Показати IP 14 Лютого 2017 11:03
Коли Яковлєв почне сам дотримуватись порядку. Його "підлегла" Сиротинська порушує закон і паркує авто на тротуарі. Може Яковлєв вважає, що цій дамочці можна все?
васька до Петро Показати IP 14 Лютого 2017 11:41
на чому вона розсікає?
Андрій Показати IP 14 Лютого 2017 19:12
Спочатку один дибіл дозволив в історичній частині міста побудувати ту "парашу" а нині інший подарує "свояку" дорогу ,як забеспечення матеріального блага родини! Шановні! Давно Вас тягали по площі і на коліна ставили???? мені навіть шкода Вас було,але бачу-МАЛО!!! ТРЕБА ПОВТОРИТИ!!!