USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Скільки коштує залізничний квиток з Луцька до Києва з 1 березня

1 Березня 2015 17:43
Одразу на 21 відсоток подорожчав проїзд у пасажирських поїздах «Укрзалізниці» з 1 березня 2015 року. Про це повідомив Ігор Бреус – начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення, - інформує «Волинь:світ».

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» планувала здійснювати поетапне подорожчання квитків на пасажирські перевезення на 6% -з 1 березня, на 7% - з 1 квітня, та на 6,5 % з 1 травня 2015 року.

Водночас залізничники стверджують, що навіть 21% від вартості квитка не перекриє потребу в підвищенні тарифів. Пасажирські перевезення й з новими цінами будуть збитковими.

Згідно з нашими підрахунками, квиток у плацкартний вагон з Луцька до Києва на поїзд №098Л вартує близько 130 гривень (залежно від дня тижня), у купейний вагон – 162гривні, а квиток класу люкс коштує близько 370 гривень в один кінець.

Вартість плацкартного квитка з Володимира-Волинського до столиці на потяг № 142 Львів – Київ в залежності від дня тижня становитиме від 105 до 125 гривень, а купейний квиток коштуватиме більше ніж 150 гривень.

Проте навіть таке підвищення даватиме змогу пасажирам добиратися до Києва значно дешевше ніж автобусом, ціна на проїзд у якому неминуче зросте після стрімкого подорожчання цін на пальне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анти-Кремль Показати IP 1 Березня 2015 17:55
Ну що Волиняни, дочекалися ми покращення! Все по-новому)
Штефан, Луцьк Показати IP 1 Березня 2015 18:01
150 гривень це недорого, панове!
йован до Штефан, Луцьк Показати IP 1 Березня 2015 19:30
при зарплаті 1500 це дорого шановний
Вован до йован Показати IP 1 Березня 2015 20:33
Кожен отримуе те на що заслуговуе Мало 1500- шукайте ще одну роботу Знаю людей що працюють не трьох роботах і не плачуть
йован до Вован Показати IP 1 Березня 2015 22:20
вован ти де живеш - такі доходи разом з пенсіонерами мають більшість украінців.А твій комент нагадує відомий напис над воротами одного закладу, ти взагалі при здоровому глузді?
Перехожий до йован Показати IP 2 Березня 2015 00:31
А при зарплате 1500 нефиг в Киев ездить. Пижоны, ля :)
вован до йован Показати IP 2 Березня 2015 00:43
Звичайно ні . При :здоровому глузді; тут коментарі не пишуть.
Вовик Показати IP 1 Березня 2015 19:46
А, я помню, при з-те 250-300 руб.(заводы г. Луцка) билет в Киев-6 руб.(плацкарт), в Симферополь-20 руб. Самолет-27 руб.
До Вовика Показати IP 1 Березня 2015 20:32
До Києва 6 гр,було в той час коли зарплата була 80 гр,А коли 300 то білет коштував 18,гр.
до до вовика Показати IP 1 Березня 2015 21:36
Вовік тобі пише вартісь у карбованцях (рублях), але то були дуже "погані" часи в ісоріі.
Анонім Показати IP 1 Березня 2015 21:54
Ребята, чисто анекдот. Лень переписывать: http://cs624226.vk.me/v624226399/1f898/nEOlAcMw2h0.jpg
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 1 Березня 2015 22:22
а путлєра там не було ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Березня 2015 10:02
коментар було видалено
Штірліц Показати IP 1 Березня 2015 22:19
ЖД - шляхи геть в металолом! Дайош патріотичні вози з волами!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2015 22:23
в Польщі це коштує 500 - 600 грн.
НІНА ЛОГІКА до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Березня 2015 09:16
В 2006 році моя подруга полячка мала ЗП 1000 Євро, працюючи звичайним секретарем. Раз у рік отримувала путівки від фірми: в Бразилію, на Балі. А тепер подумайте, що для них тих 500-600 грн.
НЕЛУЧАНИН до НІНА ЛОГІКА Показати IP 2 Березня 2015 09:25
неправда. може вона ще якісь аослуги додатково шефу надавала, а взагалі-то секретар в Польші сьогодні отримує мінімалку - 1650 зл., тобто менше 500 дол. США. ви нагадали анекдот. приїхала жінка з Франції і розказує чоловікові : у Франції такі гостинні люди. накормили обідом, запросили в готель переночувати і все безкоштовно
Міша Показати IP 2 Березня 2015 08:47
ой як завили совки-геронтофіли, котрі все життя жили на шару, і далі мріють про ковбасу по 2.20, так ось, харе, халява кінчилась, не влаштовує 150 поїздом, беріть таксі, або на веліку катайтесь до столиці.
123 до Міша Показати IP 2 Березня 2015 11:01
Яку "шару", довбню? Люди не працювали? Чи може праця їх була менш суспільно корисною, ніж оборутки поголів'я усяких менеджерів з продажу та перепродажу та інших дармоїдів? Тоді, на відміну від вашого "квітучого" капіталізму, у нас заводи будувались, школи, а не одні торгові центри. Якби не спадщина совка, яку ми 23 роки бездарно про..буєм, ми ще в 90-ті "по миру" пішли б.
волинь Показати IP 2 Березня 2015 09:23