USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На фестивалі у Луцьку встановили рекорд

3 Травня 2015 19:00
На фестивалі вуличної їжі «Lutsk Food Fest» 3 травня презентували кулінарний рекорд.

Так, у Луцьку виготовили найважчу в Україні ковбасу, - про це пише Волинський інформаційний портал.

Рекордну ковбасу на огляд публіки виносили кілька чоловіків. Просто перед сценою її зважили: ковбаса вагою 229 кілограмів встановила рекорд і стала найважчою в Україні.

До слова, попередній рекорд становив 180 кілограмів. Повари пообіцяли, що на цьому досягненні вони не зупиняться.


Нагадаємо, у Луцьку розпочався перший день фестивалю вуличної їжі «LutskFoodFest». Охочих взяти участь у дійстві - дійсно тьма!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 3 Травня 2015 19:11
начинена соєю.
Анонім до дідо Показати IP 3 Травня 2015 19:29
Согласно украинским стандартам. Ведь откуда на Волине взять 230 кг дармовой свинины либо говядины. 20 штук даже гривен - это приличная сумма для того, чтобы возможный спонсор их выложил, не имея возможности их вернуть. А прямой рекламы спонсора в этой статье я не увидел.
Анатоль_ до дідо Показати IP 3 Травня 2015 19:46
Ну і шо з того шо сої, зате дуже смачно! шановній пані Наталії Семненівни самій та на її собачок на місяць би вистачило смачного їдла!
бабо до дідо Показати IP 3 Травня 2015 20:42
Той винятковий випадок коли з тобою можна погодитись :)
лучанка Показати IP 3 Травня 2015 19:24
забіяки фуфло роблять
луцький до лучанка Показати IP 3 Травня 2015 20:41
Роблять вони не фуфло, але назву феста явно сплутали :)))
ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Травня 2015 19:44
Цікаво, а скільки товпи жерти на шару прийшло?
Джулія Показати IP 3 Травня 2015 19:53
Була. Враження-весь голоднючий Луцьк у замку зібрався.
злий до Джулія Показати IP 3 Травня 2015 21:03
Ти ще не бачила кацорилих дебілів з "духовнимі скрєпамі", які з лопати бліни жерли . Ще подивись в тубі " празднік вафлі" в рашенпідарації, ось де шоу
Джулія до злий Показати IP 3 Травня 2015 23:49
Витрачати час на споглядання москалів? Це некошерно :-))))))))
в Показати IP 3 Травня 2015 20:37
Вам все погано, взагалі то гроші на АТО збирали за цю ковбасу!!!!! от Якби все було за гроші то свято вдалося б!!!! гнилий народ!!!!!!!!
хехе Показати IP 3 Травня 2015 20:39
Рекламу ковбаси явно з вуличною їжею перепутали!:)
і Показати IP 3 Травня 2015 21:05
Справді гнилий народ( все не так...
я до і Показати IP 4 Травня 2015 11:47
гнилий той прошарок населення хто в свому українському місті дозволяє і підтримує шабаш окупантів,які ведуть кроваву війну проти українців!
ііі до я Показати IP 5 Травня 2015 15:55
Полеміка як в Діми Кісельова!
!!!! Показати IP 4 Травня 2015 14:37
Фестиваль був організований дуже добре!!було весело,було на що подивитись!!!а те,що люди вийшли поїсти,мені здається логічним хоча б тому,що назва фестивалю відповідає цьому! Нашим людям,що не організовуй,всеодно вме буде не так!!