USD 39.55 39.80
  • USD 39.55 39.80
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

Подай руку Україні: всі польські телеканали одночасно ввімкнули одну пісню

2 Лютого 2014 16:20
Всі польські телеканали одночасно ввімкнули пісню на знак підтримки України. На всіх польських каналах транслювали пісню "Подай руку Україні", - пише ТСН.

Так, у суботу, 1 лютого, ввечері всі телеканали Польщі в знак солідарності з Україною включили пісню "Подай руку Україні" українсько-польської групи Taraka.

"Ще не вмерла Україна, - співається в пісні, - коли разом ми, як сім'я". Крім того, пісня супроводжувалася кадрами останніх подій в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Українка Показати IP 2 Лютого 2014 18:32
Дякуємо Вам любі друзі- за підтримку
Лео Показати IP 2 Лютого 2014 20:39
Bardo dziekuje POLAKOM!!!!!!!!!!!!!!
Остап Показати IP 2 Лютого 2014 20:50
Так так дякуємо .... За ваші обіцянки з візами.....
vad Показати IP 2 Лютого 2014 20:58
Bardo dziekuje POLSKA! Braty!
Нормальний Показати IP 2 Лютого 2014 21:06
Підтримують, бо хочуть України загнати під Унію... Проти цього боролись запорізькі козаки, а майдануті пруть самі...
Лео до Нормальний Показати IP 2 Лютого 2014 21:14
(Нормальному) а Ти нормальний??????????????
Просто Людина до Нормальний Показати IP 3 Лютого 2014 02:02
Якщо ти дісно "нормальниӣ..." а в цьому я дуже сумніваюся....??? то веди себе ґречно і нормально, а не верзи ніякі дурниці... Народ хоче справедливості і поваги!!!! а ти "нормальниӣ" навіть не думаєш, що плетеш.... Якщо тебе влаштовує та бандитська влада то сопи у дві дірки і гасолоджуӣся як вони тебе мають десь і не ображаӣ людеӣ, які мають своє "я" бо у тебе "нормального" явно ӣого немає.
Щома Микола Показати IP 2 Лютого 2014 21:32
Вдячний вам дуже за підтримку України. Grato aos poloneses, que apoiam a luta da Ucrânia, pela sua plena libertação da última opressão!
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 21:54
Народ вперто не хоче розуміти що його чекає... Але в цій дії є одна показова річ - наші канали ніколи б не ввімкнули одначасно щось на будь-чию підтримку. Коли ввімкнуть - можна буде починати про щось мріяти!
Степан Показати IP 3 Лютого 2014 09:59
(Нормальному) дурак ти "Вася"!!!!!
Роман Показати IP 3 Лютого 2014 19:29
Bardo dziekuje POLAKOM!!
Людмила Показати IP 3 Лютого 2014 21:55
Дякую полякам за їх підтримку!!!!!
Степ Показати IP 4 Лютого 2014 14:41
Круто....
Андрій, Львів Показати IP 4 Лютого 2014 23:50
Я вперше в житті так гордий за свій народ, який нарешті прокинувся... Дякую кожному хто долучився до МАЙДАНУ!!! Стосовно пісні-СУПЕР-нам потрібна зараз підтримка, дякуємо від імені всього Українського народу))) СЛАВА УКРАЇНІ...
Юрій до Андрій, Львів Показати IP 8 Лютого 2014 20:29
ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
олександр Показати IP 5 Лютого 2014 13:49
ось що значить євроспільнота ,не те що Росія "братній народ" пля ....в ложці води би втопили(( Дякуємо полякам за багатолітню підтримку України на міжнародній арені ,в нас же її нема кому підтримувати (за виключенням Тарасюка і Огризка )
Юрій Показати IP 8 Лютого 2014 20:24
Кілька разів прослуховував цю пісню та неміг утримувати сльозу.Я горджусь за нашу повсталу Україну.Дякую Полякам за підтримку.Ми переможемо