USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.63 39.85
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку невідомі розтрощили двір

22 Травня 2016 18:01
Один із луцьких дворів, який нагадував казку, - невідомі зловмисники вщент зруйнували. Нещодавно навколо будинку, що по проспекту Соборності,28, вандали потрощили квітники та поламали паркани. На ранок шоковані мешканці багатоповерхівки жахнулись від побаченого, - йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Люди викликали полісменів, аби ті обстежили місцевість та по гарячих слідах схопили зловмисників.

«Всі квіти вирвали, поламали забори. Вночі напали на наш двір та повністю знищили і розсаду, і квіти, які недешево коштують. Та найголовніше, що ці квіти садили пенсіонери і нелюди знищили усю їх працю», - розповідає голова ОСББ «Соборний» Надія Шелепіна.

Мешканці будинку кажуть, що такий вандалізм у них в дворі вже не вперше. Напередодні нового року на прибудинковій території хтось посеред ночі зрубав ялину.

На місці події побували і правоохоронці. Що вдалося вияснити поліцейським дивіться у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
хі-хі! Показати IP 22 Травня 2016 18:33
ясно що вцьому винні тільки полішуки! " корінні" -якщо такі є--- тут ні дочого))))
Лучанин до хі-хі! Показати IP 22 Травня 2016 20:42
А деж була доблесна перехвалена патрульна поліця, це що знову не їхня робота?
SS до хі-хі! Показати IP 22 Травня 2016 21:18
100% полішуки Ви б побачили як вони ліс в камінь каширську загадили там вже армагедон, учені доказали що розуму в них немає чого вартує гунчик чи романюк
Zarobitchanyn до хі-хі! Показати IP 22 Травня 2016 22:07
Путін, все Путін
Дорогичин до хі-хі! Показати IP 22 Травня 2016 23:10
Точно вони. Вони ще й в голову тобі наср\ли.
Ангст Показати IP 22 Травня 2016 21:06
Майбуть п'яну бидло, яке відпочиває в княжому дворі.
Агата Показати IP 22 Травня 2016 22:17
Моя думка- всі під Богом ходимо. Оце так будуємо Європу???
Андрій Показати IP 23 Травня 2016 00:38
В цьому світі існує добро і зло. Зло на жаль перемагає. Але зі злом потрібно боротись! Наприклад, поставити відеокамери, або зробити засідку. До речі, підкажу нашій новій поліції - треба старатись випереджувати злочин, а не після злочину розслідувати. Наприклад, використовували спосіб "ловити на живця", приманювати грабіжників, злодюг, бандитів і всяку іншу нечисть.
абвер Показати IP 23 Травня 2016 09:23
Це полішуцька-калішуцька зграя. Деб..ли з північних районів області
Поліщук Показати IP 23 Травня 2016 10:51
А при чому тут поліщуки?! Лучани всі такі вже праведні і чесні що не пьють, не курять травку, не приймають наркоту?! Та ви прослідкуйте за своїми синочками та доцями! Що кожна друга дівчина-лучанка димить аж гидко дивитись
Проти Показати IP 23 Травня 2016 18:24
Я звичайно не виправдовую цих злодюг, але якби пані голова ОСББ менше би сварилась з мешканцями свого і прилеглих будинків, то може такого і небуло б.
лучанка до Проти Показати IP 24 Травня 2016 15:02
може дебошири і каються. Це звичайно горілка. Але треба пробачити. Головне, що всі живі і здорові. А квіти виростуть. Неприємно, але не смертельно.
лучанка до Проти Показати IP 24 Травня 2016 15:06
Неприємно, але не смертельно. Квіти ще виростуть. Може дебошири і каються зараз. Головне всі живі і здорові. Прощайте за таку шалість.