USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вагітна дружина загиблого волинського захисника потребує допомоги

5 Лютого 2017 20:21
Вагітна дружина загиблого в Авдіївці волинського захисника Маріса Камінського пані Яна потребує допомоги на медикаменти – після новин про загибель чоловіка вона потрапила в лікарню.

Про це голова ГО "Луцька міська оранізація Спілки воїнів АТО Волині" Олег Кобилинський повідомляє в Фейсбуці.

Інна Стоян підтвердила інформацію, вказавши, що спілкувалась з Михайлом – братом дружини загиблого. Від нього їй стало відомо, що жінка потрапила в лікарню з загрозою, і тепер їй потрібно кошти на медикаменти.

Нагадаємо, житель Ківерець Маріс Камінський загинув під Авдіївкою 3 лютого. Юнак служив у 80-ій бригаді, входив до третього тактичного батальйону групи. Наразі відомо, що загинув український захисник вранці в результаті обстрілу з «Граду». Його тіло досі не доставили на Волинь через обстріли Авдіївки та складні погодні умови.

Допомогти вдові можна за реквізитами карти «ПриватБанку» її брата:

5168 7556 1395 1934

Отримувач: Горбань Михайло Ігорович
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
911 Показати IP 5 Лютого 2017 20:53
А держава нащо тоді якщо не допомагати своїм героям
до 911 до 911 Показати IP 10 Лютого 2017 18:18
недай боже тобі це відчути, знати і бачити!!! тоді ти заспівав би по іншому!!!
До Кобилинського Показати IP 5 Лютого 2017 21:24
Сімї учасників ато лікуються безкоштовно ,хто не знає.
Антон до До Кобилинського Показати IP 5 Лютого 2017 21:37
коментар було видалено
Ната до До Кобилинського Показати IP 7 Лютого 2017 22:31
УСІ лікуються безкоштовно - у нас безкоштовна медицина. І як ви попадете в лікарню, все буде так само БЕЗКОШТОВНО. Звісно, це сарказм. Може, якісь копійчані ліки й попадуть вдові безплатно, але при загрозі потрібні дороговартісні медикаменти, яких в безкоштовному арсеналі лікарні нема. А згаяти час - втратити дитину... Завтра похорон... скільки сили й здоров"я треба вдові, щоб його відбути? А якщо це дитя - єдине живе нагадування матері/майбутній бабусі про втраченого сина? Але я згідна з іншим: варто вказати номер картки вдови. Або матері загиблого героя.
дивно... Показати IP 5 Лютого 2017 21:54
чому не вказана картка вдови? де гарантія, що то не чергова афера?
Антон Показати IP 5 Лютого 2017 22:30
коментар було видалено
Кобилинський Показати IP 5 Лютого 2017 22:49
Йди краще доноси на солдат з 51 пиши
Тіна Показати IP 5 Лютого 2017 23:06
Не розумію, чому був видалений попередній коментар? Хочу допомогти, але безпосередньо вдові Яні. Назвіть номер телефону.
? до Тіна Показати IP 5 Лютого 2017 23:15
Правильно,щоб " допомога" до волонтерів не прилипала...