USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Патрульні запропонували водієві заплатити за безкоштовну парковку. ВІДЕО

8 Червня 2016 09:15
Водій, який представився Юрієм Васильовичем, пояснив патрульним поліцейським та паркувальнику, чому не зобов'язаний оплачувати парковку. Так, згідно зі знаками, вона є безкоштовною.

Натомість працівники поліції наполягали: "Можуть навіть самі збігати заплатити".

Інцидент трапився у Тернополі. Відео з місця події вже набрало у мережі Youtube понад 70 тисяч переглядів.

Чоловік також розповів, що на будь-якій платній парковці є безкоштовні місця.

Більше цікавого – у відео.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Автомобіліст Показати IP 8 Червня 2016 09:44
В Луцьку біля Гостинця також пробують збивати бабло за парковку. Не плачу принципіально - нехай встановлять хоча б паркомати і обладнають все як того вимагає закон!!!
Рома Показати IP 8 Червня 2016 09:49
Наші Луцькі патрульні не кращі, навіть гірші, напряму беруть хабарі з водіїв (роблячи цирк з закриванні камери рукою)))
Оля Показати IP 8 Червня 2016 09:50
Як шкода державних коштів на цю нікому не потрібну патрульну поліцію, з якої толку = 0
Луцьк Показати IP 8 Червня 2016 10:45
Що їх могли навчити за два місяці!!!!!!! А зарплата 8000 мінімальна!!! А на ГАІ грішили!!!! Система яка була така і залишилась не з того Хатия почала!!!
17 Показати IP 8 Червня 2016 10:46
Молодець Юрій Васильович!!! А яка буде реакція керівництва цих недо,,, на "законні" вимоги і вислови "ви ж знаєте, в якій країні ми живемо". Хамство та безкарність - ось пріорітети нової поліції.
123 Показати IP 8 Червня 2016 10:46
респект водію. а поліцейських пішки патрулювати
Опа на! Показати IP 8 Червня 2016 10:47
Понабирали по оголошенню...
лучани Показати IP 8 Червня 2016 11:36
Хамло за рулем. Поліцейські ще мягкотілі. Витягнули водія та завезли в міськвідділ для вияснення. Тобі б цей подумав,що дешевше.
17 до лучани Показати IP 8 Червня 2016 12:40
Аргументуйте! Чи Ви з тих самих недо... блюстителів законів
лол до 17 Показати IP 8 Червня 2016 17:32
Та він справжній овоч. Саме через таких людей, поліція буде ставитись до людей як до бидла, яке не може себе захистити на законному рівні. У відео ясно видно, що водій правий на всі 100% за законом. А тому овочу аби з машини витягнути. П.С. Якщо всі будуть захищати себе як водій на відео, то поліцаї будуть з повагою відноситьсь до людей
лучанка Показати IP 8 Червня 2016 12:03
Молодець, пане водію! Лише так можна навести порядок!
Олег Показати IP 8 Червня 2016 12:05
на заправці УкрПетроль, що біля Юванта керівницьтво заставляє працівників збирати за стоянку по 4 гр. за годину, а фура 20 за ніч ,хоча паркомату немає!
добряк Показати IP 8 Червня 2016 21:09
водій молодець,а цім двом йолопам шукати іншу роботу
101 Показати IP 9 Червня 2016 10:09
Мужик красава!!! позор такій поліції! за що їм 6 тисяч платять, які навіть законів не знають!
МАСЯНЯ Показати IP 10 Червня 2016 00:03
А НЕ ЧЄШЄТЬСЯ ВАМ,ПАН ВОДІЙ ТРОХИ ПІДТРИМАТИ НАШУ НОВУ ПОЛІЦІЮ,А ТО ВСІ ТАКІ РОЗУМНІ,ТО ЧОГО Ж ТАК ХРЕНОВАСТО ЖИВЕМО?БО КОЖНЕ КІЧИТЬСЯ ,БА,ЯКИЙ Я РОЗУМНИЙ,А ДОПОМОГТИ,ПІДСКАЗАТИ,ЩО СЛАБЕНЬКО........?ПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ І КОЛИСЬ В ТЯЖКІЙ ЧАС, БЛИЖНІЙ БУДЕ ПОРУЧ,ТОДІ МИ РАЗОМ,ТОДІ КРАЇНА БУДЕ ПЕРЕМОЖЦЕВ !!!!!!!СЛАВА УКРАЇНІ.....!!!