USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.90
Профіль користувача
Ігор
Дата реєстрації: 8 Червня 2015 20:52
Коментарів: 0
Ігор: Доброго дня!
Ситуація наступна: за рішенням суду (на підставі свідоцтва про право власності) було визначено трьох власників квартири і закріплено за кожним визначену площу. На підставі цього я (один із власників) зареєстрував свої права на нерухоме майно – маю Витяг про реєстрацію права власності на належну мені площу. У Витягу зазначено: підстава виникнення права власності – за рішенням суду (про що йшлося вище).
Питання:
- чи можу я отримати свідоцтво на право власності вже конкретно на свою виділену частку і які документи для цього потрібні?
- для оформленння дарування - чи буде рішення суду документом, що посвідчує право власності? Саме основне – чи можна оформити дарування без первинного документу - свідоцтва про право власності (на підставі якого було прийняте рішення суду)? Так як оригінал цього документа є на руках у іншого з співвласників, який проти того, щоб я оформляв дарування, а я не хочу скандалу (він доречі набув право власності минулого року вже по заповіту)? Чи можна якось обійти цю критичну ситуацію?
Дякую!
Перейти до питання
Відповідь юриста:
Доброго дня!

У Вашому випадку свідоцтво як правовстановлюючий докумена про право власності на частку в квартирі не видається, оскільки такими правовстановлюючими документами є рішення суду, та отриманий на його підставі витяг з реєстру прав власності.

Можете оформити дарування на підставі тих документів, що вже маєте, оскільки вони і є правовстановлюючими документами на нерухомість. Оригінал попереднього правовстановлюючого документу на квартиру – свідоцтва про право власності, наскільки розумію, вже не чинний, оскільки після нього права власності на кватиру набули інші особи (наприклад, як Ви, на підставі рішення суду та інший співвласник на підставі заповіту). Так що Ваша ситуація абсолютно не критична, все що Вам потрібно для відсуження квартири в порядку дарування вже є у Вас в наявності.
Ігор: Доброго дня!
Допоможіть будь ласка, посилаючись на законодавство, відстояти свої права щодо отримання належного робочого місця для роботи із ПК. Атестації робочого місця немає, не проводилась. Кабінет в якому я сиджу - це був коридор, який сполучав два крила офісу, коридор перегородили гіпсо картоном і зробили кабінет. Площа кабінету орієнтовно 21 м2, працює в ньому 5 чоловік, кожен зі своїм комп'ютером. В кабінеті четверо дверей, одні двері для входу-виходу в сам кабінет, за другими дверима знаходиться електрощитова в приміщенні 1 м2 (вхід-вихід тільки через кабінет), за третіми дверима електрощитова ліфта в приміщенні 2 м2 (вхід-вихід також тільки через кабінет). За стіною знаходиться лабораторія Унілаб, яка проводить комплекс лабораторних досліджень і відповідно забезпечена відповідним обладнанням, роботу якого постійно чути (шум, сигнали). Четверті двері з'єднують лабораторію і наш кабінет, але ними не користуємось, вони закриті. Вікно в нас одне, старе, залізна рама, яка повністю відстала від стіни і, враховуючи що в кабінеті четверо дверей, - протяг нереальний.
Як грамотно написати службову своєму керівництву, аби забезпечили належні умови праці (керівництво, до речі, в цьому не зацікавлене) із посиланням на законодавство. Якщо цього не зробити, то залишиться один варіант - звільнитись, бо працювати в цьому кабінеті (сподіваюсь ви зрозуміли) неможливо. Дякую.
Перейти до питання
Відповідь юриста:
Доброго дня! Збалансування робочих місць з трудовими ресурсами досягається шляхом приведення відповідно до реальної потреби (з урахуванням кількості робочих місць) та можливостей її забезпечення за рахунок підвищення ефективності використання основних виробничих фондів і скорочення чисельності працюючих на діючих підприємствах, в організаціях та установах.

Нормативних вимог до робочого місця в ситуації, що описали, не існує. Я Вам можу порекомендувати прочитати доволі ґрунтовну статтю за цим посиланням, яка, сподіваюсь, допоможе вирішити Ваше питання.
Система Orphus