USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: «Культурна» волинська поліція. Історія від водія
Хочу поділитися з читачами про "вихованість" нашої поліції.
Повертаючись до дому, а саме в місто Камінь-Каширський з міста Ковель, здійснював обгін автобуса з повним дотриманням правил дорожнього руху, назустріч мені рухався легковий автомобіль БМВ червоного кольору (є записані номерні знаки).
Коли БМВ порівнявся з моїм авто, водій з незрозумілих мені причин показав мені середній палець. Мене це дуже обурило, і я вирішив наздогнати його, щоб вияснити причину його поведінки.
Коли я підійшов до його вікна, він дістав посвідчення поліцейського (було написане ім’я, прізвище і по-батькові) зі словами, що я все одно йому нічого не зроблю. З боку сиділа моя вагітна жінка і спостерігала на нашу дискусію. Вона прийняла цей інцидент близько до серця їй стало дуже зле.
Працівник поліції, взявши телефон сфотографував мій автомобіль і номерні знаки, сказав:"ти мені ще попадешся"!
 Так скажіть, будь-ласка, яка може бути повага до поліції, якщо є така зневага до людей зі сторони тієї ж поліції? Як ми можемо навчити наших дітей у разі чогось звернутись у поліцію, коли її працівники нас зневажають як людей.

Ігор
Коментарів: 11
Камінь Показати IP 9 Вересня 2016 20:46
Реформа в діі
Тарас до Камінь Показати IP 10 Вересня 2016 07:46
"Яке дибало,таке здибало !"
Андрей Воронов Показати IP 10 Вересня 2016 02:22
Номера м*дака в студию, страна должна знать своих героев.
дідо Показати IP 10 Вересня 2016 16:35
А якби на бмв їхав обдоблений наркоман зі зброєю? Ти б поїхав виясняти відносини? Якщо будеш звертати на придурків увагу, то погано закінчиш.
123 Показати IP 10 Вересня 2016 16:55
Це ж треба бути таким безтолковим щоб з вагітною жінкою ганятися за зустрічною машиною.... Та не від поліцейського їй стало зле а від тебе бестолочь.
лікар Показати IP 11 Вересня 2016 22:31
100%
лікар Показати IP 11 Вересня 2016 22:34
співчуваю жінці з таким "чоловіком"
новітній історик Показати IP 12 Вересня 2016 17:05
вже колись я таке проживав. але тоді на всю країну образився державний діяч і рятівник країни 80-го левела
фукс Показати IP 12 Вересня 2016 17:45
зі мною теж колись таке трапилось, але коли я догнав некультурного водія щоб вияснити причину його поведінки і задати доброго перцю, коли я підійшов до його вікна, він дістав посвідчення поліцейського, вийшов з машини вийшов, двома руками схопив мене за вуха, а третьою дуже сильно відлупцював. так що автору можна сказати, ще пощастило.
Анонім до фукс Показати IP 13 Вересня 2016 11:04
потім поліцейського судили
фукс до Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 15:32
так, звичайно. присудили поновити на роботі і заплатити за вимушений прогул.