Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
У зв’язку з тривалою спекою та відсутністю опадів значно зросло навантаження на систему централізованого водопостачання. Мешканців Луцької міської територіальної громади та Ківерців комунальники вже закликали тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок питною водою з централізованого водопроводу.
Надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, особливо для жителів багатоквартирних будинків, пишуть у міській раді.
Всіх споживачів просять раціонально використовувати воду та, за можливості, застосовувати для поливу воду з колодязів, технічну або накопичену дощову воду.
Читати ще: У «Луцькводоканалі» нарікають на надмірне використання питної води для басейнів і поливу газонів
Як розповів Суспільному начальник відділу капітального ремонту, комунального господарства та благоустрою Ківерцівської міської ради Богдан Сурмик, у певних мікрорайонах міста, зокрема на вулицях Прилісна, Калинова, Шевченка тиск води може падати впродовж дня, проте відновлюється о 1-2 годині ночі.
«Зі слів керівника Ківерцівської дільниці водопостачання, насоси працюють у повному режимі, але в певних районах міста тиск падає, бо люди починають поливати свої ділянки. Зокрема в багатоквартирних будинках на 2-3 поверсі може вже бути низький тиск води», – сказав посадовець.
Жителів Ківерців просять раціонально використовувати воду, щоб не допустити дефіциту і забезпечити безперебійне водопостачання до багатоквартирних будинків і в помешкання жителів усієї громади.
«Років 50-60 тому, коли прокладалися Укрзалізницею мережі, люди прокладали від центральних магістралей собі воду. Якщо центральна водопровідна труба була діаметром 50-100 мм, на тій трубі прокладали трубу 25-мм. Це теж впливає на ситуацію. Тому з водою з року в рік така ситуація», – додав Богдан Сурмик.
Читати ще: Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Споживачам Ківерцівської громади рекомендують брати для поливу воду з колодязів, технічну воду чи накопичувати дощову воду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, особливо для жителів багатоквартирних будинків, пишуть у міській раді.
Всіх споживачів просять раціонально використовувати воду та, за можливості, застосовувати для поливу воду з колодязів, технічну або накопичену дощову воду.
Читати ще: У «Луцькводоканалі» нарікають на надмірне використання питної води для басейнів і поливу газонів
Як розповів Суспільному начальник відділу капітального ремонту, комунального господарства та благоустрою Ківерцівської міської ради Богдан Сурмик, у певних мікрорайонах міста, зокрема на вулицях Прилісна, Калинова, Шевченка тиск води може падати впродовж дня, проте відновлюється о 1-2 годині ночі.
«Зі слів керівника Ківерцівської дільниці водопостачання, насоси працюють у повному режимі, але в певних районах міста тиск падає, бо люди починають поливати свої ділянки. Зокрема в багатоквартирних будинках на 2-3 поверсі може вже бути низький тиск води», – сказав посадовець.
Жителів Ківерців просять раціонально використовувати воду, щоб не допустити дефіциту і забезпечити безперебійне водопостачання до багатоквартирних будинків і в помешкання жителів усієї громади.
«Років 50-60 тому, коли прокладалися Укрзалізницею мережі, люди прокладали від центральних магістралей собі воду. Якщо центральна водопровідна труба була діаметром 50-100 мм, на тій трубі прокладали трубу 25-мм. Це теж впливає на ситуацію. Тому з водою з року в рік така ситуація», – додав Богдан Сурмик.
Читати ще: Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Споживачам Ківерцівської громади рекомендують брати для поливу воду з колодязів, технічну воду чи накопичувати дощову воду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Ангеліна
Показати IP
Сьогодні 15:31
Ківерці до чого тут?
1234
Показати IP
Сьогодні 16:02
а з куди тоді поливати ?
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.