USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Львівщині вчителька змусила учня з’їсти паперовий літачок і погрожувала відрізати палець

17 Травня 2021 22:09
На Львівщині вчителька змушувала учня з’їсти паперового літачка, а потім ножем погрожувала відрізати палець.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

У Львівській області вчителька інформатики вимахувала над семикласником холодною зброєю. А все тому, що у хлопця не було ручки, тож педагогиня порадила 12-річному Владиславу писати власною кров’ю.

Свідками цього було понад два десятки учнів. Деякі перелякалися і розповіли батькам. Зчинився скандал.

Вчителька каже, то був такий жарт, якого діти не зрозуміли. Оцінку діям педагогині даватиме керівництво школи, долучилася і поліція - батьки школяра написали заяву.

«Кинули літачок, я підняв його і поклав на парту, вчителька подумала, що то я його кинув і змусила мене його з’їсти. Потім ще побачила, що в мене немає ручки, принесла ніж і сказала, що я кров’ю буду писати, пальця поріже», - розповідає школяр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 17 Травня 2021 22:55
які всі ніжні зараз... в свій час могли ще і батьки вдома додати за відсутність ручки. і чомусь ніхто у вікно не виходив
Йой Показати IP 17 Травня 2021 23:14
Молодець вчителька, красавчіііік! Накормила малолітнього його ж лайном, красиво провчила !!!
Отакої Показати IP 17 Травня 2021 23:29
Так після ковіду і не таке буває, звикайте.
Батько Показати IP 18 Травня 2021 00:03
Якщо б до моєї дитини вчинили такі дії, то та вчителька дізналася б, що таке дійсно неприємно...а вже потім прописав би її в суді пожиттєво!!!
Батюшка до Батько Показати IP 18 Травня 2021 12:44
"Хто шкодує різки своєї, той ненавидить сина; а хто любить, той з дитинства карає його." Це біблія. Батьки вже зовсім за дітьми не слідкують, скидають турботу про дітей на вчителів, які й так дуже завантажені. А потім виникають такі ситуації. Надіюсь, уроки християнської етики потрошки змінять ситуацію в кращу сторону, навчать дітей поваги до дорослих та вчителей
Вчитель до Батько Показати IP 18 Травня 2021 14:06
Мале землі під собою не чує, а тут ще батько права качати приліз би ? Да ти сам той літачок доїв би у мене, з добавкою.
Завуч до Батько Показати IP 18 Травня 2021 17:51
і в суді ти би відсмок*ав, герой задрипаний.
До анонім Показати IP 18 Травня 2021 06:03
Звісно, що ви дітей не маєте., якщо таку нісенінітницю пишете. Хай би сама ковтнули той літачок. Хіба це педагог?
Рогулька галіцайська Показати IP 18 Травня 2021 06:42
А же бись знав!
Волиняка Показати IP 18 Травня 2021 08:27
І ці люди вчать всю Україну як правильно жити?!!