USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Погрожував запакувати та вивезти: на мера Рівного через скандальні заяви про ромів відкрили справу

25 Червня 2021 13:51
Проти міського голови Рівного Олександра Третяка відкрили провадження через його заяву про те, що він «запакує всіх ромів в автобус та вивезе на Закарпаття».

Про це РБК-Україна повідомили у пресслужбі поліції Рівненської області.

Йому інкримінують вчинення умисних дій, спрямованих на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності. Олександру Третяку загрожує штраф до 8500 грн або до 5 років обмеження волі.

Нагадаємо, на сайті Рівненської міської ради зареєстрували електронну петицію з проханням «притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності ромське населення». Після цього міський голова Рівного Олександр Третяк заявив, що його теж обурює поведінка деяких ромів. Він пригрозив «запакувати всіх в автобус і вивезти».

Після скандалу міський голова Рівного Олександр Третяк перепросив за свою заяву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Луцьк Показати IP 25 Червня 2021 14:24
Мер - МОЛОДЕЦЬ! Тут не "расизм", тут - абсолюно ПРАВИЛЬНЕ несприйняття наркоторговлі і злодійства!
Дєд Показати IP 25 Червня 2021 14:26
Ні толерастії! Вивезіть їх до Закарпаття і з Волині теж!
Євросоюз Показати IP 25 Червня 2021 14:31
Чоловік все правильно сказав. За що його карати? Якщо є *добрі* правозахисники, то нехай кожен усиновить ромську родину, стане для них меценатом, благодійником, спонсором. Проблема вирішиться сама собою. Немає таких, а, законопослушні?
А Показати IP 25 Червня 2021 14:55
інших людей від ромських крадіжок і вимагань (саме нахабних вимагань, пристають на вокзалах, на вулицях, всюди) грошей, погроз і прокльонів у випадку ігнору чи відмови, шахрайських дій (передбачення, зняття порч), залякувань, зрештою антисанітарії, яку вони поширюють, хто захистить? якого вони постійно порушуть наші права на спокійне безпечне життя?!
562 Показати IP 25 Червня 2021 15:00
а карають його лише за те що він від Європейської солідарності!
17 Показати IP 25 Червня 2021 16:20
Підтримую Мера.
каратель Показати IP 25 Червня 2021 16:52
Підтримую мера на 200%!!! Влада безсила перед ними, але треба щось робити.
Анонім Показати IP 25 Червня 2021 17:53
Як можна підтримати мера Рівного?
лучанин Показати IP 25 Червня 2021 19:07
все правильно сказав! нехай би пожили біля табору!