USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.86

Продавати спиртне дозволили по всій Волині

22 Березня 2022 17:55
На усій території Волинської області дозволили продаж алкоголю.

Відповідний наказ підписав голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

«Скасувати заборону та дозволити торгівлю алкогольними напоями й речовинами, виробленими на спиртовій основі, включаючи пиво, вино та слабоалкогольні напої, на всій території Волинської області», – йдеться у наказі.

Відзначимо, що заборона торгівлі алкогольними напоями буде діяти у період запровадженої комендантської години, яка тепер розпочинається 23.00 та закінчується о 6.00.
Тож начальникам районних військових адміністрацій, голові обласної ради, сільським, селищним, міським головами необхідно буде прийняти рішення про скасування заборон на продаж алкогольних напоїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
зсу Показати IP 22 Березня 2022 17:59
Що за хрень???
читач Показати IP 22 Березня 2022 18:08
Ну і навіщо те зроблено?В чиновників вже ломка почалась???
Луцьк Показати IP 22 Березня 2022 18:16
Тут війна, а тут алкоголь
саша Показати IP 22 Березня 2022 19:01
тут білоруси загроза, який алкоголь!!! це спеціально???
Олег Показати IP 22 Березня 2022 19:13
Хто захоче той знайде...
Одег Показати IP 22 Березня 2022 19:36
Погуляйко - красава. Хоч одне толкове рішення.
дідо Показати IP 22 Березня 2022 19:42
нехай би дозволили продавати тільки на розлив , в барах та ресторанах до 20-00...зі забороною продавати на винос, пяним, людям у формі та зі зброєю...
Жива людина Показати IP 22 Березня 2022 19:59
Містечкове князівство закінчилось!!!
дід Показати IP 22 Березня 2022 20:00
Ви коли небудь мали справу з п"яною озброєною людиною? З новим наказом побачите в усій красі. Командири вам "подякують".
федь Показати IP 22 Березня 2022 20:47
Якщо ми почнемо пити пиво,то білоруси передумають нападати?Перестаньте істерити...Той,хто хотів випити-пив.Сурогатно-спиртні продажі-процвітали.На складах є багато слабоалкогольних напоїв,які мають термін придатності,навідміну від горілки(категорично проти їх продажу, на даний час).Людям і так на голову тисне та війна,а так,хоч біля телевізора з пивом посидять в комендантську годину... p.s. алкогольними напоями не торгую і не торгував,а пива хочу
Анонім Показати IP 22 Березня 2022 21:15
Всіх пяних звозити до того хто дозволив продаж алкоголю
Мдаа Показати IP 22 Березня 2022 21:41
Ну тоді ждіть то все в соцмережах
Лучанин Показати IP 22 Березня 2022 22:01
От і показав своє лице донецький колаборант. Дозволяти алкоголь перед вторгненням ворога в область - державна зрада!!!
КЛВ Показати IP 22 Березня 2022 23:04
Зрадництво, хто воює, а хто дозволяє пити, невже це перша необхідність, соромно
Вася Показати IP 22 Березня 2022 23:27
Дебіли
Олег до Вася Показати IP 23 Березня 2022 08:46
Одні розумні аноніми проти алкоголю, напевно заборонено їм пити, тому тут сцять кип'ятком, придурки даже не подумали про тих хто працює в цьому бізнесі... Ви готові за них платити податки, ліцензії, зарплати??? Чи тільки язиком теліпати...
Уася Показати IP 23 Березня 2022 00:52
це - якась диверсія...
Семен Показати IP 23 Березня 2022 02:56
Шетт
Лучанин Показати IP 23 Березня 2022 04:07
Причому тут продаж алкоголю та зброя на руках. Що, раніше в людей не було зброї, чи не буде після ПЕРЕМОГИ! Просто потрібно з розумом організувати торгівлю. Треба ж думати і про людей, які працюють в системі торгівлі, в кафе, барах, ресторанах. І ще, без погодження даного питання з Києвом, не думаю, що міг би з'явитися цей наказ...
Лучанин Показати IP 23 Березня 2022 04:12
Алкоголь та тютюн завжди давали величезний дохід в бюджет. Вважаю, що це питання піднято чисто з економічної точки зору. І, до речі, в коментарях немає жодної людини, яка сьогодні з честю виконує свій обов'язок-захищає нас від ворога...
Луцьк Показати IP 23 Березня 2022 07:57
Всіх пяних звозити до того хто дозволив продаж алкоголю
Олена Показати IP 23 Березня 2022 11:27
Безвідповідально дозволити продаж
Кера Показати IP 23 Березня 2022 13:12
Не несіть несінитнецю. По перше алкоголь це наповненя бютжету. Це зняття психологічного напруження. А той хто хоче жерти як свиня той знайде чи сам зробить. цукру,буряків,картоплі вдосталь. Думайте Головою. не будьте снобами.
Лучанка Показати IP 23 Березня 2022 18:53
Це просто жах ! Боротьба за те щоб люди спивались , замість того щоб тверезо допомагати армії ! Зрада !
Мирон Показати IP 29 Березня 2022 13:26
Шановні, не перебільшуйте. Шампанське та слабоалкогольних то те саме що й пиво. І також мають термін придатності. Я проти продажу горілки, та всіх напоїв міцніше 18% вироблених на основі спирту. Свиня болото знайде скрізь. А ми є люди. І ще майте на увазі - у Випивших відбирають авто... У кого зброя в руках той навряд чи питиме...