USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

11 жовтня у Луцьку стартує опалювальний сезон

9 Жовтня 2021 09:25
Опалювальний сезон у Луцьку планують розпочати в понеділок, 11 жовтня.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«В понеділок розпочинаємо опалювальний сезон й плануємо почати подачу теплоносія в садочки, школи, лікарні та оселі лучан.

За міжопалювальний період підприємство підготувалося до нового сезону і наразі ми маємо 4 бригади для усунення поривів, аварійну бригаду 24/7, оновлену техніку та проведену модернізацію на окремих котельнях та інші покращення.

Також за минулий і цей рік встановлено понад 200 ІТП в багатоквартирних житлових будинках, що дасть можливість вже цього опалювального сезону економити в середньому 30% коштів на оплаті енергоносія для понад 50 000 жителів Луцька», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Василь Показати IP 9 Жовтня 2021 10:54
Будинки міста не готові до опал. сезону,так як не затверджено темп. графік 70/50.Теплові навантаження для розрахунків насосів АІТП Луцьктепло бере зі стелі і по них проводить нарахування пост. складової опалення.Сусідні будинки знову почнуть задавлюватись цими АІТП.Дійшло до того,що будинок Грабовського 9 своїм АІТП задавив бойлерну Луцьктепло.Ніхто,крім Луцьктепло,не встановлює залежні АІТП!!!!!Гробиться обратка!!!!!Зменшити оплату на 30-35% можна спокійно,обладнавши будинки баланс. клапаном і привести їх в норм. стан.
НЕ ТАК до Василь Показати IP 9 Жовтня 2021 13:57
Готовність будинків до опалювального сезону це справа балансоутримувача. Температурні графіки на котельнях є. Розрахунки не з стелі, а з проектів затверджених спеціалістами, а не дивним хейтерем Василем.
Василь до НЕ ТАК Показати IP 9 Жовтня 2021 17:26
Що все НЕ ТАК,-то це відомо вже досить давно.Проекти на будинки виготовлені на тем.графік 150,стояки після елеваторів на 95-105град.Луцьктепло вже років з 10 як подає на будинки макс. 80град,а деякі навіть 65.А затверджує 95/70!!!Подивіться на покази своїх лічильників за січень-там все видно,і температуру,і теплове навантаження!!!А щоб підготувати будинок-то потрібен проект на темп. графік 70/50,на який зробили 250 АІТП в Луцьктеплі.Ось і видно,що все НЕ ТАК!!!!
Бурячок Василь до Василь Показати IP 9 Жовтня 2021 14:35
Василь Радощук то ти?
Нострадамус Показати IP 9 Жовтня 2021 11:33
З одного боку радуе, що в домiвках буде тепло. З iншого, -лякають цифри в майбутнiх рахунках на оплату...
дідо Показати IP 9 Жовтня 2021 12:19
ще рано...тиждень можна ще почекати...для чого палити газ по 37₴ за куб ?
Народна прокуратура до дідо Показати IP 9 Жовтня 2021 15:01
Діду, а де ви миєтесь? - У річці. - А зимою? - Та скільки там тієї зими...
До діда Показати IP 9 Жовтня 2021 12:31
Дідо я розумію що ти вип’єш 100 і тобі тепло. Але дітки малі не бухають так як ти
дідо до До діда Показати IP 9 Жовтня 2021 13:28
купи дітям в секонді теплу одежу,а не бухай та кури.
баба до дідо Показати IP 10 Жовтня 2021 16:33
й дружина нехай коханця заведе, буде сім'ї допомагати
ABC Показати IP 9 Жовтня 2021 13:30
Дякую! Все як завжди. З року в рік одне і те ж саме. Чуть трохи температура впаде, вже смажать батареї, відкриваємо вікна і опалюємо вулицю. Чиїм діткам дуже холодно - ставте обігрівачі в кімнату. Буде набагато економніше, і температуру можна регулювати по бажанню.
Орест Показати IP 9 Жовтня 2021 14:40
На Кравчука,8 встановили новий італійський ІТП! Датчик температури на сонячній стороні, насос вимикається, як сонце "встане". Мусять температуру зворотньої води ставити на 44-45 градусів. Тепло ізоляцію з труб здерли в ТП температура під 45 градусів, на першому поверсі підлога гаряча. Це на рахунок 30% економії. В нас був ІТП ми економили " в ручну" Був GPS зв'язок, для зняття показів, зняли і забрали тепер все " в ручну". Зате тепер нараховують за обслуговування!?
Правда до Василя Показати IP 9 Жовтня 2021 14:47
Кому Ви пояснюєте,що таке 70/50.Ці люди поняття не мають,їм потрібно +25 і платити по мінімуму,так не буває.Зарано подавати теплоносій.Температура комфорту-+18-22.Це в будинках Є.Кому холодно-електрообігрівачі,а ми не маємо за них платити.А завтра вікна настіж і як завше,а потім гвалт про неплатежі і великі суми.Будуть дуже великі,то може пора думати...
Народна прокуратура до Правда до Василя Показати IP 9 Жовтня 2021 14:59
Комфорт при + 18? Система опалення якраз і розрахована на те, щоб забезпечувати тепло у помешканні. Не потрібно давати людям свої тупі поради щодо електрообігрівачів, краще йди гроші заробляй, щоб мав чим оплачувати.
Василь до Народна прокуратура Показати IP 9 Жовтня 2021 17:48
Комфортна температура-це 22+-2град.Допускається 22+-3 в жилих приміщеннях.ДБН,Опалення,вентиляція та кондицюювання,табл.Д4.Спокійно в ручному режимі можна тримати темп. в квартирах будинку на рівні 22+-0,5 град,що перевірено вже на протязі 5 років.Цілком достатньо 21+-0,5град.Хоча можна встановити любу в діапазоні 19-25град. по рішенню заг. зборів.Але для цього потрібно збалансувати будинок!!!!!
Правда Показати IP 9 Жовтня 2021 15:03
Оресту.А ви думаєте і надієтесь,що Луцьктеплу вигідно,щоби ви платили менше,ха-ха,вірте і надалі.Хтось контролює встановлення цих ІТП і датчиків,ну-ну.І за обслуговування і кредит повертати і суми зростатимуть майже щомісяця,інфляція...
Правда Показати IP 9 Жовтня 2021 16:23
Прокуратуро,читай законодавство,все що написав,так і є.До +18 ніхто і розглядати не буде і скарги не приймуть.Якщо тобі потрібно +25,то "нагнітай"собі електроприборами і не мороч нам крижі і плати, ти наш "олігарх"з великими заробітками...а нормальні люди будуть економити і мають на це право.
Народна прокуратура до Правда Показати IP 9 Жовтня 2021 17:46
Нормальні люди, на відміну від тебе, дивляться метеопрогнози і розуміють, якою буде температура з наступного тижня. А довбні живуть сьогоднішнім днем, а потім тратяться то на ліки, то на виведення грибка з сирих приміщень, видатний ти економісте
Василь Показати IP 9 Жовтня 2021 17:39
Все в нас є-і газ,і ліс,і торф.Немає тільки клепки в голові,про що постійно нам втовкмачують в Євросоюзі.Тільки завдяки балансуванню будинків на темп. графік 70/50 Луцьк може зменшити споживання газу в котельнях до 20%!!!!Збудувавши 3-4 модульні котельні в Завокзальному районі і 2 в районі ЛПЗ-можна ще зменшити споживання газу,ліквідувавши гігантську теплотрасу,яка гріє кротів і "нагріває" нас,мешканців.
Василь Показати IP 9 Жовтня 2021 18:05
Всім було відомо.що Україна забезпечується своїм газом прибл. до 60%-останнє імпортує з Росії.І всім було відомо після 14року,що Росія обов"язково використає газ як зброю проти України.І що будо зроблено,якщо тепер всі почали кричати "Штани,штани!!!"??.А причому штани ,якщо хазяїн обіс-я!!!!!??
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 10 Жовтня 2021 17:41
До занадто розумного народного коментатора Василя. Ти що Василю хотів, щоб Путін з Порошенком, Зеленським та іншими українськими нациками почав цілуватись і товаришувати, а газ нахаляву по три копійки їм постачати? Вони його під кожним стовбом, під кожною сосною ганблять, і тут же в росіян просять газ по три копійки. Краще наші правителі попросили би у сьогоднішнього спонсора - янків. Можливо звідти газ був би дешевий?
Василь Показати IP 10 Жовтня 2021 19:27
Україна споживає на обігрів будинків прибл. в 3 рази більше,ніж в середньому по Європі.Це дані професора,доктора тех.наук,зав. кафедрою інституту Сікорського Дешко В.Якщо тільки збалансувати будинки-то можна значно скоротити споживання теплоносія,що доведено на практиці.І це показано багатьом.Якщо раціонально використовувати газ українського видобутку-то його цілком вистачить для обігріву. І не потрібно великого розуму,щоб уяснити цілком очевидні речі.
море Показати IP 11 Жовтня 2021 10:13
де те опалення
Лучанка до море Показати IP 14 Жовтня 2021 16:55
Казав пан, кожух дам і слово його тепле. Вже 14.10..2021, 33 квартал зубами цокотить від холоду. Коли ж те довгождане тепло пани депутати?