USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

15 депутатів вийшли з чату «Слуга народу» після коментарів Третьякової про смерть Полякова

8 Жовтня 2021 16:29
З партійного чату фракції «Слуга народу» вийшли 15 народних депутатів після того, як Галина Третьякова прокоментувала смерть нардепа Антона Полякова словами «одним ворогом менше».

Про це журналістам у кулуарах повідомив депутат Олександр Качура, який також вийшов з чату, повідомляє LB.

«Якщо в чаті таке починають писати, то, вважаю, він не потрібен. Вирішувати якісь питання ми можемо тут, у залі», – сказав він.

Відзначається, що чат залишили депутати Ірина Верещук, Богдан Яременко та інші.

Говорячи про покарання Третьякової, народний депутат висловив думку, що такий інцидент не може обмежитися вибаченням. Він назвав висловлювання колеги аморальними.
Нагадаємо, сьогодні Третьякова в фракційному чаті про смерть Полякова написала «одним ворогом менше», а на критику заявила про свободу слова.

Пізніше всі голови фракцій, окрім «Слуги народу», підписалися за відкликання Третьякової з посади голови комітету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Тік-токеркиня Показати IP 8 Жовтня 2021 17:42
І звук в її роликах замінили на свиняче рохкання і вереск!
Отакої Показати IP 8 Жовтня 2021 19:01
Слава Богу що хоч хтось зрозумів що подібні висловлювання є аморальними. Ще було б непогано щоб зрозуміли що травити своїх колег теж аморально.
1 до Отакої Показати IP 9 Жовтня 2021 10:42
Та вийшли не через те, що вона мерзотно себе веде і висловлюється, а тому, що зрозуміли , що чат не надійний , є витік інформації. А то самі собі придумуєте мотиви чиєїсь поведінки, не в їхній моральності справа, а в безпечності на потім.
волинь чемпіон Показати IP 8 Жовтня 2021 19:02
Це та, що розповідала про "неякісних дітей" ?
Вася Показати IP 8 Жовтня 2021 19:59
В стране, где радовались «жаренным колорадам» внезапно накинулись на депутатшу, которая порадовалась смерти коллеги. Я вас умоляю, давайте не делать вид, что украинское общество заболело только вчера.
Анонім до Вася Показати IP 8 Жовтня 2021 22:27
Ти не просто ввся
Лучанин до Вася Показати IP 10 Жовтня 2021 16:00
Повторююсь "вася" це діагноз
Я Показати IP 9 Жовтня 2021 07:51
третьякова кончена як і свідомі
Алексанр Показати IP 9 Жовтня 2021 20:01
А мне хочется , чтоб и про неё так же написали.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!