Андріївську церкву відкриють для відвідувачів після 5 років реставрації
У грудні після майже п’яти років реставраційних робіт Андріївську церкву відкриють для відвідувачів.
Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики, пише Українська правда.
За словами міністра культури Олександра Ткаченка, відкриття відбудеться онлайн 12 грудня, а 13 грудня – у церкві пройде перша служба.
Він також розповів, що у храмі повністю відреставрували весь живопис, ікони та іконостас, почистили ліпнину й відшліфували підлогу. А також замінили інженерні мережі, провели нові системи освітлення, опалення, подачі повітря, вікна.
За словами Ткаченка, автентичний колір стін 18 століття завдяки комп’ютерному аналізу допомогли віднайти німецькі технологи. Але перед затвердженням фінального кольору та пофарбуванням зробили 36 тестових викрасок.Міністр зазначив, що метою реставрації було розкрити первісні рішення і бачення архітектора Франческо Бартоломео Растреллі, 320-та річниця з народження якого відзначається у цьому році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики, пише Українська правда.
За словами міністра культури Олександра Ткаченка, відкриття відбудеться онлайн 12 грудня, а 13 грудня – у церкві пройде перша служба.
Він також розповів, що у храмі повністю відреставрували весь живопис, ікони та іконостас, почистили ліпнину й відшліфували підлогу. А також замінили інженерні мережі, провели нові системи освітлення, опалення, подачі повітря, вікна.
За словами Ткаченка, автентичний колір стін 18 століття завдяки комп’ютерному аналізу допомогли віднайти німецькі технологи. Але перед затвердженням фінального кольору та пофарбуванням зробили 36 тестових викрасок.Міністр зазначив, що метою реставрації було розкрити первісні рішення і бачення архітектора Франческо Бартоломео Растреллі, 320-та річниця з народження якого відзначається у цьому році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Лучанин
Показати IP
3 Грудня 2020 10:09
Держава зробила реставрацію за наші з вами кошти і передала відреставровану культурну спадщину у користування іноземній структурі.
а до Лучанин
Показати IP
3 Грудня 2020 17:53
що і московські попи -іноземна структура? та невже...
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.