Австрія з 1 липня дозволить масові заходи і скасує вимогу носити респіратори
Влада Австрії оголосила про скасування вимоги щодо обов’язкового носіння респіраторів FFP2 майже у всіх громадських місцях, крім будинків соціальних служб та лікарень.
Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Kurier.
У громадському транспорті, закритих громадських приміщеннях, магазинах чи музеях FFP2 можна буде замінити звичайними масками. У ресторанах та кафе маски не будуть обов’язковими.
Уряд оголосив про відмову від низки карантинних обмежень після значного зменшення кількості нових випадків зараження коронавірусом.
«Ситуація дуже, дуже хороша. Краща, ніж я очікував», – заявив канцлер Себастьян Курц на пресконференції у Відні. Семиденна захворюваність в країні становить близько 15 випадків на 100 тисяч осіб, при цьому кількість вакцинованих зростає.
Комендантська година буде скасована. Зможуть відновити роботу нічні клуби, з 22 липня там не буде обмежень на кількість відвідувачів.
Із липня також не буде обмежень щодо пропускної спроможності основних культурних чи спортивних подій, і відвідувачам не доведеться носити маски, хоча вони повинні будуть надавати документи про вакцинацію, тестування або одужання від коронавірусу.
Нагадаємо, в Австрії з 10 червня почався новий етап послаблення обмежень – скоротилася комендантська година та збільшилися ліміти на дозволену кількість відвідувачів закладів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Kurier.
У громадському транспорті, закритих громадських приміщеннях, магазинах чи музеях FFP2 можна буде замінити звичайними масками. У ресторанах та кафе маски не будуть обов’язковими.
Уряд оголосив про відмову від низки карантинних обмежень після значного зменшення кількості нових випадків зараження коронавірусом.
«Ситуація дуже, дуже хороша. Краща, ніж я очікував», – заявив канцлер Себастьян Курц на пресконференції у Відні. Семиденна захворюваність в країні становить близько 15 випадків на 100 тисяч осіб, при цьому кількість вакцинованих зростає.
Комендантська година буде скасована. Зможуть відновити роботу нічні клуби, з 22 липня там не буде обмежень на кількість відвідувачів.
Із липня також не буде обмежень щодо пропускної спроможності основних культурних чи спортивних подій, і відвідувачам не доведеться носити маски, хоча вони повинні будуть надавати документи про вакцинацію, тестування або одужання від коронавірусу.
Нагадаємо, в Австрії з 10 червня почався новий етап послаблення обмежень – скоротилася комендантська година та збільшилися ліміти на дозволену кількість відвідувачів закладів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Священники та громадськість помолилися за упокій невинно вбитих в’язнів Луцької тюрми
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.