USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Автомайдан - «в гостях» у волинських нардепів. РЕПОРТАЖ

17 Лютого 2014 18:21
Активісти луцького автомайдану навідалися до позафракційних народних депутатів з Волині з вимогою, аби ті не підтримували кандидатуру Сергія Арбузова на посаду Прем’єр-міністра України.
Щоправда, реакція на такі вимоги була, здебільшого, "холодною", адже у Ігоря Єремеєва, Степана Івахіва та Сергія Мартиняка лише прийняли звернення. Лиш насамкінець так званого рейду поспілкуватися з активістами вийшов помічник-консультант народного депутата Ігоря Палиці Олександр Товстенюк.

Так, першою точкою у черговому вояжі активістів став офіс групи компаній «Континіум», співзасновниками якої є нардепи України з Волині Ігор Єремеєв та Степан Івахів. На місці активісти зачитали повний текст звернення:

«Ми, як ваші виборці, вимагаємо зробити все можливе, щоб не допустити до посади Прем’єр-міністра України Сергія Арбузова, чи будь-яку іншу провладну особу», - вимагали активісти. Окрім того, закликали не зраджувати свою країну та виправдати довіру виборців. Звернення залиши в офісі депутата, а у працівників організації попросили передати його у найкоротший термін.

Не вийшли до активістів і в громадській приймальні депутата Сергія Мартиняка. Автомайданівці зачитали таке ж звернення та увійшли у приміщення приймальні. Лист зі зверненням передали працівникам структури.
Натомість, їм пообіцяли, що передадуть всі вимоги активістів «шефу» упродовж дня.

Останньою зупинкою «революційної колони» стала громадська приймальня Ігоря Палиці. Тут до громади вийшов голова правління «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк», помічник-консультант народного депутата Олександр Товстенюк та поспілкувався з активістами.
Вислухавши звернення мітингувальників, він подякував за активну громадську позицію та запевнив, що передасть їх послання упродовж години.

«Ігор Петрович завжди дослухався до думки виборців. Я думаю, цей раз не стане виключенням», - зауважив Олександр Товстенюк насамкінець.
На цьому чоловіки, потиснувши руки, розпрощалися. Після команди «По екіпажах!» автомайдан рушив у свій штаб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 17 Лютого 2014 18:37
Завтра ДАЇ буде в гостях у автомайдана.
Правда? Показати IP 17 Лютого 2014 19:08
Знайшовся нормальний адекватний чоловік, який не проігнорував Автомайдан. Чесні очі, відразу видно, що порядна людина. :)
Правда-правда до Правда? Показати IP 17 Лютого 2014 22:22
Чоловік адекватний, очі чесні, в очах горить бажання приєднатися до автомайдану, ледве стримався
До правди. Показати IP 17 Лютого 2014 19:20
Цілком згідна.
1 Показати IP 17 Лютого 2014 20:44
Намічається розпуск ВР і нові вибори до парламенту. Ось Палиця й починає передвиборчу кампанію.
Да... Показати IP 17 Лютого 2014 21:05
А з якого часу виборцями є лише автомацданівці чи майданівці? Якщо в людини існує інша точка зору, то це вже і не виборець? Ну мені Арбузов, наприклад, теж не до вподоби, але в даному випадку мова йде не про конкретно Арбузова, а про представника ПР. А як може бути прем'єром хтось інший, як не представник ПР? Якийсь здоровий глузд має в кінці кінців бути чи з ним вже назавжди всі в цій країні розпрощалися? Ну якщо так хочете, то уявіть себе на місті Президента і при тому що правою рукою в вас буде людина яка по життю вам завжди "вставляє палки в колеса". Ви в цьому випадку багато чтого хорошого зробите, якщо кожен з вас один одному буде заважати. Єдине в чому в такій ситуації можна досягти згоди - це розікрати бюджет. Коли гребуть, то на партії не діляться!
Антибандерлог Показати IP 17 Лютого 2014 23:27
А де штаб автомайданутих?
111 до Антибандерлог Показати IP 18 Лютого 2014 10:45
Багато будеш знати, скоро старий станеш
Всезнайко Показати IP 17 Лютого 2014 23:29
Вже Юля була прем"єром при Ющенку... Вона собі крала, а він собі... Затримка зарплат пенсій і т.д. Забули вже, що таке затримка зарплати???
Hatahama77 до Всезнайко Показати IP 18 Лютого 2014 03:03
взагалі-то затримку зарплат-пенсій якраз і ліквідував уряд Ющенка)
Петро Показати IP 18 Лютого 2014 09:30
ой доїздяться ці сопливі
лучанин Показати IP 18 Лютого 2014 09:30
Приходили ці п*идурки на ГПЗ.
лучанка до лучанин Показати IP 18 Лютого 2014 10:49
Не треба всіх по собі судити!!!!!
Терещуку Показати IP 18 Лютого 2014 09:31
Не будьте таким лояльним, садити їх пора, волиняни вас підтримають
Lutsk15 до Терещуку Показати IP 18 Лютого 2014 09:56
рабом родився, рабом і помреш
123 до Терещуку Показати IP 18 Лютого 2014 10:47
Не треба за всіх волинян розписуватися,бо таких при*урків,як ти не багато є.