USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Без мами залишилося двоє дітей: подробиці смерті дівчини, яка вистрибнула з авто в Ківерцях

14 Вересня 2021 17:09
Дівчина, яка в Ківерцях під час руху вистрибнула з автомобіля та від отриманих травм померла, ймовірно, була напідпитку.

Нагадаємо, зранку 13 вересня на автодорозі в Ківерцях з автомобіля Fiat Ducato під час руху вистрибнула 22-річна дівчина. За кермом транспортного засобу перебував 25-річний місцевий житель.

Як йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс», дівчина їхала в автомобілі з двома чоловіками, з одним із них вона зустрічалася.

«За нашою інформацією, пасажирка була нетверезою і не хотіла їхати додому. Відкрила двері і вискочила з автомобіля. Від отриманих травм 22-річна волинянка померла. Двоє неповнолітніх дітей залишися сиротами», – розповіла ведуча.
Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, загибла – ківерчанка Наталія Терещук.
Відомості про інцидент зареєстровані в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
дідо Показати IP 14 Вересня 2021 17:37
Водій зобовязаний ,щоб пасажир був пристебнутий паском безпеки. Якщо пасажир починая відстебатися , водій повинен зупинити авто, рух заборонений. Так що вина водія.
Лучанин до дідо Показати IP 14 Вересня 2021 18:04
Придурок, за пристебування кожен платить штраф сам за себе, так само як і відповідає за пристебування кожен сам за себе!
дідо до Лучанин Показати IP 14 Вересня 2021 18:32
Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний: а)перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу; б)бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі; в)на автомобілях, обладнаних засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки), користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки. ....
Вадим до дідо Показати IP 16 Вересня 2021 12:36
Отстебнуть ремень может занять секунду, затормозить может значительно больше, особенно, если учитывать, что это микроавтобус. Думаю, там нет звуковой индикации о непристегнутых ремнях, а видимость не такая хорошая, как в легковых авто. Поэтому водитель, скорее всего, не виноват, если пассажирка выбросилась сама, без чьей-либо физической или психологической "помощи".
Іван до дідо Показати IP 16 Вересня 2021 21:59
В сучасних і не тільки авто двері блокуються
Луцьк Показати IP 14 Вересня 2021 18:01
А чому про третього учасника даного дійства тишина ? пасажира цього авто...
дідо Показати IP 14 Вересня 2021 18:40
водій зобов’язаний сам користуватися пасками безпеки, а також слідкувати, чи пристебнути пасажири, яких він перевозить. Якщо ж пасажир транспортного засобу відмовляється пристібатися ременем безпеки, водій не має права починати рух. За порушення Правил користування ременями безпеки передбачено штраф у розмірі 510 грн. (ч.5 ст.121 КУпАП). Штраф може отримати як водій, який перевозив непристебнутого пасажира, так і сам пасажир, який їхав у автомобілі без використання пасків безпеки. Якщо ж факти перевезення пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки, буде виявлено поліцією при оформленні дорожньо-транспортної пригоди з відповідними наслідками, то водій може отримати судимість на підставі 286 Кримінального кодексу.
Я до дідо Показати IP 14 Вересня 2021 20:21
Боже, яке ти притрушене
дідо до Я Показати IP 14 Вересня 2021 21:21
під одним IP строчиш,різними іменами ?
Коля до Я Показати IP 15 Вересня 2021 15:32
Напевно викинули.
Лучанин до дідо Показати IP 14 Вересня 2021 20:48
Ти трохи більше почитай правила. Те що ти написав, є у розділі ' водій забов'язаний', але точнісінько те саме стосується і обов'язків пасажира і вказано у розділі 'пасажир забов'язаний'. Тому чому водій винен? Де написано те, що коли пасажир відстебається то водій повинен зупиняти авто? І у пункті 'водієві забороняється' немає такого підпункту 'починати рух якщо пасажир не пристебнутий'.
дідо до Лучанин Показати IP 14 Вересня 2021 21:07
двійошник, ти не можеш навіть 15 сторінок Правил дорожнього руху вивчити...
Лучанин до дідо Показати IP 14 Вересня 2021 22:08
Це ти імбіцил! Доводиш якісь тупі аргументи, що водій винен не знаючи навіть ніяких обставин. От просто ' водій винен', тому що його пасажирка не була пристебнутою! Ти ідіот?
олександр Показати IP 14 Вересня 2021 19:19
Про які паски безпеки ви тут торочите ? Я уявляю що там відбвалось в машині, що та дівчина вибравши момент вистрибнула з неї на ходу.
5 Показати IP 14 Вересня 2021 20:12
Замість того,щоб доглядати двох своїх маленьких діток, дівчина зранку уже (чи ще) була напідпитку,каталася зі своїм хлопцем і не хотіла повертатися додому (де у неї 2 малюків!!!). Ну можете мене тут зараз закидати капцями, але якщо ти вже народила двох дітей - то будь добра займайся ними і доглядай,а не катайся випивша з мужиком до ранку і розводь страсті-мордасті і драми.
Взрослый Показати IP 14 Вересня 2021 20:31
Деток очень жаль!( Никому такого не пожелаешь!(
Вася Олика ПЛ Показати IP 14 Вересня 2021 21:53
Продукт свого часу ... Люди стали без гальма.
Анонім Показати IP 14 Вересня 2021 22:11
А дівчина гарна була
Shkoda Показати IP 14 Вересня 2021 23:15
Людину не повернеш. Абюзера (того хто дав таку версію що випригнула) який іі систематично бив і принижував і можливо довів чи іншим чином причетний до смерті якщо не покарає поліція, то життя бумерангом. Це чергова жертва так званого сьогрдні домашнього насилля. Дівчина настільки була життєрадісною та люблячою мамою, що ... Rip
? до Shkoda Показати IP 15 Вересня 2021 13:00
Маєте дркази домашнього насильства, несіть в поліцію, чи хоча б в ЗМІ. А так... ви щось як миша пікнули про бумеранги, а на ділі "0".
дідо Показати IP 15 Вересня 2021 00:10
Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами 1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, – карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. 2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, – караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
дідо Показати IP 15 Вересня 2021 00:12
.....якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, – караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років !!!!!!!!
Анонім Показати IP 15 Вересня 2021 02:20
Шкода звичайно і її ,а особливо діток. А гуляла вона в місцевому клубі, було відео трансляції з даного клюбу де вона танцювала з дівчатами. Ну думаю не від хорошого життя , вона таке зробила. Да, це жахливий вчинок, але щось її до цього довело. І хлопець незавадив цьому!
Правда Показати IP 15 Вересня 2021 08:42
Це жах.Це ж був бус.Вона мала спочатку відкрити двері.Де були ті дят...що їхали з нею,чи зовсім "лика не вязали".Як шкода діток...
Євробидло до Правда Показати IP 15 Вересня 2021 11:57
А через задні двері?
Лучанка Показати IP 15 Вересня 2021 09:03
Дівчина їхала на роботу , чому вона мала їхати додому ?
Нік Показати IP 15 Вересня 2021 09:43
Звідки така впевненість що вона сама вистрибнула а не її викинули ?
Прокурор Показати IP 15 Вересня 2021 10:13
Чомусь я думаю, що ті двоє в авто, водій і другий пасажир, були з поліції.... І їм нічого не буде.
тата Показати IP 15 Вересня 2021 10:21
не маю права нікого судити . але блін... то так все по-дурному... дітям біда.. жінка має в першу чергу думати за дітей... а вибачте з самого рання лазити бухою з мужиками і так по-дурості загинути...
Лучанка Т Показати IP 15 Вересня 2021 10:26
Є результат судмедекспертів про наявність алкоголю в тілі загиблої? Люди, просто для розваги, з машини на ходу не стрибають. Тим більше така, на вигляд, делікатна дівчинка. Вона ж не професійний каскадер? Значить відчула серйозну загрозу.
Саша до Лучанка Т Показати IP 15 Вересня 2021 12:56
Не мели хєрні! Вистрибують і з машин і з балконів. Дітей шкода
Євробидло до Лучанка Т Показати IP 15 Вересня 2021 13:45
По вашій логіці, якщо ви не маєте справку що ви не йобн...та - то ви йоб...та?????
Лучанка Показати IP 15 Вересня 2021 16:20
А є якісь докази, що вистрибнула? Я з ходу можу викласти кілька версій подій. Є відео з камер закладів, з камер реєстраторів авто? Є результати розтину щодо причин смерті ( удушення, отруєння, ножове, вогнепальне, фізичні травми тощо)? Є допит свідків? Нічого, ще немає!!! А вже вистрибнула :(
Олег Показати IP 15 Вересня 2021 22:52
...не кожного дня молоді жінки виходять з машин в русі,та і взагалі не чув про подібні звички у дівчат водій та пасажир повинні дати деякі пояснення...і(здається) хтось "сісти"
Кет Показати IP 15 Вересня 2021 23:26
Дітей дуже шкода!За рік часу стали круглими сиротами.