USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Безробітна лучанка заплатить 17 тисяч штрафу за перебування на зупинці без маски

10 Червня 2020 18:52
Лучанка, яка перебувала без захисної маски на зупинці громадського транспорту після опівночі, заплатить 17 тисяч гривень штрафу.

Про це йдеться в постанові Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, із Управління патрульної поліції у Волинській області до суду надійшли матеріали справи, у яких йшлося про притягнення до адміністративної відповідальності непрацюючої лучанки за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (орушення правил щодо карантину людей).

В протоколі вказано, що 30 квітня о 00.16 годині лучанка перебувала на зупинці громадського транспорту, що на проспекті Соборності, 30, без одягнутих засобів індивідуального засобу. Своїми діями жінка порушила вимоги постанови Кабінету Міністрів України.

Під час судового засідання жінка визнала свою вину та просила суворо її не карати, оскільки засоби захисту забула вдома.

Тож суд призначив жінці штраф у 17 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Бігус Показати IP 10 Червня 2020 19:11
А те що сьогодні двоє муніципалів їхали без масок, то всім по**
Ее Показати IP 10 Червня 2020 19:13
Цікаво чому тільки вночі бачать що люди на зупинках без масок. Чому не штрафують тих хто в маршрутці без маски, чому ринок без масок. І багато інших випадків. Ви що вдень не бачите порушення, тільки вночі?
Микола до Ее Показати IP 11 Червня 2020 20:08
ДЕБІЛИ тому що.80% по місту валандаються без масок білим днем..Знайшли долбодятли порушницю сред ночі..Не буде тут ніколи і нічого доброго
Вік Показати IP 10 Червня 2020 19:19
Ідіоти, 1000 гривень штрафу би хватило і людина більше не порушувала. Здирники безстижі!
дідо Показати IP 10 Червня 2020 19:22
цирк
Психопланетарій, Лип Показати IP 10 Червня 2020 20:01
З бидлом, яке порушує карантинні обмеження, так тільки і треба поступати. У Європейських державах ще більші існують штрафи, величезні штрафи в РФ, а у нас може ще 20 чи 50 грн. запропонуйте. Ніхто карантинні обмеження не відміняв, тільки влада трішечки їх послабила. Може все вернутись назад. А тупі, які не бажать дотримуватись обмежень та самі собі вирішили, що цей карантин не для них, будуть платити штрафи. Ні мої дорогенькі співвітчизники правильно, що влада запровадила такі велики штрафи, і немає значення є у порушника гроші чи немає, заплатила і все, то наступний раз буде дисциплінована. Обмеження для всіх єдині, мало того, що треба мати маску в громадський місцях на обличчі, то треба гумові ще рукавички одягати.
ігор луцький до Психопланетарій, Лип Показати IP 10 Червня 2020 20:39
А так розумію,що для вас гумові рукавички то є фетиш.
ні до Психопланетарій, Лип Показати IP 10 Червня 2020 21:00
ми тобі не співвітчизники!
Диванним коментатора Показати IP 10 Червня 2020 20:05
Який цирк? Стаття 44-3 КУпАП передбачає мінімум штрафу від однієї тисячі неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що становить 17000грн.
скептик до Диванним коментатора Показати IP 10 Червня 2020 20:37
а цирк у тому, що в Україні вибіркове упереджене лівосуддя. щось на зразок закону про пять колосків
Мартин Боруля. до скептик Показати IP 10 Червня 2020 22:21
Погоджуюсь у повній мірі.
777 Показати IP 10 Червня 2020 20:06
30 квітня громадський транспорт не працював .
Olden до 777 Показати IP 10 Червня 2020 20:49
Підробляла, напевно...
777 Показати IP 10 Червня 2020 20:08
Виграшна справа для студента юрфаку.
скептик до 777 Показати IP 10 Червня 2020 20:39
фіг там. людина просто не могла оплатити кваліфікованого адвоката. зупинка громадського транспорту не є громадськимм місцем. почитай постанову КМУ
Молодець Показати IP 10 Червня 2020 20:19
Є декілька моментів: 1) що робила жінка на зупинці об 00:16 при тому що громадський транспорт не їздив з 19.03? 2) на той час засоби захисту придбати було вкрай важко, а тому можна було запросто сказати що маска порвалася і впала, відповідно є непридатною до використання, враховуючи наведений час, та свій стан(?), жінка не може нести загрози оточуючим, а на зупинці сіла пеерпочити на хвилину, бо немає сили далі йти; відповідно поліція мала б забезпечити цю жінку засобами захисту та доправити до дому - допомогу ніхто не відміняв, бабусь же спочатку через дорогу переводили. А якби свою провину не визнала, то і штрафу б не отримала, тепер і оскаржити не зможе бо сама з усім була згідна. Це якраз стосується того що ця жінка не несла загрози оточуючим. Проте зараз в маршрутках відсотків з 70 їздять без масок і водіям на все начхати. Навіть перепалки пасажирів щоб інші вдягнули маски ні до чого не призводять, ніби водія в салоні немає. До того ж самі водії сидять з масками на шиї, а не на носі. Так, дихати дуже важко, особливо в спеку, але Правил ніхто не відміняв. Можна водіям поставити щільні перегородки щоб ті їздили без масок, оплата ж всерівно картками ... тоді і грошики від пасажирів не зможуть брати, Народ звик при порожньому салоні передавати коронавірусні гроші через пасажирів, вже хоч би самі приносили. Порушення на порушенні і нікому до цього діла немає. А от штрафанути жінку в годину ночі, коли довкола нікого немає, то аж вже.
Богдан Сташинський Показати IP 10 Червня 2020 20:27
Маловато - треба було присудити 140 млн грн - а виплачувати їх тим довбо...бам які усе це затіяли ...
Мартин Боруля до Богдан Сташинський Показати IP 10 Червня 2020 22:14
Що робити з Зеленським, який у кафе в місті Хмельницький без маски у купі з чиновниками кохфе попивав?
123 Показати IP 10 Червня 2020 20:34
Що? В нас поліція їздить без масок в машині. То це нормально? А дівчина вночі...і зразу штраф. Адвоката легенького на суд і він в 3 сек.виграє це діло.
юридично грамотний Показати IP 10 Червня 2020 20:39
хм, знайшли кого штрафувати і в який час(далі йде гнівна мова...). то ще як захотіти, можна було притягнути тих "правоохоронців", знайшлось би за що при грамотному адвокату...наприклад за те,що дихають не в такт...так правильно, беззахисну жінку тільки можуть притягнути...попався б їм дехто інший...то платили б штрафи до кінця життя!!!
Лучанка Показати IP 10 Червня 2020 21:37
А що , крім неї ще багато людей стояло
Hello! Показати IP 10 Червня 2020 21:46
Юридично вони зробили по Закону, але це занадто жорстоко! Таке враження, що це зробили мало досвідченні, а бо ті кому було сумно.... За цілий карантин у світлий вдень поліція нічого не бачила(про це ніде не афішували) чи на зупинках чи навіть в паркових зонах включно з дітьми, чи на дитячих майданчиках у дворах, а вночі побачила!!! Краще ті поліції дали їй одну зі своїх масок, Замість накладання штрафу. !!!!! Яку соціальну загрозу вона створювала одна вночі на зупинці, чим вона їх приглянулась? !
Шина Показати IP 10 Червня 2020 21:49
Капєц, вдень нікого не штрафують!.. Коли найбільше скупчень народу... Наша держава колись буде адекватною та цивілізованою???
Люда Показати IP 10 Червня 2020 22:29
В більшості країн відмінили носіння масок на вулиці, лише коли заходиш в приміщення. Так, як це є шкіливо для здоров'я......але не у нас
Внук Показати IP 10 Червня 2020 22:39
Всі дописувачі далекі від реальності. Насправді ситуація така. Поліції не потрібні проблеми і судові оскарження постанов в судах, які часто складені з різними процесуальними порушеннями. Плюс вони не хочуть лишніх конфліктів, так як громадяни в нас бідні та нервові. Проте в них існує показник по карантинних порушеннях, який треба виконувати. Тому в день ніхто нікого не трогає. В поліції хватає роботи іншої, а кадрів малувато. Вибрали вночі наївну жіночу, яка точно не найме адвоката і зробили з неї порушника.
Внук Показати IP 10 Червня 2020 22:43
А ще жінка безробітна, штраф цей платити не буде. Виконавча не стяне, бо нема з чого. Максимум піде офіційно на роботу, оформлять на мінімалку, буде щомісяця платити по 800 грн. За роки 2-3 вилатить. Чи ви думаєте шо штрафи зразу всю суму платять. Наївні.
від а до я Показати IP 10 Червня 2020 23:04
наберіть на ютубі адвокат Гула, дуже чітко розтолкував що постанова Кабінету Міністрів України - ні про що, нема ні одного закону з яким постанова співзвучна. "Своїми діями жінка порушила вимоги постанови Кабінету Міністрів України." - порушили ті хто оштрафував. Ось така казочка... малятка.
гади Показати IP 10 Червня 2020 23:54
ганьба....гади
Кельт Показати IP 11 Червня 2020 00:24
Мені цікаво як влада хоче поваги народа при таких штрафах ? В нас зарплата середня 50 тис. ? Тоді що хоче влада ? За дані обіцянки раніше не треба відповідати ? Відповідати повинен народ, якого залякують і все обіцяють, обіцяють... і ще раз обіцяють.
ЗАКОН Показати IP 11 Червня 2020 01:13
Почитаєш коментарі-брєд сумасшедший. Таке враження що всі живуть в ідеальному соціальному середовищі, де всі про всіх один одного знають і можуть дати об'єктивну характеристику про кожного. Диванні експерти, яка ситуація тоді виникла, що ця жіночка тоді робила, патрульні з'явилися там не просто так. Увімкніть логіку, і думайте своєю головою а не керуєтесь стадним інстинктом практикою ютубних говноблогерів, які викладають свої чергові горе ютуб ролики про те як красиво не відповідати за свої вчинки, і уникати відповідальності, тим самим не усвідомлюючи про те що самі стаєм автоматично так званою деталлю важеля політичного тиску , такою собі цирковою мавпочкою, вроді і є, але результат- всі тільки посміялися і на тому все закінчилось.
від а до я до ЗАКОН Показати IP 11 Червня 2020 09:39
"що ця жіночка тоді робила, патрульні з'явилися там не просто" - якраз говорить про безсилість феміди, штрафанули не за хуліганські дії по вашій оцінці, а за маску - яку тули не тули а виходить як сідло на корові. Причепилися за що небуть - типова практика. що, правда зачепила?
Бульба Показати IP 11 Червня 2020 05:51
Це просто зборище хабарників і аморальних людей - наш суд!!!! Немає суду в Україні!!! Невже хтось вірить в справедливий суд в цій країні??? Ну скажіть чесно!!!
петро Показати IP 11 Червня 2020 09:13
В 00 годин на зупинці не існуючого транспорту який навіть не ходить. це патрульні просто зробили собі "палку" в звітності. дивую суд не гуманний. ну було б це в день коли люди то більш зрозуміло.
qwe Показати IP 11 Червня 2020 11:58
На адекватні зауваження якесь Чудо всім ставить мінус "-". Можливо це поліція себе захищає?
Панк Показати IP 14 Червня 2020 18:57
Боже... Бидло буде каменюками закидувати людей без масок (одумайтесь, в тих масках вмерти можна та і взагалі ви ще не очухались???) .
Olga Показати IP 9 Серпня 2021 17:42
Таке враження, що це видумана історія, щоб людям було страшно навіть подумати вийти з дому без маски.