USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

«Матиме те, що заслужив»: що каже мама неповнолітнього винуватця ДТП, який у суді поводився зухвало, про його вчинок

15 Грудня 2021 17:40
На запитання, чи шкодує про те, що трапилося, неповнолітній підсудний Дмитро Рудюк, якому в суді оголосили підозру у скоєнні ДТП із п’ятьма постраждалими, відповів, що не буде нічого говорити, бо не хоче. Натомість його мати плакала і заявила, що її син матиме, що заслужив.

Про це хлопця запитали у день обрання йому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, крім годин відвідування навчального закладу.

Загалом перед засіданням та під час нього хлопець поводився досить впевнено та зухвало. Під час судового процесу дозволяв собі перебивати слідчого Максима Авдивирця. Обличчя ховав під маскою та капюшоном.

«Я не буду нічого говорити. Я сказав, що нічого говорити не буду. Не хочу. Ще якісь причини треба? Ще раз повторити?» – зиркаючи спідлоба, різко відповідав підсудний журналістам на запитання, чи розкаюється він у скоєному.
Натомість мати хлопця Анна Ільчук у відчаї і не може стримати сліз.

Читати ще: Неповнолітнього, який у Луцьку на переході збив людей, взяли під варту в залі суду

«Я не виховувала дитину так, аби він міг вчинити таке страшне лихо. Ми ходили до потерпілої, цікавимося її здоров’ям. Ми телефонуємо племінниці Руслані. Намагаємось допомогти всім не задля того, щоб зменшити йому строк, ні. Повірте, я не наймаю йому адвокатів. Він матиме те, що заслужив. Він відсидить, вийде. А мені як матері, як людині, як жінці потрібно буде з цим жити все життя», – каже крізь сльози жінка.
Нагадаємо, Луцький міськрайонний суд обрав запобіжний захід для 16-річного лучанина, який, перебуваючи за кермом автомобіля Renault Megane, втікав від поліції і збив на пішохідному переході п’ятьох людей.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Коля Показати IP 15 Грудня 2021 18:09
Навіть не покаявся! Шкода матері!!
скептик до Коля Показати IP 15 Грудня 2021 19:35
мало поперек лавки клали
додік Показати IP 15 Грудня 2021 18:11
Шкода матір...
Стас Показати IP 15 Грудня 2021 18:12
На нари падлюку зразу треба і мінімум 15 років за таке мають давати, а де його друзі упирі? Вони разом мають сидіти
мама Показати IP 15 Грудня 2021 18:15
Вірю цій матері, співчуваю дуже. Що коїться в голові у 16-річного хлопця??? Звідки це в нього?
дідо Показати IP 15 Грудня 2021 18:27
Багато звинувачують жінку, хоча самі так само виховують своїх дітей. Зайдіть у будьяку школу і побачите такий подібних хлопців 40 %.....батьки їдуть закордон мити туалети за копійки ,а дітей залишють на бабу і дитина росте сиротою, під впливом вулиці та соцмереж...
Анонім до дідо Показати IP 15 Грудня 2021 20:17
тому і їдуть за кордон, що там не копійки платять, а копійки, за які не реально прожити якраз платять у рідній країні. Ви ще й звинувачуєте людей, які намагаються самі заробити на життя ,як можуть, а не бігають з роззявленими ротами і простягнутими руками і канючать та ниють що їм всі винні, як багато хто звик? У нас держава зважає тільки на багатодітних і ще на так звані «соціально незахищені категорії» А що багатьом з тих «соціально захищених» знайти роботу з достойною зарплатою нереально нікого не гребе. То й шукають люди вихід як можуть.
дідо до Анонім Показати IP 16 Грудня 2021 06:52
Їдуть поповнювати закордонну бідноту,працюють за мінімалку...а тим часом в Україні багато роботи, тільки працювати треба,несвяткувати,не бухати, не красти.... кидають своїх дітей заробляючи тільки хвороби та розвал сімї.... заробітчаство- це ганьба.
Лучанин до дідо Показати IP 16 Грудня 2021 00:29
Діду, скажи часно - чому тобі постійно і у всьому ввижається миття туалетів? Тож тобі вже казали, якщо є якась проблема - сходи до лікаря, може і щось порадить)
Юрась Показати IP 15 Грудня 2021 18:42
За ним мчали поліцейські з вогнями. То може ті поліцейські його спровокували? І взагалі, ніхто не каже про роль поліції (патрульної) в цій справі
Алла до Юрась Показати IP 15 Грудня 2021 20:05
Юра - торм..з!!! Роль поліції зупинити правопорушника, та не допусти вчинення ним інших правопорушень та злочинів!!!
дмитро до Алла Показати IP 15 Грудня 2021 23:59
цей пацанюра сирун а поліція його спровокувала
дмитро до Алла Показати IP 16 Грудня 2021 00:10
алла ви подивіться результати цих доганялок поліцііі за пів року і все стане зрозумілою
Анонім до Юрась Показати IP 15 Грудня 2021 21:02
Напевно ти сидів в тій машині,або тато одного з виродків,бо нормальна людина такого не напише!!!Поліцейські мали перед ним їхати,розганяти людей,бо виблюдок за кермом?Тебе теж на нари,як співучасника!!!
Володя до Анонім Показати IP 16 Грудня 2021 06:23
Подумайте логічно : ніхто не говорить - з якої частини міста поліцейські виявили порушення ПДР. Посеред білого дня, бачачи ситуацію, що водій не виконує вимогу про зупинку, а намагається прискоритися, поліцейський не повинен здійснювати перегони в межах міста(за винятком певних причин, які є визначені)' він повинен по рації передати інформацію усім іншим екіпажам про порушення, які можуть заблокувати його рух. В даному випадку вони могли передбачити настання важких наслідків погоні та повинні також бути покарані! Якщо порушники встигали викладати відео в інстаграм - значить погоня тривала досить значну відстань!
Лучанин до Володя Показати IP 17 Грудня 2021 17:33
Там дійсно та погоня була дивна, патрульні машини організовано розвертались у напрямку руху втікача і дружно за ним їхали. З такими технічними даними як зараз такі речі можна по-інакшому проводити. Є багато камер, номер зафіксований. Ну спіймали того горе злочинця. І що? А якою ціною? Швидше за все - це ознаки того, що хтось на заняттях був не дуже уважний. Коли звільняють заручників, то перед цим аналізують ситуацію, а не бігом штурмують приміщення.
Орест до Юрась Показати IP 15 Грудня 2021 23:39
Не допустили?!!
Лучанин до Юрась Показати IP 16 Грудня 2021 12:51
А є якась тактика переслідування? Бо якщо так, і поліція зробила не так, як книжка пише, то до них також запитання мають бути.
Анонім до Юрась Показати IP 17 Грудня 2021 06:41
А в харкові не доганяли, і?
Юра Показати IP 15 Грудня 2021 18:45
А патрульні в нас Агонь! Тільки й ховаються по кутках, щоб протокольчиків назбирати, а лохи хай платять. Я не заплатив, Оскарживі і довів їхню брехню. Хай набере рішення суду сили.....
Ннн до Юра Показати IP 15 Грудня 2021 19:15
Походу Юра вам треба до психіатра. Досить винити в сьому поліцію. Чи може поліція винна що комуналка велика, чи те що люди живуть погано. Досить всьому винити поліцію. Пора вже думати своєю головою і побачити світ по іншому.
Юра до Ннн Показати IP 15 Грудня 2021 19:44
Йдемо разом.
Ннн до Юра Показати IP 15 Грудня 2021 20:13
Вам треба. Сходіть.
ВІРУС Показати IP 15 Грудня 2021 19:43
ДА цьому впаяють показово за всіх.БАБЛА НЕМА БУДЕ СИДІТИ.
Вася Показати IP 15 Грудня 2021 19:46
Мати шкода. А де батько? ось ключове питання і думаю це його вплив і виховання...
Клава Показати IP 15 Грудня 2021 20:36
Це Волинський підвід імбецилів, така порода розведена у Луцьку - ні х...я не бачу, нічого не знаю, нікому нічого не скажу ... Усе вона добре знає як він користувався машиною і т.п.
дмитро до Клава Показати IP 16 Грудня 2021 00:06
від того що ти будеш знати де його батько не буде нікому з пострадалих легше не стане.
Ангст Показати IP 15 Грудня 2021 21:53
Цьому виродку навіть не шкода, йому абсолютно всеодно, що він накоїв. Надіюсь що впаяють йому по повній. Таке гівно не повинно гуляти на волі, так як несе небезпеку для людей.
yet Показати IP 15 Грудня 2021 22:35
поліція винна? є порушник, є відповідальність за порушення, і тим паче на авто не писало, що за кермом 16-й підліток. порушив - відповідай, зазвичай всі вчинки ми усвідомлюємо, які робимо, не завжди усвідомлюємо наслідки, нажаль тому і стаються. тому спершу думаємо, а тоді вже робимо чи ні
дмитро Показати IP 16 Грудня 2021 00:03
поліція винна однозначно вони його погнали це ще дитина 16 роківв теперішній час це 12 років в 90 их це ще дитина я знаю яка буде реакція але це так.
Саша до дмитро Показати IP 16 Грудня 2021 13:55
Винні такі люди, як ти, що попускають усе дітям, а потім вони стають вбивцями!
Ололол до дмитро Показати IP 16 Грудня 2021 14:29
Біологію в школі вчили? Якраз все навпаки як ви написали.
777 до дмитро Показати IP 16 Грудня 2021 17:50
Полиция посадила его за руль без документов и заставила ехать в центр города? Есть правила дорожного движения.если бы этот утырок их хотя бы слышал.то увидя мигалки просто стал у обочины.все никаких жертв и проблем в разы меньше.
Roma Показати IP 16 Грудня 2021 08:50
Цей жирний мудак ще відгрібе.. просто на все свій час;)
Олег Показати IP 16 Грудня 2021 08:52
Хана йому. Якби був якийсь мажор, нічого б не було, а у його випадку - загримить по повній
Лучанин до Олег Показати IP 16 Грудня 2021 09:50
Знаю точно, що вже шукають як відмазати цього у#обка. Вже обдзвонили купу дорогих адвокатів, щоб відмазати синочка. Але правда всі мої знайомі їм відмовили. Проте гроші там є, раз до таких людей телефонували. Треба тримати ситуацію на громадському контролі, бо навіть із жертвами, за велику суму якесь продажне 4мо може взятись та відмазати
Олег до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2021 11:04
Так відразу і не скажеш, що в них водяться настільки великі бабкі, щоб від такого відмазати
Лучанин до Олег Показати IP 17 Грудня 2021 19:50
Коли мій далекий родич влетів по повній, правда інша ситуація була, то батьки, з вигляду прості люди, такі гроші збирали, щоб відмазати, що можна було квартиру купити. І відмазали. Гроші віддавали ще довго, бо ж позичали.
Лучанка Показати IP 16 Грудня 2021 09:53
А я б це падло в Сізо посадила. Бо він в навч.закладі має повну свободу руху і домашній арешт, це вибачте, #уйня на пісному маслі. Телефон в нього не відібрали, за компом і далі може спокійно сидіти. То що це за арешт?????Бо воно неповнолітнє???Він співчуття чи вини не визнає, то такий домашній арешт йому до жирної дупи. Сенс арешту, щоб подумав про скоєне, а тут видно йому фіолетово.
Володимр Показати IP 16 Грудня 2021 20:23
Свято ЗЛОГО ДУХА. Покалічене життя жінки,якщо воно взагалі ще буде тривати.Розбите серце матері,яка всеодно буде любити свого сина.Поламана доля пацана,відповідальність за світогляд якого несуть не тільки батьки,хоча в основному однозначно вони. А ви всі тут герої критики!От кого би відкохав-так це вас(от цю бидлоту,яка лінчувати має) усіх! Де були педагоги-куратори,які не могли не бачити пристрасті пацанів до наркотив? Де були сек-соти в їхній … бурсі,які не могли не знати,що в бурсі шириться синтетична наркота? Чим думали герої патрульні,коли гнали їх на загружений перехресток???? Як би це банально не звучало-але бідну жінку вбив от цей час-час тотальної безнаказанності і безвідповідальності!А пацант так,надто легка здобич і інструмент святого духа.У мене все.
Володимр Показати IP 16 Грудня 2021 20:27
По маршрутках,школах,кафешках обдовбана фєном молодь.На кожному куті графіті із телеграм каналом по якому тобі закопають в схроні любу синтетику.Права?Да льохко-200 долоарів і бери!В міліцію на роботу?Да льохко! Диплом?Да любий…Диявол в деталях.