USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Обрали запобіжний захід неповнолітньому, який на переході в Луцьку в’їхав у натовп людей

14 Грудня 2021 17:58
Луцький міськрайонний суд обрав запобіжний захід для 16-річного лучанина, який, перебуваючи за кермом автомобіля Renault Megane, втікав від поліції і збив на пішохідному переході п’ятьох людей.

Судові засідання у цій справі відбулися 14 грудня.

16-річному лучанину Дмитру Рудюку, який 12 грудня 2021 року в Луцьку на проспекті Соборності, перебуваючи за кермом легковика, здійснив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої постраждало п’ятеро осіб, обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

У постраждалої в ДТП Вікторії Аніщук – забій. Її сестра шпиталізована, набирається в лікті вода, має перелом кісток стопи. Вони обидві травмувалися в ДТП. Жінка каже, що сім’я обвинуваченого допомоги не пропонувала.

«Що може виправдати людину, для якої фото і відео дорожче за людське життя. Виправдання йому немає», – каже вона.
Суддя Анатолій Марчук прийняв рішення заборонити 16-річному лучанину залишати житло цілодобово, крім годин навчання в ЛПТУ №9, терміном на 2 місяці. Водночас обвинувачений має здати на зберігання державним органам паспорт, якщо його має, задля запобігання виїзду за кордон. Хлопцю також порадили утриматись спілкуватися зі свідками ДТП.
Зі слів прокурора Волинської обласної прокуратури Олени Бондар, у час відвідування підозрюваним навчального закладу за ним слідкуватиме поліція.

Читати ще: Жінці та хлопчику, яких у Луцьку збив на переході 16-річний водій, збирають кошти на лікування

Нагадаємо, втечу від патрульних поліцейських неповнолітні пасажири знімали під музику на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.

Читати ще: Що відомо про стан 5-річного хлопчика, якого у Луцьку на Соборності збив неповнолітній

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. 16-річного керманича поміщено в ІТТ. Вирішується питання про оголошення йому підозри. За порушення правил дорожнього руху, яке спричинило тяжкі тілесні ушкодження, йому загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років.

Станом на 13 грудня, неповнолітньому водію, який збив пішоходів на переході у Луцьку, повідомили про підозру.

Вікторія СЕМЕНЮК
Мама підозрюваного Анна Ільчук
Мама підозрюваного Анна Ільчук
Свідки ДТП
Свідки ДТП
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Анонім Показати IP 14 Грудня 2021 18:07
Який домашній арешт,може йому ще памперси міняти,бо він дитина?В СІЗО сволоту
хм до Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 11:53
прокуратура просила домашній арешт, це в них потрібно запитати, чому прокурори думають, що цього достатньо, шок(
Саша Показати IP 14 Грудня 2021 18:29
На нари скотиняку і з дружками тими неадекватами
777 Показати IP 14 Грудня 2021 18:31
Було б оприлюднити ім'я судді, бо наш неповторний та унікальний суд впав в дивний вид гуманізму - "Хлопцю також порадили утриматись спілкуватися зі свідками ДТП"? А батькам що порадили, їх застерегли про відповідальність за тиск на свідків та потерпілих? Цей хлопець - теля, він, через вік, не несе повної кримінальної відповідальності, але є дорослі дяді і тьоті, про яких чомусь запам'ятовував суддя.
Громадянин до 777 Показати IP 14 Грудня 2021 21:45
Якщо такий "розумний", то прийди завтра до судді і розкажеш, що він не так зробив. Більше ніж впевнений, твої 777 будуть помножені на 0.
хм до 777 Показати IP 15 Грудня 2021 11:54
прокурора запитай, чому не просили взяття під варту. Тає є відео прокурорши, мол малий такий хороший, просимо домашній арешт. Суд задовільнив клопотання прокуроки повністю
Олег Показати IP 14 Грудня 2021 18:37
Оце так запобіжний захід ще поліція водитиме на навчання
Мешканка Показати IP 14 Грудня 2021 18:42
Сізо а не вдома! Цікаво скільки судді заплатили. Скажіть фамілію щоб лучани знали доброго суддю а ще краще адресу домашню.
Громадянин до Мешканка Показати IP 14 Грудня 2021 19:03
Якби Ви вміли читати, то б побачили прізвище судді в тексті новини. І ще одне, саме слідчий за погодженням з прокурором звернулися з клопотанням про обрання домашнього арешту, а не тримання під вартою. Суд розглянув те, що подала сторона обвинувачення, а не те що ви хочете бачити.
дідо Показати IP 14 Грудня 2021 18:55
Нічого йому не буде, він малолітка...максимум ,що отримає умовний термін....у нас таке законодавство...
До дідо до дідо Показати IP 14 Грудня 2021 19:38
Чи не могли б ви конкретніше про це розповісти, бо свербить від питання, чому стільки малоліток сидить у виправних колоніях?
дідо до До дідо Показати IP 14 Грудня 2021 20:12
де і хто сидить ?.... ковельску колонію продають,бо нема клієнтів....
лінивець до дідо Показати IP 14 Грудня 2021 22:21
клієнти поїхали в польшу ))))
Народна прокуратура до дідо Показати IP 14 Грудня 2021 20:32
Це точно. І те, що обрали запобіжний захід не тримання під вартою - перший крок до умовного терміну. Така в судах склалась практика. Якби по заваершенню слідства пішов на суд з СІЗО, були б шанси, що його посадили б, а так... І ще один момент. Слідчий сам не вправі вносити до суду клопотання про обрання запобіжного заходу, а лише за письмового погодження прокурора. Якщо прокурор проти того чи іншого рішення слідчого, то останній завжди має діяти відповідно до вказівки прокурора. таки визначає наш Кримінальний процесуальний кодекс. Хочу цим сказати, що у малого утирка є якийсь прокурорський покровитель
ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Грудня 2021 20:08
В судді також є діти. Вони не на вертольотах літають. Також по переходах пішохідних. Але. Зла їм не бажаю.
Філіп Показати IP 14 Грудня 2021 20:22
Це що, жарт такий? Який домашній арешт? Що це за безкарність така? Яке може бути виправдання тому жаху, що ця наволоч натворила?!
Роман Показати IP 14 Грудня 2021 20:49
Це повний абсурд! Домашній арешт??? Серйозно? Ще поліція має супроводжувати на навчання??? За наші з вами гроші з податків поліція замість того, щоб робити щось реально корисне буде цього героя водити. Може ще гарячі обіди з собою давати? Його сім'я як мінімум має все лікування оплатити постраждалим, а він має сидіти в СІЗО для початку !
Абсурд до Роман Показати IP 15 Грудня 2021 08:04
Абсурд, це коли вбивці Альфоровій, навіть запобіжний захист не обрали, яка на смерть збила. А так, він неповнолітній. Якби не ця вадкопотерпіла, йому взагалі нічого не було б.
Аня Показати IP 14 Грудня 2021 20:53
Воно новорічні свята буде дома собі зустрічати жерти пити, а хтось на лікарняному ліжку. Це не брєд взагалі такий запобіжний захід??? Нема просто слів!
Отакі Мешканки Показати IP 14 Грудня 2021 21:37
Навіть не читають статі, а зразу кудахкають, як такі люди бісять ,прочитай хоч спочатку , що написано
Мешканка до Отакі Мешканки Показати IP 15 Грудня 2021 08:29
Піди в лікарню в реанімацію і покудахкай там.
Богдан Сташинський Показати IP 14 Грудня 2021 21:53
З такою Фемідою давили і давити будуть !!! Слава Україні !!!
ВІРУС Показати IP 14 Грудня 2021 22:00
А,ЩО ТАКЕ НАТОВП?
Антибіотик до ВІРУС Показати IP 15 Грудня 2021 12:09
Натовп - це скупчення неорганізованих людей, дурачок
Анатолій Показати IP 14 Грудня 2021 22:08
На скільки я розумію запобіжний захід-це ще не остаточний вирок.
Ірина Показати IP 14 Грудня 2021 22:52
Є номер карти на допомогу...і я навіть кинула туди гроші, а він сидить і матиляє ногами....хай в реанімації чергує хоча б місяць...хай побачить реалії...
Ірина Показати IP 14 Грудня 2021 23:14
Я не просто пишу про реанімацію...може пацан помилився...може Сізо не варто...він навіть сам не розуміє,що зробив...може друзі допомогли...а місяць в реанімації,це урок на все життя з горшками і болями людей ....точно не захоче хайпу ....там не весело....але всім кому в голову прийшла така ідея...і молитися на жінку,бо в неї мін.2 дитини...
Діду Показати IP 15 Грудня 2021 08:37
Доти, доки український народ буде вважати основними винуватцями неповнолітніх, а не їхніх батьків, ні систему освіти, ні правоохоронну систему, ні призначених нагляди за соціальним порядком - справи на краще не розвернуться. Сьогодні дітей виховує вулиця та соціальні мережі. Сьогодні підлітку піти після школи, в якій переважають малограмотні та хамовиті вчителі, в спортивну секцію, технічний, мистецький гурток, школу - це проблема. Більшість вештається вулицями, сьогодні не проблема для підлітка купити алкоголь, цигарки, знайти наркотики. Рівень соціального дебілізму серед більшості підлітків захмарний. В Луцьку щоразу проблеми зі спортивними школами й не тільки, але не проблема провести сексішоу.
Народна прокуратура до Діду Показати IP 15 Грудня 2021 11:16
Вчора на зупинці був випадковим свідком телефонної розмови дівчинки років 14-15 зі своїм другом. Так от, в ході цієї розмови дівчинка вирішувала питання про те, що Німеччина і Германія це різні країни, чи одна. Ось така у нас чудова талановита молодь.
Ха до Діду Показати IP 15 Грудня 2021 12:00
У школі переважають хамовиті вчителі та ще й малограмотні? Це мене повеселило))) Ви свої помилки перевірте у цьому письмі, а тоді судіть те,що не знаєте! Винні батьки! До чого тут школа?Батьки не віддають дітей ні на іноземні мови, ні у муз.школу, нікуди! Так до чого тут вчителі?Може вчителям записувати учнів до репетиторів ще?Все інше має точку зору.
Укрпенс Показати IP 15 Грудня 2021 10:14
Мій батько, 1930 року нар.,в 10 років за плугом ходив,а цей 16 літній рахується малолєтка,який він малолєтка,у нас зараз батьки дітей до пенсії мають доглядіти,няньчаться з ними.Зараз діти в 10 років з гвджетами можуть спокійно користуватися,грамотні стали,то й кримінальна відповідальність повинна наступати як мінімум в 15 років,а не в 18....
До Укрпенс до Укрпенс Показати IP 15 Грудня 2021 10:44
А давай з трьох років запровадимо. Що, злочинність зменшиться? Твій батько жив в іншу епоху і ти формувався в інший час. Проблема в тому, що на технічному рівні ми в 21-му сторіччі, а в розумовому в 19-му. Так само, спочатку виховаємо злочинця, а потім поспіхом його за грати. До певної міри правильно, що за грати злочинця, а правильніше, разом зо всіма, хто зробив з людини злочинця чи просто дебіла
Шо до Укрпенс Показати IP 15 Грудня 2021 13:34
може за пивом ходив?
Ого Показати IP 15 Грудня 2021 13:52
Да здравствует наш самый справедливый и гуманный СУД.Аплодирую стоя двумя руками.
Мешканець Показати IP 15 Грудня 2021 21:10
Суть ще в тому, що у суді він ще хамовито відповідав, вказував на синці,які не від дтп(бідненький) і провини своєї не визнає, ліпить амнезію. Розкаяння нуль і шампанське буде пити на новий рік і ігри грати, поки його жертва без свідомості бореться за життя. Країна дурнів у дії.