USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Будівельна афера під Луцьком: ошукані вкладники звернулися по допомогу до міськради

22 Квітня 2021 11:53
Луцька міська рада вивчить питання щодо будівельної афери в селі Зміїнець, унаслідок якої 24 сім’ї залишилися і без грошей, і без житла.

Про це йшлося 22 квітня під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності.

Як розповіла голова кооперативу Світлана, 12 років тому люди вклали гроші в будівництво в селі Зміїнець, сподіваючись отримати новенькі квартири. Однак 24 родини залишилися в результаті і без грошей, і без житла. Будинок готовий на близько 30%.

«12 років тому ми вклали гроші в новобудову, яку зводив Василь Богданович Курочко. Люди на той час по 60-100 тисяч доларів вклали. І ми дуже тяжко і нервово боремося з цим аферистом, зверталися скрізь. Два роки тому його взяли під варту, але син заплатив 500 тисяч гривень (застави, – ВН) і викупив його. На цьому все закінчилося», – сказала вона.

Повідомила: Василь Курочко нещодавно продав землю під будівництвом іншій фізичній особі Олексію Чайці, який є його адвокатом. А два гектари земельної ділянки, що знаходиться неподалік будівництва, переписав на одногрупника свого сина.

Днями ошукані виграли Верховний суд, який визнав продаж землі Василем Курочком незаконним.

«Курочко проживає в шикарному будинку в Боголюбах, а моя дитина не має де проживати. Ці два гектари потрібно передати кооперативу, аби зацікавити інвесторів, продати й добудувати будинок», – зазначила Світлана.

Голова комісії, депутат Роман Бондарук відзначив, що міський голова Ігор Поліщук звернувся в поліцію щодо цього питання.

«Ми чекаємо відповіді. Також доручимо юридичному департаменту і земельному управлінню вивчити ситуацію і доповісти, що можна зробити», – сказав він.

Нагадаємо, із 2006 року Василь Курочко укладав із потерпілими договори про їхню дольову участь у будівництві багатоповерхового будинку в селі Зміїнець Луцького району з подальшою передачею їм у власність квартир, хоча жодного наміру виконувати зобов’язання не мав. Таким чином забудовник видурив у довірливих громадян майже 3,5 млн грн.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Міщанка Показати IP 22 Квітня 2021 12:15
за ним податковий борг на 01.02.2021 — 8 862 988.94 грн(близько 300000 $)
Лучанин Показати IP 22 Квітня 2021 12:25
Чому б всім разом його не гопнути, щоб всі гроші на лікування пішли?
лучани Показати IP 22 Квітня 2021 12:42
Самі винні. Тепер хочуть,щоб їхні проблеми хтось вирішував за них. Інвестиція - це завжди лотарея, ризик.
Анонім до лучани Показати IP 22 Квітня 2021 13:03
вам ці знання в скільки обійшлися?
Ух до лучани Показати IP 22 Квітня 2021 13:28
Щоб таке написати, то треба неабиякий розум мати. Це по суті хвала шахраям і злодюгам. З таким підходом не дивно, що ми найбідніша країна Європи
Анонім до Ух Показати IP 22 Квітня 2021 13:49
ми найбідніше через повальний акоголізм і небажання працювати.
Ух до Анонім Показати IP 23 Квітня 2021 12:44
Ми найбідніші, бо звикли один одного дурити, злодійська і жабуїнська натура.
Анонім Показати IP 22 Квітня 2021 13:08
зустрічають двоє: 1 - має досвід 2 - має гроші. після зустрічі: 1- заробляє гроші, поділившись досвідом. 2 - здобуває досвід, ділячись грошима. про ціну обміну вони домовляються добровільно.
Категорія А Показати IP 22 Квітня 2021 14:08
Скільки ще треба людей переконувати, щоби не велися на таке завчасне фінансування ! Ви повинні купити у забудовника ключі від готової збудованої квартири в якій ви вже побували, подивились, помацали і всі документи перевірили ! Забудовник нехай фінансує таке будівництво за власні оборотні кошти, або нехай бере кредит у банку - то його проблеми, де він на будівництво знайде фінансування ! А то він знайшов дурніших, вициганив гроші в людей, а ті зостались при бубнових інтересах. Низький рівень обізнаності людей помножений на хитрожопість забудовника дає ось такий результат !
монтана Показати IP 22 Квітня 2021 16:21
Без Л*ха життя погане !!
олег Показати IP 22 Квітня 2021 16:23
60-100 тон зелені знайшли раніше і зараз знайдуть !
ABC Показати IP 22 Квітня 2021 17:29
Що заважало людям придбати завершене будівництво? У жодній цивілізованій країні немає такого лохотрону як пайове будівництво. Забудовник бере кредит у банку, будує, і тільки потім продає. Скільки вже було випадків кидалова а-ля Еліта-Центр, і нічому життя людей не вчить.
Лучанин Показати IP 22 Квітня 2021 19:06
Люди збирають гроші не за день і їх треба десь зберігати. От і вкладають в будівництво...незавершене і дешеве. Вкладайте гроші в провірених роками, десятиліттями будівельників. Ну не може вартість житла відрізнятися суттєво. Якщо дешево - значить щось повинно насторожити- нема комунікацій...роблять "на халяву" або його не збираються здавати в експлуатацію))) Будівельні матеріали, зарплата в кожному регіоні майже однакова,Ну звідки така колосальна різниця в вартості житла - ЛЮДИ, думайте хоч трішки - ви ж так важко заробляєте гроші!!!
Той самий Показати IP 23 Квітня 2021 22:15
Маде ін Юкрейн.