USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Волинського «забудовника», який ошукав людей на 3,5 млн, взяли під варту

29 Серпня 2018 11:56
Волинського "забудовника", який ошукав громадян на майже 3,5 млн грн, взято під варту, інформує прес-служба прокуратури області.

За принципової позиції прокурорів Луцької місцевої прокуратури директора одного з волинських господарських товариств, якого підозрюють у вчиненні низки шахрайств у великих та особливо великих розмірах (кримінальні правопорушення, передбачені ч.ч. 2,3,4 ст. 190 КК України), взято під варту.

Із 2006 року й дотепер керівник підприємства укладав із потерпілими договори про їхню дольову участь у будівництві багатоповерхового будинку в селі Зміїнець Луцького району з подальшою передачею їм у власність квартир, хоча жодного наміру виконувати зобов’язання не мав.

Таким чином забудовник видурив у довірливих громадян майже 3,5 млн. грн. і ні обіцяних квартир, ні своїх грошей назад люди не отримали.

У липні 2018 року зловмисника було оголошено в розшук та невдовзі затримано.

Згідно з ухвалою Луцького міськрайонного суду до нього застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів із можливістю внесення застави в сумі 552 300 грн.

Як повідомлялося раніше, 24 сім’ї залишилися без грошей та квартир у Зміїнці Луцького району. Люди повірили забудовнику, екс-депутату Луцької міської ради Василю Курочку, який пообіцяв їм за два роки збудувати будинок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Я Показати IP 29 Серпня 2018 12:07
Хто такий
здравомислячий до Я Показати IP 29 Серпня 2018 16:25
Взяв з людей 3,5 мільйона, а суд присудив застави тільки 552 тисячі.Дасть суду цих півмільйона і шукайте вітра в полі!Оце так суд!Найгуманніший у цілому світі!Ганьба такому судді!Великі Гроші роблять свою роботу!
Патріот до Я Показати IP 29 Серпня 2018 16:34
А в людей (які давали гроші)також розуму нема!Чим вони думали коли давали свої фінанси фірмі у якої ще не був збудовоний будинок?Явно що не головою.Люди купили повітря!Будинку ще нема а вони вже гроші принесли!Невже ці 24 сімї не знали що спочатку товар а потім гроші,або спочатку нерухомість а потім вже потрібно платити фінанси!Називається зекономили на ціні!А тепер ні квартир-ні коштів!Просто головою потрібно думати а не заднім місцем коли даєш наперед свої гроші!
скептик Показати IP 29 Серпня 2018 12:13
3,5 ляма мінус 0,5 ляма мінус відкати 1 лям = чистий дохід 2 лями
Євробидло до скептик Показати IP 29 Серпня 2018 15:05
Даже і не поспориш......
Не зрозуміло Показати IP 29 Серпня 2018 12:24
чому застава 552,3тис.грн., а не 3,5млн.грн.?
KET Показати IP 29 Серпня 2018 13:00
курочка
читач Показати IP 29 Серпня 2018 13:52
решту потрібно роздати
ігор луцький Показати IP 29 Серпня 2018 14:44
Ну не затримали при злочинній владі.Так потрібно було 4 роки демократичній,проєвропейській владі ,щоб затримати злочинця.Ганьба правоохоронній системі.
Галина Показати IP 29 Серпня 2018 15:16
Він аферист ще той.Гроші він має .Все майно попереписував на родичів.Весь час виходив сухим з води ,той і зараз не дуже віриться що йому щось буде.завжди відкуповувася.....