USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

БМВ на автомийці протаранила три авто: масштабна ДТП біля Луцька. Оновлено

23 Квітня 2022 20:05
Масштабна ДТП за участю чотирьох авто сталася ввечері у селі Рованці Луцького району.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів свідків, близько 19 години легковик БМВ влетів на територію автомийки та протаранив мікроавтобус, що там стояв. Бус від удару вилетів на припарковані поряд авто. Згодом поліція повідомила, що спричинив аварію водій Мерседеса, зіткнення з яким уникав водій БМВ.
Внаслідок аварії є постраждалі. Подробиці – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 23 Квітня 2022 20:25
їхав 50ть ...
1 Показати IP 23 Квітня 2022 20:28
Ви факти пишіть,а не слова очевидців
Луцький Показати IP 23 Квітня 2022 20:31
Водію зразу повістку в воєнкомат!!!
Просто Показати IP 23 Квітня 2022 21:06
БМВ давати в руки не можна. Бус там не винуватий. Є відео.
Володя Показати IP 23 Квітня 2022 21:11
Свідки брехуни,бмв вдарила бус.Як міг бус розбити бмв,асобі перед не розбити
Я Показати IP 23 Квітня 2022 21:13
Якщо незнаєте як було то не пишіть, бус там потерпівший а не винуватець!
Андрій Показати IP 23 Квітня 2022 21:36
Мерседес винен який на головну виїхав а бмв хтів втікти від прямого удару і завалив бус
Просто до Андрій Показати IP 24 Квітня 2022 09:58
Нагадай но, яка швидкість в населеному пункті?
Wery до Андрій Показати IP 24 Квітня 2022 10:32
Ну і як, гарно втік? П.с. іншим їздунам - гальмуйте у своїй смузі руху, інакше з потерпілого стаєте винуватцем!
юрій миколайович Показати IP 23 Квітня 2022 21:48
Бмв це діагноз
Пецька Показати IP 24 Квітня 2022 10:56
Рено таке лайно з транспортного в пасажира...жодної подушкі.
Джек до Пецька Показати IP 24 Квітня 2022 16:19
Писати навчись.не транспортного,а вантажного. Не подушкі,а подушки. Вантажне переобладнане на момент покупки коштувало 10тис,пасажирське-20тис. Подяка януковичу за супер тарифи