USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 39.96 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Волинянин, який вкрав з «Єви» крем, відсидить чотири роки

18 Квітня 2020 22:19
На чотири роки засудили волинянина, який із магазину «Єва 1625» у Нововолинську вкрав три креми на 200 гривень.

Про це йдеться у вироку Нововолинського міського суду Волинської області.

Під час суду встановили, що 25 грудня минулого року раніше судимий обвинувачений вкрав із прилавків у магазині «Єва 1625» три косметичні креми вартістю 200 гривень. Крадіжку помітила працівниця магазину, яка намагалася перешкодити чоловіку, однак він вирвався та втік.

Допитаний у суді волинянин повністю визнав свою вину. Він розповів, що через декілька хвилин після крадіжки повернувся до магазину з викраденими косметичними засобами та попросив вибачення у представниці адміністрації магазину, але вона з продавцем викликали працівників поліції.

Чоловік щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо його не карати.

Відтак суд призначив йому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Михаил Показати IP 18 Квітня 2020 23:21
Кто-то за крем сидит 4 года, в то время как главные бандиты безнаказанно дерибанят миллиарды и миллионы из бюджета Украины. Маразм полнейший.
ор Показати IP 18 Квітня 2020 23:40
так і живем, садять за 200 гривень
мдя до ор Показати IP 19 Квітня 2020 11:56
Яка різниця на скільки вкрав? Сам факт крадіжки вас не бентежить? Я ще розумію, якби подихав з голоду і вкрав їжу, а так цілком справедливо!
ігор луцький до ор Показати IP 19 Квітня 2020 15:58
За ненавмисне вбивство людини-7 років..Давай порахуємо вартість життя людини в Україні.
мдя до ігор луцький Показати IP 19 Квітня 2020 17:20
Недолуге порівняння. Не вперше вкрав, бо не знаю - так жити легше. І випадково став причиною смерті. Я, до речі, ні в якому разі не вихваляю нашу судову систему, це мрак. Але в даному випадку, вирок справедливий
Дідо Показати IP 19 Квітня 2020 00:58
Українське правосуддя.
007 Показати IP 19 Квітня 2020 01:45
Я звичайно не схвалюю крадіжку ,але не мае і не буде правди на цьому світі . Тут крадуть міліони та людей вбивають і условка .тим більше вернув сам за декілька хвилин і вибачився
Ва Показати IP 19 Квітня 2020 07:08
Жесть. Так навіть при Сталіну такого не було...
Анонім до Ва Показати IP 19 Квітня 2020 09:19
А чому "навіть"? Навпаки. Якби вернути як було при Сталіну, то МВФ в нас би гроші позичав!
123 Показати IP 19 Квітня 2020 07:44
В нас сидять тільки ті люди, в яких немає грошей. Всі інші можуть робити, що захочуть, хабарі, схеми, відкати і тд.
Віктор Показати IP 19 Квітня 2020 08:28
Оце в нас влада!!! За 200 грн 4 роки дають, а за мільйони і мільярди навіть кримінал не порушують!!!?
200 грн Показати IP 19 Квітня 2020 08:45
Хай живе наш гуманний суд. Зарплату суддям треба негайно збільшити, така "розумова" праця дуже виснажлива. В нас красти безкарно можна тільки мільйонами.
Юрист Показати IP 19 Квітня 2020 08:49
Як завжди, писали-писали і не дописали. Тож не 4 роки за 3 креми. Ще напевно приєднали умовне за передні злочини.
Вік Показати IP 19 Квітня 2020 10:39
Краще не вертався б, то не знайшли би.
Соломон Показати IP 19 Квітня 2020 19:45
Виправна колонія не виправляє. Засуджені що відсиділи, навмисне йдуть на такі дрібні злочини,щоб повернутись до вязниці...