USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

ДБР підготувало підозри Порошенку, але Офіс Генпрокурора їх завернув, – ЗМІ

28 Лютого 2020 15:16
У Державному бюро розслідувань готували проекти підозр п’ятому президенту Петру Порошенку, але Офіс генпрокурора їх завертав через погану якість.

Про це повідомляє неназваний співрозмовник «Української правди», знайомий з ходом розслідування у ДБР.

Деталі: Співрозмовник УП підтвердив, що у ДБР, дійсно, готували проекти підозр Порошенку, однак в офісі генпрокурора їх завертали назад, як неякісні.

Претензії ОГП стосуються процесуальної якості проекту підозр. Водночас, УП не відповіли, яких саме справ вони стосувалися.

Нагадаємо, 28 лютого юрист Андрій Портнов, який подав низку заяв щодо Порошенка у ДБР, написав у Telegram, що слідчі бюро підготували 5-му президенту дві перших підозри і клопотання про обрання запобіжного заходу.

Портнов написав нібито генеральний прокурор дав доручення заблокувати будь-які негативні дії щодо Порошенка.

28 лютого Порошенко, в супроводі «групи підтримки», прийшов до ДБР на допит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
факт Показати IP 28 Лютого 2020 15:34
Купив і Генерального прокурора!!!
Луч Показати IP 28 Лютого 2020 15:43
Його треба посадити , як попередження наступникам, а тим більше є за що !!!
Хідео Кодзіма до Луч Показати IP 28 Лютого 2020 17:06
На пляшку ігристого
Виборець Показати IP 28 Лютого 2020 15:47
Ну, якщо сказав Порьнов, то це ого-го, як серйозно. Хто ж готує постанови?
АНАТОЛЬ_ Показати IP 28 Лютого 2020 19:55
Я в шоце
Патріот Показати IP 28 Лютого 2020 20:36
Цитата - “Як з’ясувалося з офіційного документа, який отримала суддя Шевченківського районного суду міста Києва, слідча Сєргєєва, яка так хотіла побачити Петра Порошенка у себе на допиті, терміново відбула у відпустку”, – зазначив Головань Не справа а фарс... жодних доказів і аргументів... Справа Шеремета теж наглядний приклад судочинства НоВої влади.
Народна прокуратура Показати IP 28 Лютого 2020 23:10
Маячня! Згідно з Кримінальним процесуальним кодексом України прокурор керує розслідуванням. і одночасно наглядає за заколнністю розслідування (це ідіотизм, встановлений кодексом Портнова але маємо те, що маємо ). Якщо прокурору не подобається якість письмового повідослмленняч про підозру, він зобов'язаний самостійно таке повідомлення підготувати і оголосити підозрюваній особі. Інакше це або сприяння злочинцю в ухиленні від кримінальної відповідальності, або відверта і беззастережна брехня про виніватість особи. Прокурор апріорі не може бути осторонь такої ситуації.
Народній прокуратурі Показати IP 29 Лютого 2020 11:48
А якщо «народну прокуратуру» почнуть розслідувати за повідомленням якогось януковця, то чи скористається «народна прокуратура» можливостями чинного процесуального кодексу???
145 Показати IP 29 Лютого 2020 11:52
Не садіть і вас не посадять
Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Лютого 2020 13:25
Всё это туфта. Игра на публику (режиссёр известен). В своё время Кучма обещал посадить олигархов. Результат-вырастил новых. Ющенко обещал посадить Кучму. Результат-пшик...Янукович обещал победить коррупцию. Результат-олигархи стали ещё богаче. Порошенко обещал (перечислять замахоришся). Результат-обогатился в разы. Вывод-Олигархат-объективная составляющая Украины.
Стьопі Показати IP 29 Лютого 2020 16:07
На Волині російська – це прояв азоровського мовотупія. По-друге, Кучма нічого не обіцяв, він олігархів вирощував. Ющенко такого слова взагалі не вживав, він їм просто віддався. Янукович хотів їх підпорядкувати, як це зробив путлін. Порошенко слово «олігарх» почав вимовляти лише на початку виборчої кампанії 2019 року
Она Показати IP 29 Лютого 2020 20:11
Свинарчук одним словом!