USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Друга інфікована з Волині: на коронавірус захворіла жителька Луцького району

27 Березня 2020 11:15
25 березня, окрім 7-річної дівчинки, на Волині лабораторно підтвердили ще одну хвору на коронавірус. Нею виявилась жителька Луцького району.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк. За станом на 26 березня вона перебувала у стані середньої тяжкості.

Очільник Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський зазначив, що пацієнтка поступила до медзакладу 25 березня. Щодо особи пацієнтки, її віку та роду занять лікар надавати коментарі відмовився.

Нагадаємо, у відомого бізнесмена з Липин, в якого експрес-тест показав позитивний результат, лабораторно вірус не виявили. Першою інфікованою стала 7-річна дівчинка з Гіркої Полонки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Айболить Показати IP 27 Березня 2020 11:21
Пішла 3 третя- неділя карантину.2 особи захворіли. А яка паніка, який рух,які гроші пішли. А комусь це потрібно....
Ім'я до Айболить Показати IP 27 Березня 2020 11:34
Це ж яким потрібно буто ідіотом, щоб не усвідомити очевидного. Завдяки карантину захворіло 2 особи, а не 200 000 осіб.
Айболить до Ім'я Показати IP 27 Березня 2020 12:13
Тест для іді*тів.....вийди в місто і подивись на карантин.....в епіцентр,сільпо іт.д. ...нікого немає...А так класна позиція уряду-нема хворих-заслуга держави -є ,самі винні,держслужбовцям гроші ідуть, а всі інші?????
Ну до Айболить Показати IP 27 Березня 2020 11:36
Це та цифра, яку вам показали . Вона далека від реальності
253 до Ну Показати IP 27 Березня 2020 14:12
бачиш "сусліка"? - ні... -а він є!!!
лучанка до Айболить Показати IP 27 Березня 2020 11:38
Виявили-це не тільки ті, у кого виявили. Скільки ще не виявлених, ніхто не знає. Можливо, попереджувальні заходи і допоможуть знизити кількість інфікованих. Хто знає. А з огляду на стан нашой медицини, єдиний шанс вижити при епідемії-не захворіти. А гроші все одно би освоїли ,так чи інакше.
Айболить до лучанка Показати IP 27 Березня 2020 13:01
Інфіковані проявлють себе н 7-8 день,потім ще 7-9 днів для боротьби, якшо є з чим боротися.Згадайте Санжари 2неділі і по домівках.А в нас вже 3 третя неділя скоро закінчиться, от і думайте інколи самі а не гуглом..
лучанка до Айболить Показати IP 27 Березня 2020 13:50
Це якби не було припливу населення. Скільки людей повернулися і повертаються щодня з-за кордону і на Волинь, і через волинські пункти пропуску. І оформляють їх волинські митники, прикордонники та ін,.І їдуть ці люди далі через область,зупиняючись на заправках, магазинах. А скільки новоспечені таксисти розвозять людей від кордону по домівках,а потім вертаються з заразою в сім"ї. Не все так просто, ми не на острові. Відбувається постійний приток людей з епідемічних країн, і на ізоляцію вони не сядають -от в чому проблема.
Айболить до лучанка Показати IP 27 Березня 2020 14:24
Так посадіть тих10-12 тис.заробітчан на карантин типу санжар, а не всю Україну, а то дають бумажку підписати, і гуляй.....
!!! до Айболить Показати IP 27 Березня 2020 14:43
Ви першим підете їх садити по домівках? Розробіть алгоритм і запропонуйте місцевій владі - вона швидше послухає. Якщо ні, то не будьте надто розумним і не наказуйте повітрю посадити заробітчан вдома. Це потрібно було робити з самого початку і протягом часу їх повернення. Якщо в довбешці немає свідомості як сиді ти вдома, то окрім прикування до батареї не допоможе.
лучанка до Айболить Показати IP 27 Березня 2020 14:53
Щоб посадити на карантин "типу санжар", потрібні місця, фінансування ,постачання, обслуговування... А у отамана немає золотого запасу. Посадити вдома-ідея правильна, але наш люд ,то свині ,тому дотримуватись карантину будуть одиниці. Приставити до всіх поліцію-де її взяти. Стеження через телефон, як у цивілізованих країнах -не з нашими можливостями і розумом. Тому поки такий варіант. Що краще-добити економіку чи врятувати якусь кількість населення, які потім невідомо за що будуть жити-я не знаю.
Айболить до лучанка Показати IP 27 Березня 2020 15:36
Ну звичайно, легше 35мільйонів на карантин посадіити, видав указ, і все, проблеми твої, а гроші- на Волині виділили 150 мільйонів гривень на боротьбу з короновірусом-відчуваєте результати все є в лікарнях та аптеках???? А по Україні???? Яка влада, такий і карантин....
Айболить до лучанка Показати IP 27 Березня 2020 16:06
В Польщі карантин до 14.04.в сусідній Білорусії взагалі карантину нема, ну а ми,як ,завжди, .......
лучанка до Айболить Показати IP 27 Березня 2020 18:15
В Польщі карантин продовжать, подивіться польське ТВ, які там настрої ,Лукашенко відморожується, і не все там так райдужно. А у нас розсудили ,що економіку, чи з коронавірусом, чи без нього, рано чи пізно доб"ють, а тисячі смертей влада собі дозволити не може, от і робить популістські рухи ,щоб потім виправдатися, мовляв ,зробили все можливе. До речі, жорсткі карантинні обмеження вводять більшість країн світу ,навіть таких, які мають кращу економіку і можливість лікувати. Чи має все це сенс? Поки ситуація не критична, далі-хто знає.Як на мене ,то підприємства повинні працювати, а магазини- не всі, і народ без потреби шастати не повинен,особливо пенсяри.
Юлія до Айболить Показати IP 28 Березня 2020 10:45
Як попередники підняли економіку, такий і карантин з усіма благами. Наскільки я памятаю ця влада говорила про дефолт,а це означає що ми голі і босі. Карантин це ще раз доказав.
Лєна до лучанка Показати IP 28 Березня 2020 12:40
Якщо людина приїхала з за кордону, не означає що вона хвора... Відповідальні люди самі собі роблять карантин на 2 тижні
Сусід Показати IP 27 Березня 2020 11:52
Та ладно. Дехто хоч руки навчився мити :)
Євген до Сусід Показати IP 27 Березня 2020 12:01
І в носі на вулиці не колупатися
Лучанка Показати IP 27 Березня 2020 12:17
Чому секрет хто захворів??????Це не сифіліс,це вірус!!!!Весь світ озвучує хто зараз на ізоляціїї!
Пропозиція до Лучанка Показати IP 27 Березня 2020 12:56
Нехай живе людина далі. А то ж наші "добрі" і дикі українці, коли дізнаються хто це, то закидають камінням, зацькують. В людей живе більше ненависті, ніж в тварин.
Правильно до Лучанка Показати IP 27 Березня 2020 13:20
Так як першими захворіли китайці, другими італійці, далі французи, німці, америкоси і так далі, то треба оголосити в порядку черги списки всіх хто захворів щоб ми знали. А з іншої сторони - треба було б повідомити хто щоб люди знали контактували вони з ним чи ні, але я так відчуваю що ізолювати прийдеться так багато, що комусь стає страшно. Та й якби була потреба в ізоляції, то починали б ізолювати ще всіх тих хто приїзжав з-за кордону, але робили все навпаки. Не партеся, нічого ви тут не зміните, все йде по плану.
Анонім Показати IP 27 Березня 2020 12:25
Куршавель він такий..... Підступний.
Анонім 2 Показати IP 27 Березня 2020 22:35
Перших два в яких не виявили, це скромні керівники Пан Курчак, які без охорони побоялись лягати в лікарню. Дивно кого вони бояться?.....
отак Показати IP 28 Березня 2020 00:06
виявили в Мартиняка. зам'яли. він ще декількох заразив, нині на лікуванні.
Свідок Показати IP 28 Березня 2020 01:24
Сьогодні на Ягодині наші поверталися з Панства, і всі стояли толпою більше 500 чоловік, так що ждіть поповнення незабаром
Дрон Показати IP 28 Березня 2020 10:44
Скажіть будьласка а ця дівчинка з гіркої полонки якій 7 років звідки перевезла корона вірус?
Юлія Показати IP 28 Березня 2020 11:33
Чому не говорите хто захворів?
Лучанка Показати IP 28 Березня 2020 17:58
не відомо, насправді, скільки підтверджених випадків в Луцьку.