USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

ДТП у Луцьку: маршрутки не поділили дорогу

2 Квітня 2015 15:36
Два автобуси «притерлись» боками поблизу Луцької міської ради. Ніхто з пасажирів не постраждав, а машини відбулися легкими пошкодженнями.

Інцидент трапився в обідню пору на зупинці, що на вулиці Богдана Хмельницького. Згідно з попередньою інформацією, водій маршрутного таксі №22, рушаючи з зупинки, не пропустив маршрутку №9, яка рухалась у попутному напрямку. Водій останньої намагався уникнути зіткнення, скерувавши автобус до лівого краю дороги. Як результат, автобуси «притерлись» боками.
Інспектор ДАІ, який саме працював на місці пригоди, повідомив, що ніхто з пасажирів унаслідок інциденту не постраждав. Безпосередньо автобуси отримали мінімальні пошкодження. Серед іншого - здерта рекламна плівка та розбитий сигнал повороту.
Попри це, незначна аварія створила чимало незручностей автомобілістам міста, які в той час рухались вулицею Богдана Хмельницького – утворився затор, який простягався від школи №1 до, безпосередньо, місця ДТП.
Тролейбусам та автобусам довелось об’їжджати маршрутки тротуаром.

Біля міськ ради не розминулись маршрутки

Posted by Naverns Chudakuli on 2 квітня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
патріот Показати IP 2 Квітня 2015 15:46
вуличка вузенька от і цьомкнулись...
123 до патріот Показати IP 3 Квітня 2015 06:23
Хто б навчив маршрутчиків ПДР
фокс до 123 Показати IP 11 Квітня 2015 11:25
а ти сам знаєш на мерси та джипи як іздять глянь можеш навіть зауваження ім зробити може виживеш
київ Показати IP 2 Квітня 2015 15:47
як мило)
Дьодік Показати IP 2 Квітня 2015 15:48
Там шумаХЕР на шумаХЕРІ. Постійно влаштовують "гонки-переслідування", особливо ті машини маршрути яких частково або майже повністю накладаються - 9, 10, 11, 28.
Mery до Дьодік Показати IP 2 Квітня 2015 22:10
Постійно приходиться їздити маршрутом 10,11.Це просто жах!!!! Не зрозуміло куди водії поспішають і чи думають вони про те, що в салоні можуть стояти пасажири - люди з дітками. За поручні ледве тримаєшся з такою їх скаженою швидкістю.!!!!!
оля до Mery Показати IP 2 Квітня 2015 22:31
Сьогодні приблизно о 20.20 їхала 10 маршруткою в сторону Рівненської, це були справжні гонки з 29 маршрутом. Мало не було аварії.
777 Показати IP 2 Квітня 2015 15:49
маршрутчик за 3грн горобця в полі заганяє,
анонімус Показати IP 2 Квітня 2015 15:57
чи не забагато в нас маршруток?
213211 Показати IP 2 Квітня 2015 16:23
Так вони взагалі в дзеркала не дивляться, тільки в салон, щоб побачити хто заплатив, а хто ні.. А так, починає виїжджати, коли ти тому БАРАНУ сигналиш, тільки після того поворот включає... П*здити тих маршутчиків треба і слухати чи дихає...
У-ух! Показати IP 2 Квітня 2015 16:47
Iнтервал руху маршруток повинен бути 10-15хвилин а не 10метрiв
Андрій Показати IP 2 Квітня 2015 17:06
А я хотів би підняти проблему маршруту № 17 і 28 на вулиці Конякіна в сторону центру. Замість того щоб їздити по черзі через 5 хвилин, то вони як роблять - спеціально 28 чекає 17-ку і їде перед нею за 20 секунд. Проїхалися разом одне поперед одного і чекай їх знову хвилин 10-15. Хлопці-водії, так робити не можна.
А ху-ху,не хо?-хо до Андрій Показати IP 3 Квітня 2015 09:36
А де це ,Андрію,взяли такий інтервал 5 хвилин між маршрутками???Пасажири вже знахабніли взагалі.А не хочете,як у Польші ,чекати маршрутку по 40 хв(м.Люблін) ?
ас Показати IP 2 Квітня 2015 18:02
зате проїзд по 2.50
Анонім Показати IP 2 Квітня 2015 18:32
СЬОГОДНІ В 12 му маршруті чмо водій придавив дверима старшу жінку яка не встигла зайти і потім 5 разів порушив ПДР.
123 Показати IP 2 Квітня 2015 20:23
А які гонки на випередження вони іноді влаштовують!!!!!
лучанка Показати IP 2 Квітня 2015 20:44
Вони ганяють як дурні. Сьогодні маршутка 11,ганяла як дурна. Заходила в маршутку,то ногу придушив. Люди ще не зайшли,а вони вже закривають двері і летять
Анонім до лучанка Показати IP 2 Квітня 2015 22:46
бо вони дурні і є. розумні би так не робили.
Іван Показати IP 2 Квітня 2015 21:09
Всек вірно Лучани та гості міста кажуть. Тільки чомусь перевізники не реагують. де транспортна дисципліна, сервіс і взагалі повага. Ці ж водіі везуть людей, а не дрова!!!! не збагатієш за тих 3 гривня. а біди можеш людям наробити і собі теж. добре що все закінчилось лише "потерлись".
Анонім Показати IP 2 Квітня 2015 22:38
Маршрутчики повзають а не ганяють. Особливо всякі 107-мі 103, та й інші. На зупинках по 5 хв стоять. Маршрутка з львівської до центру їде 25 хв., хоча могла б за 10 заїхати, як це раніше було.
Якубович Показати IP 2 Квітня 2015 23:25
коментар було видалено
СССР Показати IP 3 Квітня 2015 10:38
В СССР водій водієві був друг , товариш і брат !
Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 11:35
Мене одне цікавить... їх дибілами беруть на роботу чи вони вже там ними стають ?!
Лучанка до Анонім Показати IP 3 Квітня 2015 14:00
Певно стають
водій маршрутки Показати IP 3 Квітня 2015 16:39
Шановні пасажири! Гонки на маршрутах завжди були і будуть поки водій буде зацікавлений в сумі виручки Маршрути в Луцьку дублюються майже всі. Хто з Вас хоч раз думав про водія͵ нема такого рейсу щоб заплатили всі пасажири і кричи не кричи. Зі салону в вечері вимітаєш все - лушпиння ͵серветкиͺбутилки͵обгортки... Шторами витирають рукиͺсидіння порізанні і пописані.
липа до водій маршрутки Показати IP 3 Квітня 2015 17:09
карочи. Совок рулит а не маршрутчики.
фокс Показати IP 11 Квітня 2015 11:21
а ви сядьте за кермо і поіздіть і тоді побачем. діло не в гривні навіщо стільки транспорту в такий маленький Луцьк і дочого тут водіі пасажири самі ведуть себе як бидло смітять малюють і деруть все в транспорті