• USD 24.7 24.85
  • EUR 27.1 27.3
  • PLN 6.3 6.38

«Динамо» вирвало перемогу в «Мальме» у Лізі Європи

Київське «Динамо» завдяки голу Буяльського на 84 хвилині вирвало перемогу над шведським «Мальме» у першому матчі групового етапу Ліги Європи – 1:0.

Матч відбувся 19 вересня на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві.

«Динамо» на правах господарів на початку матчу взяли м’яча під свій контроль. Так, на 7 хвилині по воротах «Мальме» пробивав Сидорчук, однак м’яч зрикошетів від захисника шведів та полетів на кутовий, який особливої небезпеки не приніс. Також у динамівців пробивав Вербич – повз ворота.

На 27 хвилині Буяльський міг відкривати рахунок, але м’яч після його удару з-за меж штрафного пролкетів поруч зі стійкою. Через десять хвилин шведи відповіли ударом Левіцкі, але він вийшов несильним, тож Бойко забрав м’яч до рук.

В підсумку, перший тайм завершився з нулями на табло.

На 52 хвилині кияни могли відкривати рахунок, але Кенджора головою пробив над перекладиною пысля подачі Вербича зі штрафного. Через дві хвилини супермомент не використав Буяльський, влучивши з близької відстані у воротаря.

Кияни продовжували нагнітати: після подачі зі штрафного на 60 хвилині воротар шведів Далін врятував свою команду від автоголу.

А на 84 хвилині Шепелєв відпасував на Буяльського, який розстріляв ворота «Мальме» та відкрив рахунок – 1:0.В підсумку, матч завершився з мінімальною перевагою на користь «Динамо».