USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Фаєри і розлючені активісти: Стерненка ледве вивезли із суду до СІЗО

23 Лютого 2021 13:18
Біля Приморського районного суду міста Одеси, де сьогодні оголосили обвинувальний вирок Сергію Стерненку, відбуваються сутички активістів з поліцією.

Про це повідомляє depo.ua.

Активіста відправили в СІЗО, де він чекатиме вступу вироку в законну силу. Прихильники Стерненка, що прийшли його підтримати, зустріли вирок криками «Ганьба!» Сам Стерненко не став дослухувати вирок, і звернувся до присутніх. За його словами, рішення суду замовне, і суддю змусили переписати його в останній момент.

Як інформує Парламент.UA, прихильники Стерненка блокували виходи з суду, палили шини та застосували вибухові пакети
.
Попри це, автозак зі Стерненко зміг відвезти засудженого до СІЗО.
Нагадаємо, сьогодні Приморський райсуд визнав активіста Сергія Стерненка винним у викраденні людини. Його засудили до 7 років 3 місяців в’язниці з конфіскацією половини майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Да уж Показати IP 23 Лютого 2021 13:26
там ще Порошенка за вбивство брата в Молдові не засудили ? Хахаха, кривосуддя.
123 до Да уж Показати IP 23 Лютого 2021 13:34
Це ще не все, має бути постановлений вирок по Стерненку за те, що людину зарізав. А про його оборудуи з наркотою чооо нічого нн роблять. Вбивця має сидіии в тюрмі, хоч він і вдівся в шкуру так званого активіста.
morpheus до 123 Показати IP 23 Лютого 2021 14:26
Це тобі на медведчкуковських помийках чи пєтушарій про вбивцю розказав? Я би подивився на тебе, якби на кону твоє життя стояло..
Суддя до morpheus Показати IP 23 Лютого 2021 16:55
почитати обвинувальний висновок слідства почитати слабо ?? Ніколи не пробував самоосвіту ?? Чи тільки повторюєш загальноприйняті фрази із зомбоящика...
УКРа Показати IP 23 Лютого 2021 14:31
Фу! Ганьба! Чого варта країна яка натовпом, а не правосуддям відстоює злочинців! У цієї країни немає майбутнього :(
Анонім Показати IP 23 Лютого 2021 15:28
Отец нации написал пост в защиту Стерненко. Оказывается, если ты патриот, то тебе можно нарушать закон. Если убил или похитил "прокремлевского агента", то это не считается за преступление. При этом гетьман очень ловко подменяет понятия, говоря о санкциях против Медведчука. Если в случае с Медведчуком не было предъявлено никаких доказательств, лишь решение РНБО, то в случае со Стерненко у следствия была доказательная база. Петр Алексеевич, возвращайтесь в 14-й век. Нам с вам не по пути в Европу.
Валерій Показати IP 23 Лютого 2021 15:43
Такі злочинці як Стерненко повинні сидіти в тюрмі.Це буде наукою для інших лжепатріотів.......
Ольга Показати IP 23 Лютого 2021 15:54
Дивимся на це чудо!!! ))) каже що він щей інвалід по зору!)))) https://youtu.be/P6eKVkMxLd0?t=3163
Пєтя Показати IP 23 Лютого 2021 16:43
Ви тут всі подуріли? Завдяки цьому хлопцеві і таким, як він, зараз не існує ще однієї недореспубліки в Одесі. Відфільтровуйте інформацію.
Да до Пєтя Показати IP 23 Лютого 2021 16:58
Тут переважно вата, хто з народження, хто за гроші.
мда до Да Показати IP 23 Лютого 2021 17:15
Якщо я думаю не так як ти... Ходжу на роботу, плачу податки... і далеко " мав " таких патріотів без трудової книжки... то в чому вата.. Я себе в житті зробив сам, всього досягнув і хочу жити в здоровій державі на імя УКРАЇНА, а не дивитися , як сьогодні туніядці зі Львова та Івано-Франківська приїхали до Одеси спасати " юриста " Стерненка
450_0_1_ до Пєтя Показати IP 23 Лютого 2021 17:00
Цим дай волю, вони в кожній області недореспубліку організовувати стануть. Це продажні шкури.
ПєтІ до Пєтя Показати IP 23 Лютого 2021 17:18
І за тобою скоро прийдуть...!
Правий шарій Показати IP 23 Лютого 2021 17:14
Недодержава? Вбивці Бузини скоро 6 річницю атінтату святкуватимуть.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2021 17:49
навіть якщо ти працюєш на благо системи, вона не буде тебе захищати, система захищає тільки тих,хто в системі і навіть тоді не завжди. Наша держава -це система,а забезпечення справедливості тільки для гарних слів.
Антивата Показати IP 24 Лютого 2021 01:09
Скільки тут вати коментує останнім часом, повилазили... Нічого. Скоро ви всі поховаєтесь по своїм норам. Хто вспіє.