USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

Фонд Гупала спіймали на продажу у Луцьку гуманітарних авто і швидкої допомоги

15 Червня 2022 11:29
У Луцьку викрили шахраїв, які ввозили в Україну авто під виглядом гуманітарної допомоги, після чого продавали їх за готівку. З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що йдеться про членів благодійного фонду Юрія Гупала «Віримо в Україну».

Як повідомили в СБУ, оперативники зафіксували продаж одного гуманітарного автомобіля за суму у понад 100 тис. грн. Також представник фонду обіцяв продати карету швидкої допомоги, ввезеної в Україну під виглядом гуманітарної допомоги. Її вартість зловмисник оцінив у 12 тис. доларів США.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 201-2 (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) ККУ. Також йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
ІА Волинські Новини намагалося отримати коментар у Юрія Гупала, проте на дзвінки він не відповів. Редакція готова опублікувати його коментар щодо цієї ситуації.

Зазначимо, що Юрій Гупало призначений на посаду заступника голови Волинської ОДА в сфері гуманітарних питань, волонтерства та координації діяльності з податковою та митною службами на початку березня 2022 року. Також він є керівником обласного осередку партії «УДАР», має бізнес у сфері міжнародних перевезень. Він також є власником готельно-ресторанного комплексу та засновником волейбольного клубу «Олюртранс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Джек Показати IP 15 Червня 2022 12:01
Для чого ввозити щось під виглядом гумдопомоги,якщо на авто розмитнення відмінене.що за бред
Андрій до Джек Показати IP 15 Червня 2022 13:17
1) можливо йому хтось подарував а він продав тоді є логіка ... 2) для уникнення черг при пересіченні кордону (бо волонтерські йдуть поза колійкою) 3) могли просто натупити бо з позиції 0 розмитнення це справді дивно..
Анонім до Джек Показати IP 15 Червня 2022 14:02
Авто придбане за кошти благодійного фонду для передачі чи використання в благодійних цілях, а не для продажу
Джек до Анонім Показати IP 15 Червня 2022 20:37
Ти маєш на увазі:ЗА КОШТИ ЙОГО ВЛАСНОГО ФОНДУ?
Анонім Показати IP 15 Червня 2022 12:19
Гівняр. По законах воєнного часу......
0000 Показати IP 15 Червня 2022 12:22
кому війна - а кому мать родна, повістку на фронт - і то негайно !!!!!!!
Справедливість Показати IP 15 Червня 2022 12:23
Обрубати руки до ліктя або на передову без бронежилета!!!!!!
І Показати IP 15 Червня 2022 12:35
Коли це все закінчиться? Чому ніяк неможуть покарати хоч раз , щоб інші бачили і розуміли які накладки можуть бути !!!
Всезнайко Показати IP 15 Червня 2022 13:31
Гупало - шахрай ще той. Немає де печатку ставити.
Анонім Показати IP 15 Червня 2022 13:34
Авто дарують іноземці ,а вони їх продають !
Джек до Анонім Показати IP 15 Червня 2022 13:53
Зроби так щоб тобі подарували
до джека до Джек Показати IP 15 Червня 2022 15:22
для того вони і є депутати,радники ,щоб в такий час не протирати штани в кабінеті,а вирішувати нагальні потреби наших захисників,переселенців.І до того ж в них дуже багато є можливостей це робити.Простий,такий як я,маю бажання допомогти,та немає можливості залучити в допомозі іноз.фонди.бо потрібно купу документів.А там зелене світло
до анонім до Анонім Показати IP 15 Червня 2022 14:12
Так.Різні закордонні фонди нам дарують авто,швидкі,пожежні.А такі як Гупало,смиканув,що можна на цьому добру касу зірвати.Швиденько оформив свій фонд,на який і заганяли ці авто,а тут в ФБ хизувався фотками,ніби він за свої кошти передає авто,гуманітарну допомогу ,а насправді все продавалось, або розподілялось тим кому потрібно.Як такі люди можуть бути депутатами і щось вирішувати на користь держави,на користь своїм співвітчизникам,якщо нічого святого немає в душі.Гидко і важко усвідомлювати,що поряд з нами в місті живуть такі люди.ПОЗОР!!!
1+1 Показати IP 15 Червня 2022 15:07
Сволота
Viola Показати IP 15 Червня 2022 18:41
Взагалі, хто хоче реально допомогти , то допомагає по тихому. Без фоточок в інстаграмі чи фейсбуці.
10 Показати IP 16 Червня 2022 04:05
Чуліпа приготуватися!
Діма Показати IP 16 Червня 2022 23:09
Шпас розбирися хто там шо крисанув бо ти смотрящий за щурам і спрос буде з тебе.