USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Звільнили заступника голови Волинської ОВА Юрія Гупала

17 Січня 2024 19:13
Юрія Гупала звільнили з посади заступника голови Волинської обласної військової адміністрації.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. Інформацію підтвердили у пресслужбі ОВА.

Як стало відомо, Юрій Гупало написав заяву на звільнення з посади 12 січня. І того ж дня був звільнений. Про причини звільнення наразі не інформують.

Раніше Фонд Юрія Гупала «Віримо в Україну» став фігурантом скандалу, пов'язаного з продажем у Луцьку гуманітарних авто і машини швидкої допомоги. Як повідомили в СБУ, оперативники зафіксували продаж одного гуманітарного авто за понад 100 тис. грн. Також представник фонду обіцяв продати карету швидкої допомоги, ввезеної в Україну під виглядом гуманітарної допомоги. Її вартість зловмисник оцінив у 12 тис. доларів США.

Читати ще: Пікапи-примари? Чи доїхали на фронт нові автомобілі від фонду Гупала

Також відомо, що за період від 24 лютого 2022 року до 24 лютого 2023-го від благодійного фонду Юрія Гупала 611 осіб було внесено в «Шлях», що дало можливість чоловікам призовного віку виїжджати за кордон.

Зазначимо, що Юрій Гупало був призначений на посаду заступника голови Волинської ОДА в сфері гуманітарних питань, волонтерства та координації діяльності з податковою та митною службами на початку березня 2022 року. Він є керівником обласного осередку партії УДАР, має логістичний бізнес.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
неСоня Кошкіна Показати IP 17 Січня 2024 19:52
Давно пора тих хапуг подалі від корита.... Але то лише безпідставні сподівання... Сьогодні показово прижали і написав заяву на звільнення з посади заступника, а завтра занесе і спливе на ще грошовитішій посаді... Нажаль...
Тур Показати IP 17 Січня 2024 20:06
то волонтер настоящчий, бабло щиро любить
Анонім Показати IP 17 Січня 2024 20:11
Дані в систему шлях вносить на другому поверсі в 217 кабінеті блондинка, помічниця Траханенка. За енну кількість баксів. Сума різна кожного разу. Законно ти їдеш чи ні, внесуть тебе в Шлях тільки після сплати. І всі закривають на це очі. А лугандонські менти як завжди виходять чисті із води. Видно Гупало змився сам перш ніж його викинули як відпрацьований матеріал.
Анонім Показати IP 17 Січня 2024 20:23
Жополиз не захотів діллитися відать, судити козла по законам військового часу
Сергій Показати IP 17 Січня 2024 20:43
Молодець касу взяв і тихо смився,все добре
Анонім Показати IP 17 Січня 2024 21:44
А це після звільнення треба з'явитись в ТЦК для уточнення даних,чи ні?
Тур до Анонім Показати IP 17 Січня 2024 23:37
сама в то віриш шо пишеш?
ABC Показати IP 17 Січня 2024 23:08
Чому тільки звільнили? Після всіх його "подвигів" він мав би присісти на непоганий строк.
Зомбіланд Показати IP 18 Січня 2024 00:39
Ще один зірвав банк. А ви л...хи воюйте...
Ігор Показати IP 18 Січня 2024 07:42
Рідкісна потвора цей гупало !
За розвитком жанру Показати IP 18 Січня 2024 09:06
Всі ті, кого він благословляв на посади : Рівняйсь ! Струнко ! На вихід - кроком руш ! ( Бо гірше буде ! )
Фермер Показати IP 18 Січня 2024 09:59
У нас в Журавичах має бізнес, веде його фонд і бізнес сім"я бувшого голови рда. Гуманітарка продається через магазин, забрали кращі землі, скупили сг техніку, ми бачимо все.........
Ні корупції Показати IP 18 Січня 2024 11:18
Виправдань корупціонерам немає, але люди ж самі і розводять ту корупцію - самі ж несуть ті взятки, якби не було тих, хто годує корупцію, не було б і корупції. Чому люди масово шукають, як би то порішати. Тут треба, щоб боялися не тільки ті, хто бере, а й ті, хто дає.
Гість Показати IP 18 Січня 2024 12:26
Гупало всього лиш підставна людина. Без Погуляйка і Мовенка нічого і ніхто там не робить. Говний крадій це Гупало і Мовенко, ще там є дво з ними Романюк і Порохнавець...
Сюмак Показати IP 18 Січня 2024 12:49
От і все, докерувався Гупало , твої "кенти" Луганські і Донецькі поїдуть з часом,а тобі прийдеться жити на Волині і зустрічатись навіть випадково,дивитись в очі людям ,яких ти ображав коли був на посаді. Поки зараз Погуляйки з Мовенками "тушать"по можливості з службами по твоїй справі, але пройде ЧАС і ці самі служби тебе і твого "кєнта-лоха" Сашку Ковальчука мера Ківерців помножать на ноль!!! Там на вас папка давно зібрана, будуть вам і стадіони і автомобілі позашляховики ,які ви закупили щоб збивати шахиди на Волині (незмогли спи@дити на стадіоні то на авто намутили) . ДАЛІ БУДЕ……
до сюмака до Сюмак Показати IP 18 Січня 2024 14:23
Він не жити на Волині,бо вже дали йому добро втекти закордон. Стільки ж накрасти,то можна все своє подальше життя сидіти в Іспаніі чи Італіі. От як батькам пережити той сором??? як дивитись сусідам родичам в очі за самого більшого крадія
Гість Показати IP 18 Січня 2024 14:43
Залиште в спокої Гупало, ні в чому він сам не виней. Погуляйко і Мовенко рулять там усіма...
Спиридон Показати IP 18 Січня 2024 14:54
До уваги прокурора області: вмієте читати? Проінформуйте громадськість упродовж 10 днів. Як вимагає закон! А ні -то нафік за Гупалом!
До фермера Показати IP 19 Січня 2024 09:43
Магазин в Журавичах , яким керує Валєра, магазин Гупала, там продають гуманітарку яку отримує по фонду Гупала бувша голова рда , і все село наше знає, а людям роздають те що не продається