USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Галас і гори сміття: лучани скаржаться на безлад під коворкінгом Вакарчука

17 Червня 2019 19:53
Лучани обурені сусідством із вейп клубом і коворкінгом партії Святослава Вакарчука «Голос». Мешканці скаржаться на галас, лайку та куріння «під вікнами», проте, кажуть, молодь на зауваження не реагує.

Про це інформує редакція «Під Прицілом» з посиланням на слова мешканки пані Світлани.

З її слів, гори сміття та розкидані недопалки створюють не відвідувачі вейп-клубу, а молоді люди, які є учасниками компанії Віктора Левандовського і партії Вакарчука «Голос».

«Політичні партії були та зникали, а сміття після них залишається завжди», - обурюється жінка.



"Чи потібно жителям таке сусідство? Навряд чи. Проте політична компанія внесла свої корективи.

Щоб досягнути змін у суспільстві, треба почати з себе, наприклад припинити засмічувати територію, на якій живете, – йдеться у публікації видання "Під Прицілом".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 17 Червня 2019 19:58
ну прям ГОРИ сміття .....по коліна
Активіст Показати IP 17 Червня 2019 20:09
А де цей свинарник знаходиться?
Google до Активіст Показати IP 17 Червня 2019 21:02
проспект Волі, 16Г
Навуходоносор Показати IP 17 Червня 2019 20:37
Чого жалітися, читайте слоган: "Партія справжніх змін". Ось тільки нехай скажуть: які зміни справжні, а які фейкові? В трьох соснах заблудились рокери партійні...Тусовщики полізли в політику. До дерибану приєднується ще й балаган.
Патріот Волині Показати IP 17 Червня 2019 20:56
гОлос, а не гАлАс!!!)))
Дід Показати IP 17 Червня 2019 21:27
Барабас номер 2.
Тор Показати IP 18 Червня 2019 00:05
За неповагу до української мови виражену всякими англо, та іншомовними вивісками, україноненависники повинні сплачувати щомісячні штрафи, ну наприклад 50 тисяч.
Я Показати IP 18 Червня 2019 06:14
львовяки засрали Львів тепер по всій Україні та бидлота розлізлась і щось мекає пго зміни на кгаще...