USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Хто представлятиме Україну на Євробаченні-2019

23 Лютого 2019 22:45
Україну у фіналі Євробачення-2019 в Ізраїлі представлятиме MARUV.

Про це стало відомо під час фіналу Нацвідбору 23 грудня.

Так, від суддів учасники отримали такі бали: ANNAMARIA – 1, BrunettesShootBlondes – 2, KAZKA – 3, YUKO – 4, MARUV – 5, Freedom Jazz – 6.

Натомість глядачі оцінили виступ YUKO в 1 бал, 2 бали отримали ANNA MARIA, Brunettes Shoot Blondes – 3 бали, Freedom Jazz – 4 бали, KAZKA – 5 балів, MARUV – 6 балів.

Отож, в підсумку MARUV отримала 11 балів та представить Україну на Євробаченні-2019.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
... Показати IP 23 Лютого 2019 23:09
Марув і підримував і пох на політику ви вже задовбали всі політмоани....казака ваша і фрідом джар реал гуано!!!!!
Лучанин до ... Показати IP 23 Лютого 2019 23:37
Хватить "бухать"
Точно до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2019 00:22
Але без цього таке дивитися просто неможливо.
Нє до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2019 00:35
Там щось сильніше за бухло... якісь психотропи...
Молкалык клятый до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2019 11:20
Не хватит а "Досить"
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 24 Лютого 2019 08:28
"Хохляцька ватага",якій все "по приколу"показала в черговий раз свій рівень і відношення до своєї Землі-Матінки.Хоча в них немає ні своєї Батьківщини,і сумнівно,що в них є матінка...
123 Показати IP 24 Лютого 2019 08:40
Найгірший був відбір за весь час. У дівчат з найкращим вокалом виявили батьків у криму, маруф їздила на гастролі до росії та і в квітні в неї там знов виступ, юка громадянка росії. Фактично тільки до казки та хлопців з роялем не було таких питань, проте в них виявився слабий вокал наживо. От хто їх відбирав усіх і для чого? Дуже бридко було дивитися коли кримських дівчат довели до сліз, відчувалась якась радянщина. Хто дивився фільм "червона королева", той зрозуміє про що я. Або б зразу вже не допускали до конкурсу людей до яких є питання, або б вже якщо взяли їх то оцінювали виключно як артистів. А так вийшло все дуже дуже негарно.
Уті-путі до 123 Показати IP 25 Лютого 2019 16:50
ті "сльозливі" кримські дівчата використали вас всіх, лохів співчутливих і лояльних, щоб розчистити собі догогу для карьєри в раші, бо ті не зможуть упустити такий шанс, щоб не приголубити "юних і талановитих" жорстко "ущемльонних" за кримських батьків, за переконання, "укрфашистами". Для цього ці дівчата це все й замутили, бруднючий, але дуже влучний піар хід. А на вас сердобольних, на Україну і , зрештою й на Євробачення вони клали.
Лука Показати IP 24 Лютого 2019 08:55
Останнє місце на Євробаченні забезпечене! Жах. Вона хіба співає, вона говорить... На голосі країні набагато талановитіші, ніж всі оті разом взяті.
muzza Показати IP 24 Лютого 2019 09:33
Саме час Гринджолам зі схрону вилизити бо на часі :)))
Наталі Показати IP 24 Лютого 2019 21:19
Позорище, гіршого не може бути... одним словом - капець!
аяяй Показати IP 25 Лютого 2019 01:01
супер-клас!!!!