USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

MARUV відмовилася представляти Україну на Євробаченні

25 Лютого 2019 19:00
Голова Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що переможниця нацвідбору на Євробачення співачка MARUV відмовилася підписувати контракт з Суспільним.

«Тривалі та виснажливі перемовини (п’ять з половиною годин) між НСТУ та командою виконавиці MARUV принесли наступний результат: сторони згоди не дійшли, угоду підписано не буде», – заявив він.

Таким чином, рішення про виконавця, який представлятиме Україну на Євробаченні-2019, поки не прийнято.

Раніше MARUV, яка перемогла у фіналі національного відбору на Євробачення-2019, оприлюднила вимоги договору від Національної телекомпанії для її участі у співочому конкурсі.

За словами MARUV, вона була готова взяти на себе всі витрати на участь в Міжнародному конкурсі.

Співачка також заявила, що готова відмовитися від виступів в Росії заради участі у пісенному конкурсі
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 25 Лютого 2019 19:11
Слава Богу.Якщо поїдуть дівчата з Фрідом джаз-це буде справедливо.Вони просто молодці.Трохи недотягнули в фіналі,але вони номер підтягнуть і буде це приємно бачити.Брати участь з вагітністю 8 міс.-МОЛОДЕЦЬ.Народить дитя і на конкурс-що ще додати...здоровя!!!
123 до УКРАїНЕЦЬ Показати IP 26 Лютого 2019 06:43
Фрідом джаж також гастролювали у москві.
Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2019 19:11
Правильно зробила. Хай Притула з Кириленком їдуть...
Василь Показати IP 25 Лютого 2019 19:22
Я б також вiдмовився б пiдписувати таку угоду....НТКУ - дегенерати. Такi дибiли кругом керують.
Юга Показати IP 25 Лютого 2019 19:29
Я хочу і чугункін і логопєд..
Гризун Показати IP 25 Лютого 2019 19:33
Аласанія почав відпрацьовувати, що не посадили і навіть з роботи не вигнали?
Медсестра Показати IP 25 Лютого 2019 19:36
Вона не була вакцинована від кору?
Андрій Показати IP 25 Лютого 2019 19:57
Ну тепер по логіці суспільного мовника (хоча який тепер він СУСПІЛЬНИЙ) та за логікою міністерства культури та пропоганди потрібно 150тисяч глядачів тих хто надсилав СМС та голосував за MARUV відправити кудись на виправні ідеологічні роботи (мо в якийсь табір під Віницею...) P.S. думаю сталін та гебельс заздрядь тим методам які використовують "демократи"...
Валєра Показати IP 25 Лютого 2019 20:10
Для чого тоді було голосування??? Так і з виборами президента буде???
ігор луцький Показати IP 25 Лютого 2019 20:32
То для чого було організовувати той конкурс?смс-голосування?Клоуни.
Греммі до ігор луцький Показати IP 25 Лютого 2019 20:52
А грошенят на халяву заробити? То б не Україна була! Просто жах!
Ха Показати IP 25 Лютого 2019 20:33
Хоч якась приємність))) А то вибори ще й ця парнографія до того ж
Бульба Показати IP 25 Лютого 2019 20:40
Я ще вчора говорив, що з такими гнилими чиновниками Вона відмовиться!! Це просто жах!!! Розпочинаю рух за очищення України!!! Вкрав - покараний!! Обдурив- покараний!! Не виконуєш свої обовязки- покараний!!
ЛевкоДурко Показати IP 25 Лютого 2019 20:50
Умови договору всі уважно прочитали? Хто все зрозумів - це справжній рекет з боку НСТУ!!! Аласанія ніби звільнений, то чому він таке дозволяє і взагалі щось говорить з цього приводу?! Гроші людям повернуть за СМС, що проголосували за MARUV і ті чесно перемогли?! У що країна перетворюється, просто жах!
Бульбі Показати IP 25 Лютого 2019 21:17
Терміни РУХ, Перестройка, люстрація (як і Майдан) остаточно заплямовані. Хочеш зміни - починай двіжуху чи прогрес чи НЭП. И, вообще, начинай говорить на русском назло бандерлохам!
НЕпетро Показати IP 25 Лютого 2019 21:27
Сцяною ганчіркою гонити безкультурних бовдурів ,бо не улотакого випадку на ЄБ ,а тепер буде -кепкуватимуть з друзів українських..А дівчина ще втне їм носа!
Навуходоносор Показати IP 25 Лютого 2019 21:38
Жах не в тому, що вона відмовилась. Жах-це коли з МВФ перемовини ведуть чиновники лічені хвилини, потім швидко все підписують і ціна для українців за вимогами МВФ в черговий раз піднімається до захмарних вершин, а з якоюсь розбещеною кралею чиновники ведуть перемовини годинами! Пріоритети для країни змістилися - пересічні люди стали для чиновництва гумусом..."Мочалкин блюз..." в виконанні групи НТКУ, тих, хто і собачої будки для країни не побудував. Професійні балаболи...